Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas jõulukingid tehtud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Kas jõulukingid tehtud?

Postitas:
Kägu

Teema siis neile, kes teevad kinke ja kes EI VIHKA jõule.

Minul läks viimane kink viimistlusele ja siis on valmis 🙂 Kingid saavad ema-isa (pere peale üks), kahe õe pered (samuti pere peale), ämm-äi (üks kink pere peale), abikaasa vennad peredega (üks kink perele), abikaasa (personaalselt), kaks last (kumbki pisikese pakikese), kaks sõbrannat,naabrinaine ja ma ise.

See enam-vähem tavaline iga-aastane kogus. Sel aastal olen taas kord kenasti graafikus, st novembriks on asjad korraldatud. Mingil eelneval aastal on juhtunud, et kinkidega jõuan alles dets. poole peal valmis ja see on üsna ärritav kogemus. Mulle meeldib, kui kõik on varakult valmis (ei käi ainult jõuluettevalmistuste kohta) ja ma ei pea millegi pärast muretsema. Loomulikult kuuski-ehteid-pärgi veel ei ole, need tulevad ikka vahetult enne pühi.

+13
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ikka! Just lähen jaanituld ette valmistama.

+62
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ikka! Just lähen jaanituld ette valmistama.

Hiljaks pole jäänud? Mul on juba 2025. aastaks sõbrantsile katsikukink ka olemas. Ei meeldi üldse kohe asju viimasele hetkele jätta!

+40
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiljaks pole jäänud? Mul on juba 2025. aastaks sõbrantsile katsikukink ka olemas. Ei meeldi üldse kohe asju viimasele hetkele jätta!

Olen jaaaa, aga palju aega kulus kaeviku kaevamisele, et koroonavarud ära peita.

+25
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll on “vaimukad” inimesed!
Kirjutan enda arust üsna selgelt, kellele teema on mõeldud. Ei pannud tähele?

+9
-38
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjutan enda arust üsna selgelt, kellele teema on mõeldud.

Kas sinu arvates need inimesed, kellel ei ole kuu aega enne jõule kõik kingitused juba valmis, vihkavad jõule?

Mina ei vihka jõule, aga tihtipeale käin veel jõululaupäeval viimaseid kinke ostmas. Põhjus on selles, et ma ei suuda kinke liiga kaua varem valmis varuda, sest mul on kalduvus need juba niisama, enne jõule, laiali jagada. Nii et pole erilist mõtet varakut valmistuda, muidu on mul enne jõule tühjad pihud.

+22
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjutan enda arust üsna selgelt, kellele teema on mõeldud.

Kas sinu arvates need inimesed, kellel ei ole kuu aega enne jõule kõik kingitused juba valmis, vihkavad jõule?

Mina ei vihka jõule, aga tihtipeale käin veel jõululaupäeval viimaseid kinke ostmas. Põhjus on selles, et ma ei suuda kinke liiga kaua varem valmis varuda, sest mul on kalduvus need juba niisama, enne jõule, laiali jagada. Nii et pole erilist mõtet varakut valmistuda, muidu on mul enne jõule tühjad pihud.

Selge, sina siis ei kuulu ka teemasse vastajate hulka. Mina jälle mitte nende hulka, kes pühade ajal poodides aega veedab.

+2
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge, sina siis ei kuulu ka teemasse vastajate hulka.

Miks mina ei kuulu? Kas see, kes kingid poest ostab, vihkab sinu arvates jõule?

Või tohivad su küsimusele vastata ainult need inimesed, kes on täpselt sellised nagu sina ja vastata kooris, et jaa, kudusin viis mütsi ja kuus paari sokke, kõik juba pakitud?

+25
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tellisin juba eelmisel kuul ära (ainult lastele) ja pakid jõudsid kenasti kohale. Praegu hakkavad pakiautomaadid vaikselt umbe minema (sain eile õhtul Omnivalt hoiatuse, et minu poolt valitud pakiautomaati on tarne pikem kui 3 päeva).

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge, sina siis ei kuulu ka teemasse vastajate hulka.

Miks mina ei kuulu? Kas see, kes kingid poest ostab, vihkab sinu arvates jõule?

Või tohivad su küsimusele vastata ainult need inimesed, kes on täpselt sellised nagu sina ja vastata kooris, et jaa, kudusin viis mütsi ja kuus paari sokke, kõik juba pakitud?

Miks sa nii üleolev oled?
Vihkamisega pidasin silmas nii otseselt vihkajaid (siin küllalt sellesisulisi postitusi olnud), kui neid, kes ironiseerivad sinu moodi. Vihkamine on negatiivsus, sinu (ja eelnevate naljameeste) postitused on samuti negatiivsust täis. Seega täiesti valed vastajad, aga näe, ikka olu vaja tulla vaimutsema!

Ei, ma ei vaja kaasakiitmist, mu teema point on selgelt loetav juba pealkirjas, ülejäänud postitus on minu käitumise kirjeldus. Sa oleksid võinudki vaid küsimusele vastata, mitte irvitada selle üle, kuidas üks sinu jaoks võõras inimene toimetab.

Sain juba aru, et sina tegutsed vahetult enne pühi. Selge, ja sellest piisas. Miks sa näed veel vajadust tulla ironiseerima?

+7
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ostetud

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil väike suguvõsa õnneks. Koos peame jõule ämma, minu vanemate, venna ja mu abikaasa ja meie kolme lapsega. Õnneks kedagi rohkem suguvõsas ei ole, kellega suhtleks 😃 igastahes kinke saavad ainult lapsed ja mu vend. Suured kes tahavad teevad omavahel kodus kingid. Lapsed saavad selle võrra kallimad kingid. 1a ja 3a poisid saavad korraliku puidust suure mänguköögi, kolmene saab veel jutupliiatsi komplekti(100)€, väiksem saab ühe pallimängu, pubekas saab uue telefoni(veel ostmata, ootan BF). Minu vend tahab ühte oma hobiga seotud epoe kinkekaarti(see veel ostmata).

Mehega seekord omavahel kinke ei tee, oli just elutoa kap remont, koos tehnikaga.

Seega meie peres, ei mingit stressi kingitustega 😊

Ainus mida pean soetama hakkama, on jõulu kaunistused ja tulukesed. Sest mu geniaalne aabikaasa kuulis kuidagi “et viska ära need”, kastike siis jõulukraamiga, mille palusin keldrisse viia 😃

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanaemadele, lapsele on kingid olemas ja pakitudki. Mehele ja emale pean veel ostma, aga plaanin tellida.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tütar sai jõulukingi juba kättegi…

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pooled kingid ostetud novembris. Pooled veel osta. Tellin netist, saab soodsalt. Tänu koroonale olen pole riideid-jalanõusid-kangaid-kotte-raamatuid-tehnikat jms poodides valimas enam käinud. Kosmeetikapoe leidsin ka netist, saab häid lõhnu-kreeme tellima hakata. Väga mugav.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See aasta ei tule meil päkapikke ega kinke.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina osad asjad olen lastele juba ära tellinud, sest ma ei jõua neid meeles pidada, siis on parem kohe kui ütlevad, sellega tegeleda. Eriti kui nad mingeid hiina vidinaid Amazonist soovivad, siis võib kohalesaabumine aega võtta. Kuna ma muul ajal kui jõulud ja sünnipäev ei ole nõus Hiina vidinaid ja üldse mingeid ebapraktilisi asju vajaduseta ostma, siis lapsed teavad varakult tellimused sisse anda. Näiteks tahtsid nad Hiinast laadimisjuhtmekaitse loomakesi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma jõule ei vihka aga kinke veel valmis pole. Mõned mõtted on, asi seegi.

Samas, ma ei lähe närvi ka kui pakikesed on päev enne pühi sättimata ja niiii palju neid nüüd  ka ei ole, et ei jõuaks õigeks ajaks valmis seada.

Nii et sa, TA, oled kiirem küll aga mul on seevastu närvid korras, ei aja nutma kui esmaspäevaks  jaanilõkke kuhi valmis pole (nagu üks kägu väga tabavalt kommenteeris ).

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lastele on paar nende poolt soovitud asja tellitud, aga kindlasti tellin midagi veel üllatusena lisaks.  Abikaasale alles mõtlen, mida kinkida ja 3 lähedasemat töökaaslast saavad midagi tavalist (šokolaad, glögi, pähklid vms).

Ja ongi kõik – minu vanemad ja parim sõbranna on surnud, õdesid-vendi ei ole ja kaugemate sugulaste-tuttavatega sel aastal kokku ei saa.  Mees ostab enda emale ja õdedele ise kingitused,  tavaliselt viimasel hetkel ja midagi söödavat.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on samuti kingid alati novembri lõpuks ostetud, pakkimise osa jätan tavaliselt detsembrisse. Mulle ei meeldi sagimine selles rahvamöllus, mis detsembris poodidesse tekib. Üks vanem sugulane, kel on palju lapselapsi, ostab näiteks terve aasta jooksul järjest kingid ära, korraga ostes ei tuleks ka rahast välja.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei ole olemas, kuigi võiks, jääb detsembriks nagu alati, aga inimmassides pole kunagi trüginud, loodetavasti ka sel aastal mitte….

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult. Otsin endsle suvel uue teleka ära. Ja nutikella.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen traditsiooniliselt olnud see, kes väga-väga tahab kinke teha, aga aeg lendab kuidagi nii mööda, et ei saa arugi ning siis olen end avastanud ka 24. detsembril sularaha automaadist võtmas, kui pood, kust kingisaaja kinekaarti soovis, juba suletud oli.

Aga olen üritanud end parandada ja viimasel paaril aastal ei ole viimasel hetkel enam poodi pidanud tormama.
Sellel aastal kinke ostetud ei ole, kuid minu jaoks on suur asi, et ma tean, mis keegi kingiks saab ning ongi ainult vormistamise vaev.
Mul ei ole palju neid õnneks teha ka – suurem laps soovis nutikella, väiksem kindlat mänguasja, peikale tellisin ühe spetsiaalselt talle valmistatud käsitööna valmistatud köögitarviku ja ema saab traditsiooniliselt Selveri kinkekaardid, sest talle meeldivad praktilised asjad ning kitsa eelarve tõttu on see talle pikaks ajaks abiks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kingid saavad ema-isa (pere peale üks)

Mis see tähendab? Kas iga pere teeb emale ja isale ühe kingi või ema ja isa saavad teie käest ühise kingi? Miks sa siis ei kirjuta “kahe peale üks”?
Ei saanud ikka aru, kes kellele mitu kinki teeb!

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

kingid saavad ema-isa (pere peale üks)

Mis see tähendab? Kas iga pere teeb emale ja isale ühe kingi või ema ja isa saavad teie käest ühise kingi? Miks sa siis ei kirjuta “kahe peale üks”?

Ei saanud ikka aru, kes kellele mitu kinki teeb!

Ema ja isa on üks leibkond, üks pere. Saavadki pere peale ehk sulle arusaadavamas keeles – kahe peale – ühe kingi.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

saa arugi ning siis olen end avastanud ka 24. detsembril sularaha automaadist võtmas, kui pood, kust kingisaaja kinekaarti soovis, juba suletud oli.

Kingid raha jõuludeks?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ema ja isa on üks leibkond, üks pere.

Pere ei pea koos elama.
Sina ei olegi enam ema-isa pereks?
Leibkond ei võrdu pere.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina TAd risti ei lööks, varakult asjade planeerimine meeldib mulle ka.

Sel aastal olen aga liimist lahti, tööd ka hetkel palju ning ei ole suutnud veel jõuludele mõelda. Pean end kokku võtma, lisaks on mehel veel detsembri lõpus sünnipäev ka. Oeh.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen tahtnud varemalt ette valmistada või valmistuda. Aga kunagi see pole töielikult õnnestunud. Alustan, osad kingid saan tehtud, aga mõni jääb ikka viimasele minutile. Kuid pea ikka mõtleb, niisiis ikkagi midagi.
Oma perele teeme. Kuna on esimesed lapselapsed ka, siis saavad kõik midagi.
Kui teemasse tuleb keegi ja ütleb, et aga mis te jamate nende kinkidega, kellel neid kasutuid vedelema jäävaid nipsasjakesi ikka vaja peaks olema ja vidinaid. Siis alati ma kergelt imestan, kui seda kuskilt kuulen või loen. Kuidas ta teab, et neid kingitakse? Ma olen elus korra saanud klaasist tähekesekujulise teeküünlahoidja, mis kunagi üheksakümnendatel ilmusid ja olid. Ka pikk küünal mahtus sinna sisse püsti. Ja ma sain selle mehe tädilt tsellofaani sees, kui ta meile 95-dnal aastal külla tuli enne jõule. Ja nüüd võib see paista vidin, mõttetu, aga siis oli meil nii vähe raha ja mitte ühtegi iluasja, et selle sees oli teeküünal ka ja ma rõõmustasin selle üle, ja on meeles. Nüüdseks on see ammu viidud taaskasutusse, äkki keegi teine on nüüd nagu mina siis.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küll on “vaimukad” inimesed!
Kirjutan enda arust üsna selgelt, kellele teema on mõeldud. Ei pannud tähele?

Teema sissejuhatust lugedes ei saanudki kohe aru, kellega tegu.
Aga juba teise postitusega oled end reetnud.

Kaua pole sinust kuulda olnud…

+1
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas jõulukingid tehtud?