Esileht Pereelu ja suhted Kas jätta laps alles või mitte?

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Kas jätta laps alles või mitte?

Postitas:
Kägu

Nagu aru saan, siis sul on juba 1 laps veel? Ehk et juba oled üksikema? Sa kirjutad korduvalt, et pakkis “teie” asju ja tõstis “teid” välja. Sellisel juhul vaene juba olemasolev laps, nii loll ema. Miks veel erinevate meestega lapsi teha, eriti veel ossidega? Öäk, okse peal. Ma ilmselt teeks aborti ja ei koliks edaspidi mingite osside ja jobudega kokku.

Sellises vanuses võiks juba aju,mitte tuutuga mõelda.

+4
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul oleks nii oma ema, ōe kui olemasoleva poja ees piinlik, aga see inimene ei tea, mida see sõna kahjuks tähendab.

Siit tuli palju uut infi, sa ei maininud üldse ju algul, et sul on juba laps.

Kuidas tema isaga lahkuminek toimus, kas muster oli sama? Siis sul pole ju ka sellist tõelist painet, et nn mingigi laps saada.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA vist mõtles seda, et MEHEL on juba 1 laps ja et temal mehe asmeel oleks oma ema, õe ja lapse ees piinlik.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kahtled juba praegu ja sinu postituse järgi otsustades pole sa eriti tôesti valmis last kasvatama ja veel üksi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu su teema ongi viimases lauses. Mingit isa ei ole ega tule ja nüüd mõtle, kas oled selleks valmis või mitte. Mõni on ja mõni pole. Mina ütlen oma kogemusest, et enne lapse saamist olin ikka hullult sinisilmne ja olin valmis ka üksi lapse saama. Reaalselt lapse saanuna aga ei oleks ma ette kujutanud, et pean üksi seda kõike tegema. Kui sul on muud tugivõrgustikku võtta, ema-isa-õde-vend, kes reaalselt ka aitaksid, mitte lihtsalt ei toetaks vaimselt, siis soovitan kaaluda.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanust arvestades võiksid pigem sünnitada. Õige mees võib tulla ka alles pensieas, aga lapsi siis enam ei saa. Ära aja seda lolli meest rohkem taga, keskendu pesa punumisele ja sellele, kuidas esimene kõige raskem aasta omal jõul hakkama saada.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA vist mõtles seda, et MEHEL on juba 1 laps ja et temal mehe asmeel oleks oma ema, õe ja lapse ees piinlik.

Eks ole, ma ka imestasin, et üldse ei saada aru, mida loetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ei tulnudki Teilt otseselt seda küsima, …

Mitmuse “teie” kirjutatakse VÄIKESE algustähega. Suure tähega on viisakusvorm “sinast”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanust arvestades võiksid pigem sünnitada. Õige mees võib tulla ka alles pensieas, aga lapsi siis enam ei saa. Ära aja seda lolli meest rohkem taga, keskendu pesa punumisele ja sellele, kuidas esimene kõige raskem aasta omal jõul hakkama saada.

Naisel on õigus teha aborti, tehku aborti ja siis veelkord aborti

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahad last ja oled suuteline teda üksi kasvatama, siis sünnita. Kui see ei ole võimalik või ei taha, siis tee aborti.
See on ainult Sinubotsus, mees unusta ära.
Mida selle testi pildi saatmisega või õe kaudu info edastamisega lootsid? Tahad tagasi teda või?
Palju on naisi, kellel pole meest kõrval ja saavad kenasti hakkama. Sinu tugi on Sinu pere, mitte üks ringitõmbav jorss.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida selle testi pildi saatmisega või õe kaudu info edastamisega lootsid? Tahad tagasi teda või?

Tegelikult ei ole vahet, kas saab mehe tagasi või ei saa, tahab meest tagasi või ei taha. Mees siiski võiks seda teada, et tal on kuskil laps (veel mõni laps).

Naine muidugi peaks lapsesoovi puhul edasi keskenduma ainult sellele lapsele ja mehe mõtetest välja tõrjuma. Ei ole mingi väärt mees, keda enda kõrvale igatseda. Lapse näol jääbki see mees osaliselt tema juurde, kui niisugune mõte teda lohutab.

Mul on tutvusringkonnas juhtum, kui naine oli üksi rase, sünnitas üksi ja isegi alguses kasvatas last üksi mõned kuud. Aga siis ilmus mees ka lõpuks välja ja ennäe imet, jäidki kokku. Alguses oli visiitsuhe, siis abiellusid ja said teise lapse veel. Siiamaani koos, varsti juba 15 aastat.

See ei tähenda seda, et teemaalgatajal kindlasti ka nii läheb, aga niisugunegi võimalus on olemas, et mees ilmub hiljem uuesti välja. Imepisike siiski, ei tasu lootust üles kütta.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole abordi usku, kuid antud juhul ei sünnitaks. Uskumatult kehv suhe juba alguses, mees on ju täielik nartsissist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas jätta laps alles või mitte?