Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas jõulukingid tehtud?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Kas jõulukingid tehtud?

Postitas:
Kägu

Selle aasta kingitus on see, kui saab jõuludeks vanavanemate juurde, ilma et peaks kartma, et need hiljem koroonasse surevad, eks paistab, kas õnnestub…

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle aasta kingitus on see, kui saab jõuludeks vanavanemate juurde, ilma et peaks kartma, et need hiljem koroonasse surevad, eks paistab, kas õnnestub…

Täpselt! Minu meelest see aasta näitab eriti selgelt, kuidas jõulupühade juures on kõige tähtsam võimalus olla koos endale oluliste inimestega. Kui seda ei saa, võib kinke lademetes olla, aga jõulud pole ikka need.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vihkamine on negatiivsus, sinu (ja eelnevate naljameeste) postitused on samuti negatiivsust täis.

Miks sa ise nii negatiivne oled?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teema siis neile, kes teevad kinke ja kes EI VIHKA jõule.

Minul läks viimane kink viimistlusele ja siis on valmis 🙂 Kingid saavad ema-isa (pere peale üks), kahe õe pered (samuti pere peale), ämm-äi (üks kink pere peale), abikaasa vennad peredega (üks kink perele), abikaasa (personaalselt), kaks last (kumbki pisikese pakikese), kaks sõbrannat,naabrinaine ja ma ise.

See enam-vähem tavaline iga-aastane kogus. Sel aastal olen taas kord kenasti graafikus, st novembriks on asjad korraldatud. Mingil eelneval aastal on juhtunud, et kinkidega jõuan alles dets. poole peal valmis ja see on üsna ärritav kogemus. Mulle meeldib, kui kõik on varakult valmis (ei käi ainult jõuluettevalmistuste kohta) ja ma ei pea millegi pärast muretsema. Loomulikult kuuski-ehteid-pärgi veel ei ole, need tulevad ikka vahetult enne pühi.

Aga odavad päkapikujunnid, linikukesed, jõulusalvrätid jms maitsetu kräpp on ka kõik ikka juba varutud ja valmis laiali laotamiseks?

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igati tore teema ju. Minul lastele osad kingitused ostetud, veel vaja vanematele ja ämmale. Üldiselt proovin kõik kingid paari nädala jooksul ära osta, et ei peaks dets hulluses poodi minema ja samas ei tea ju, kui hulluks see koroona teema siin läheb.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lastele on üht-teist ostetud ja vanaemadele-vanaisadele vihjed öeldud, samuti on tellitud kalendrid vana(vana)vanematele. Mehele veel midagi ostnud pole… Varasemalt oleme loosipakid teinud, aga sel aastal pole veel üldse midagi teada, et mis seltskonnas oleme, kas teeme loosipakid või peaksin mehele ka miskit tegema… Ega muidu muud polegi vaja teha, varasemalt ongi olnud kalendrid, kingid lastele ja siis loosipakk, mehega omavahel pole teinud eraldi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ostsin juba varakult KÕIK kingid valmis, et viimsel hetkel mööda poode kappama ei peaks. Väga rahul olen. Mõned asjad sai suvel reisidelt kaasa ostetud ja ülejäänud oled ostnud jooksvalt, just jõule silmas pidades. Praeguseks hetkeks on kõik valmis ja hing rahul.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

saa arugi ning siis olen end avastanud ka 24. detsembril sularaha automaadist võtmas, kui pood, kust kingisaaja kinekaarti soovis, juba suletud oli.

Kingid raha jõuludeks?

Piinlik, aga ühel aastal tõesti läks nii. Vend tegi remonti ja soovis väga Bauhofi kinkekaarti, aga ajaks, mil mina poodi jõudsin, oli see juba suletud. Kinkisin siis raha, kuna seda/kinkekaarti oli neil tol hetkel kõige rohkem vaja.
Hiljem olen end üritanud parandada ning samasugust olukorda pole rohkem ette tulnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen selline vahepealne loom. Ausalt-öeldes on mõned asjad ära tellitud. Mitte välismaalt, aga Eesti e-poodidest. Lihtsalt elan sellises kohas, kus paljusid poode ei ole ja sel aastal kuskile massidesse trügima ei lähe. Kuu aega varem ei paki, aga hiljemalt 20. dets. tahan, et oleks kõik valmis, siis saab mõnusalt ja rahulikult lihtsalt kulgeda.

Kinke palju ei tee. Oma 2 last ja mees. Sugulastega oleme otsustanud, et kinke saavad ainult lapsed ja neid on “alles” 3.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sel aastal on valmis, aga meil on jõulud ainult lastega ka koroona tõttu ja oli lihtsam. Ka mõned jõulutuled üleval, kuna tunne oli selline. Muidu olnud küll seda viimase hetke paanitsemist. Olgem ausad, et igal aastal on viimase paari päeva jooksul rabeletud ja stressatud, isegi tund enne jõululauda istumist veel poodi mindud. Ei tea, mis sel aastal teisiti 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul läks viimane kink viimistlusele ja siis on valmis 🙂 Kingid saavad ema-isa (pere peale üks), kahe õe pered (samuti pere peale), ämm-äi (üks kink pere peale), abikaasa vennad peredega (üks kink perele), abikaasa (personaalselt), kaks last (kumbki pisikese pakikese), kaks sõbrannat,naabrinaine ja ma ise.

See enam-vähem tavaline iga-aastane kogus. Sel aastal olen taas kord kenasti graafikus, st novembriks on asjad korraldatud. Mingil eelneval aastal on juhtunud, et kinkidega jõuan alles dets. poole peal valmis ja see on üsna ärritav kogemus. Mulle meeldib, kui kõik on varakult valmis (ei käi ainult jõuluettevalmistuste kohta) ja ma ei pea millegi pärast muretsema. Loomulikult kuuski-ehteid-pärgi veel ei ole, need tulevad ikka vahetult enne pühi.

Aga odavad päkapikujunnid, linikukesed, jõulusalvrätid jms maitsetu kräpp on ka kõik ikka juba varutud ja valmis laiali laotamiseks?

Ammu juba – nii 60-70 aastat tagasi sai juba valmis ostetud… Nüüd ainult tõstan enne jõule kasti ehetega panipaigast välja ja mõtlen tänutundega vanaemale, kes need kunagi näärideks varunud oli.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul on vanematele ja õe perele ostetud kingid. Täna lähen vaatan oma lastele midagi ja ostan ka sussinänni ära. Mehele ostan detsembris kingi.
Olen suur jõulude fänn, aga see aasta pole üleüldse jõulude tunnet peal. Selle sooja, sopase ja pimeda ilma pärast ei ole tahtmist ka elektriküünlaid õue panna.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loomulikult! Minul osad neist juba kaunistuseks tubadesse ka pandud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ema ja isa on üks leibkond, üks pere.

Pere ei pea koos elama.

Sina ei olegi enam ema-isa pereks?

Leibkond ei võrdu pere.

Hetkel on minu pereks mu abikaasa ja lapsed, vanemaid enam tõesti sellesse ei loe. Kas juriidiliselt õige või vale, mul vahet pole. Pigem tundub, et sinul on pilli vaja lõhki ajada.
Tegelikult unusta ära, kellele ma kinke teen. See osa kirjeldusest ei muuda teema küsimust.

Ma muidugi vabandan, et sind eksitasin!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on sellel aastal  lihtne. Ma pean ainult kaks kinki tegema. Oma perele ja elukaaslase perele. Elukaaslane läheb mul kohe missioonile ja kodus teda pole jõuludel. Aga kingid on mul oststud juba.

Mul on nii kahju, jõulud on mu lemmik aeg.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen ka see aasta varakult valmistuja. Lastel on oma soovid teada, need asjad on veebipoodidest tellitud, et ei peaks mööda poode otsimas käima. Täiskasvanud pereliikmete või õdede-vendade lastele me peresisese kokkuleppe järgi juba aastaid kinke ei tee. No sellised väikesed kingitused teen, et purk mett või pähkleid vmt, aga need pakikesed sätin detsembri alguses valmis.

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas jõulukingid tehtud?