Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Kas jätta vaene mees ja minna ikkagi rikkale?

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Kas jätta vaene mees ja minna ikkagi rikkale?

Postitas:

No on tobedus. Vana tõde- raha ei tee kedagi õnnelikuks ja mina usun sellesse. Lapsed ammugi on õnnelikumad armastava, hooliva ja nendega tegeleva isa-emaga kui siis asjade üle mis neile ostetakse.
Minu emal polnud minu jaoks aega ja raha ka eriti ei olnud … 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lase see \”vaene jobu\” siis lahti, üsna pea tuleb teema siia kuidas mees vana ihnuskoi üldse raha ei anna. Absurdne mõttemaailm! Võtaks endast palju vanema mehe ainult raha pärast, mõtetu vabandus see, et laps tahab raha, laps vajab oma isa siiki kõige rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas jätta vaene mees ja minna ikkagi rikkale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.