Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas jätate sünnipäeval lilled tööle või viite koju?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kas jätate sünnipäeval lilled tööle või viite koju?

Postitas:
Kägu

Kui teile kingitakse tööl kolleegide poolt  sünnipäevaks lilli, siis kas viite lilled koju või jätate töö juurde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina viin koju, sest töötan kontoris ühe päeva nädalas ja oleks paris mõttetu need lilled sinna jätta.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Viin koju, ühe kimbu jätan tööle

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Amplid viin koju, potililled viin koju siis kui kabinetis nende jaoks kohta ei leidu. Lõikelilled vastavalt nädalapäevale. Kui sünnipäev nädala alguses siis las rõõmustavad kõiki tööl, kui nädala lõpus siis pigem viin koju mitte ei jäta nädalavahetuseks tühja kontorisse.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati viin koju. Mulle tundub kuidagi toojat solvav neid tööle jätta, nagu ma ei hooliks…

+23
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätan tööle.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Alati viin koju. Mulle tundub kuidagi toojat solvav neid tööle jätta, nagu ma ei hooliks…

Mulle tundub ka nii. Samas selle töö juurest kingitava kohustusliku kimbu jätan tööle. Aga kui on isiklikult kingitud lilled, siis viin koju.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selle põhjuseks võib olla lillede asukoht tööle jätmise korral? Kuhugi üldisesse töö-või puhkeruumi ei jätaks, aga oma töökohta/kabinetti/töölauale jätaks küll.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Viin koju.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

jätan tööle, mulle ei tundu nii, sest sätin ise lilled ainult oma piirkonda töö juures

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb. Kui on reedel, viin koju. Muidu jätan tööle. Kodus üldiselt viskan ära, sest väga harva on maitsekaid lilli. Aru ma ka ei saa, miks alati lõikelilledest pusa on, kui potilill või näiteks isegi kolm gerberat oleks kenam, kui kuuest sordist kuhi. Ise kingin potililli või kui lõikelilli, siis kelelegi, kellest tean, et ta elab hästi pisikestes, kitsastes või pimedates tingimustes. Siis üht sorti lilli.

+1
-28
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kodus üldiselt viskan ära, sest väga harva on maitsekaid lilli.

Päris imelik inimene ikka. Veab lilled koju, et need ära visata.

+24
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise kingin potililli

Ja miks sa arvad, et just see sinu potilill tema jaoks maitsekas tundub? Võib-olla peab ka ära viskama. Mõnel see ego on ikka nii suur, et paneb imestama.

+18
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma just potililli ei pigem taha kui keegi konkreetset eelistust ei küsi, esiteks meeldivad kindlad taimed (mida oskan ellu jätta). Teiseks olen vääääga valiv, kust ostan, kuna enamasti ka lillepoodidest ikkagi satikad kaasa saanud – isegi kui alguses ei paista. Eriti hullud on olnud osad toidupoodidest toodud.

Aga kuna kontor ja oma kabinet siis nädala alguses on jäänud lilled ikka tööle kaunistama – olen ju seal ka kõige rohkem. Mõnikord jätnud ka klientidele nähtavale kaunistama nt ühe-kahe kimbu. Kui nädala lõpp siis koju viinud, mitte tööle närtsima jätnud.

Meeldivad just kimbud – üksikud samasugused õied näevad tihti nii üksikud kurvad välja. Kimbud on ikka “lopsakamad”.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selle põhjuseks võib olla lillede asukoht tööle jätmise korral? Kuhugi üldisesse töö-või puhkeruumi ei jätaks, aga oma töökohta/kabinetti/töölauale jätaks küll.

Mina oskaks mõelda, et just hoolin….tööl veedan ju 8 tundi päevas ja teiste silma ka rõõmustavad need lilled, st jagan kõigiga seda ilu. Kodus veedan ka aega, aga ärkveloleku aega siiski vähem kui 8 tundi.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätan tööle. Vähe on neid lilli, mis kassidele ohutud on ja ei soovi kodus oma loomi ohtu seada.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

nädala lõpus saadud viin koju. Muidu oleneb lilledest – mõni lill ei sobi eriti mu koju, need jäävad tööle. Pole roosi- ega liiliainimene, neid koju ei soovi. Tulbid-nartsissid-tulikad-anemoonid koju, armastan neid.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb. Kui on reedel, viin koju. Muidu jätan tööle. Kodus üldiselt viskan ära, sest väga harva on maitsekaid lilli. Aru ma ka ei saa, miks alati lõikelilledest pusa on, kui potilill või näiteks isegi kolm gerberat oleks kenam, kui kuuest sordist kuhi. Ise kingin potililli või kui lõikelilli, siis kelelegi, kellest tean, et ta elab hästi pisikestes, kitsastes või pimedates tingimustes. Siis üht sorti lilli.

Mina nt ei taha koju potililli, mulle just meeldib, et on lõikelilled vaasis silmailu andmas ja kui need koledaks lähevad, saan lihtsalt ära visata. Ei viitsi pidevalt mingite potilillede eest hoolitseda, seda enam et mõni toodud potilill mulle ei meeldigi või ka ei sobi (olen allergik).

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina nt ei taha koju potililli, mulle just meeldib, et on lõikelilled vaasis silmailu andmas ja kui need koledaks lähevad, saan lihtsalt ära visata. Ei viitsi pidevalt mingite potilillede eest hoolitseda, seda enam et mõni toodud potilill mulle ei meeldigi või ka ei sobi (olen allergik).

Vihje: kui sa potililli ei kasta, siis saab need ka varsti ära visata!

Imelik, et just need suured elusate lillede armastajad ei suhtu potilillede kinkimisse nagu lemmiklooma kinkimisse – et ainult siis, kui on saajaga eelnevalt kokku lepitud.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tööandja kingib tavaliselt suure kimbu ja selle viin koju. Üksikud õied jätan tööle. 

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Küll on ikka raske elada kui peab kogu aeg mõtlema, mida keegi sinust arvab.
Oled ikka täiskasvanu, on sul oma mina?

+1
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise kingin potililli

Ja miks sa arvad, et just see sinu potilill tema jaoks maitsekas tundub? Võib-olla peab ka ära viskama. Mõnel see ego on ikka nii suur, et paneb imestama.

Ise kingin muidugi lõikelilli 8 juhul kümnest. Ülejäänud kahel juhul ka ei taheta lõikelilli.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi kingib tõega töökaaslasele potilille? Et nagu matus või…

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Matusele viiakse pärgi ja lõikelilli, mis potilillest sa räägid??

Meil on kingitud nt orhideesid, lillesõbrale väga hea valik. Püsib kuude viisi ilus ilma et midagi erilist tegemagi peaks.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

keegi viib matusele potililli?

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti viidi päris palju. Alpikannid olid üsna tavalised. Praegu ka näen lillepoodides mustade lintidega lillepotte, valged krüsanteemid näiteks.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vanasti viidi päris palju. Alpikannid olid üsna tavalised. Praegu ka näen lillepoodides mustade lintidega lillepotte, valged krüsanteemid näiteks.

Sa näed seal lõikelilli ka, kulla laps 🙂

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa näed seal lõikelilli ka, kulla laps ????

Mis see siia puutub? Küsiti, kas matusele viiakse lillepotte. Jah, viiakse.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Potililled viin koju, lõikelilled jätan tööle, kui ei ole just reede. Enamasti kingitakse elusaid taimi, noored on tänapäeval tundlikumad ja vastutustundlikumad. Potiroosid rändavad hiljem kas enda aeda või kel aeda pole, vanemate või vanavanemate aeda või ehivad aknalauda ja rõdu, kuniks neil jaksu. Lõokelilled on pigem sellisete 45+ inimeste rida.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult viin koju ja kõik töökaaslased viivad ka koju. Ei jäta keegi oma lilli puhkeruumi vedelema.

+2
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas jätate sünnipäeval lilled tööle või viite koju?