Esileht Väikelaps Kas juba talvekombede aeg käes?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kas juba talvekombede aeg käes?

Postitas:
Kägu

Pole nõus maksma ka uue Didriksoni talvekombe eest sellist hinda. Kuna kõik kiidavad seda firmat, siis sai ka järelturult proovimiseks osteud 12 euro eest ja ausalt öeldes ei saa vaimustusest aru. Kombe on liiga kerge, soojutuskiht on õhuke ja pealmine materjal pehme. Talvel kandmiseks peab olema ikka korralik lisakiht all. Ühe lapse poolt kantud kombe riie põlveosadel on kulunud ja on muutunud topiliseks. Võrdlesin ühe varem ostetud Soome firma kombega, mida samuti kandnud üks laps ja see on vastupidav ja tugevast materjalist, peaaegu kulumisjälgedeta.

Mina ostsin mõned aastad tgasi Didriksonsi kombe lapsele uuena 64€ eest. Ootasin sellest kombest enamat. Aga enam ei ostaks. Materjal topiliseks küll ei läinud, aga osades kohtades oli vist õmblusvaru liiga vähe jäetud, et kandes hakkasid õmbluste kohast turritama välja kangakiud. Ei meeldinud ka üldse need topeltsääred, kuna sellisest lödist materjalist, siis lapsel endal ebamugav saapa peale sättida. Lisaks võrreldes kõigi muude kombedega, mida mu laps on kasutanud, siis Didriskonsi materjalid koguvad palju puru ja tolmu enda külge, eriti talvel kui staatilist elektrit on rohkem. Lisaks lukk ei läinud lõpuni kinni isegi õhukese Bredeni müts-salliga ja lapsel, kes on pigem kitsaste õlgadega ning väga sale. Helkurid läksid ka ühe talvega koledaks. Külma laps kordagi ei kurtnud, aga ta on ka väga aktiivne õues. Kõigi teiste kombedega (Lenne, Reima, Lego Tec, Jonathan, Po.p, Ticket to heaven), mida mu lapsed on kandnud, olen rohkem rahul olnud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tellisin suve lõpus eelmise hooaja mudelitest talveriided ära, selle hinnaga, mis praegu müüakse, sain ma varem ostes asju topelt. leidsin järelturult uue, siltidega Didriksoni talvekombe alla 30 euro eest, müüja oli hinda langetanud 65 euro pealt järjest vähemaks.

65 eurot on kombeka eest jaburalt palju, eriti kui laps saab seda kanda ainult mõne kuu. Mitme lapse poolt kasutatud kombekate hinnad võiks jääda 10-25 euro kanti, sõltuvalt paksusest ja eeldusel, et on õigesti hooldatud ja ei hakka vihmaga kohe läbi laskma. Vale hoolduse puhul pole kombekast erilist kasu, olgi või Didriksons ja isegi 20 eurot võib olla nagu maha visatud raha.

Masendav vaesus. Miks sa palun lapsi saad, kui sa ei suuda neile riideidki osta?!

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks Huppat. Softshelli minu laps polnud nõus kandma, olevat seljas ebamugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendav vaesus.

Sul on seda laristajana raske mõista, aga asi pole vaesuses, vaid põhimõttes. Didriksoni kombe puhul pole minu jaoks kvaliteedi ja hinnasuhe paigas. Milleks osta kalleid kombesid, mida esiteks, saab kanda lühikest aega ja teiseks, pole ka vastupidavad? Internet on täis kasutatud riiete pakkujaid, samuti taaskasutuskeskused, kus 10-25 euro eest saab palju paremaid esemeid, kui paljukiidetud Didr. kombed. Vaesusest võid rääkida inimestele, kes krabavad valimatult tasuta asju või küsivad hinnalisi asju vastutasuta ja eeldavad, et ainult postikulu maksmine on nende poolt juba suur asi.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Puhtalt maitse asi. Mu lastel on neli Didriksonsi olnud,

Esimene (Theron) oli igas mõttes ülivõrdes. Teisele (Björnen) läks kohe põlve”tugevduste” kohalt auguliseks – mitte ei kulunud, vaid augud tulid sisse. Kolmas-neljas on jälle normaalselt vastu pidanud, aga kanga kvaliteet pole ikka päris see, mis esimesel.

Aga et miks pärast seda teise kogemust veel kaks tükki ostsin? Kasutuses 2+2 aastat, veekindlus säilib, tumedad lähevad ilusti puhtaks, aga ennekõike on minu lastele sobiva paksuse ja proportsioonidega, võimaldab mugavalt liikuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootasin sellest kombest enamat. Aga enam ei ostaks.

Sama siin. Kujutasin ette, et väärt kaup, kuna kiidetakse ja kaovad letilt nagu soojad saiad, aga pettusin.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene (Theron) oli igas mõttes ülivõrdes.

Sai ostetud Theron ja just selles mudelis pettusin. Ilmselt sõltub nii partiist, kui ka kandjast, mõni kasutab palju ja kulumine on seega suurem, kui teisel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene (Theron) oli igas mõttes ülivõrdes.

Sai ostetud Theron ja just selles mudelis pettusin. Ilmselt sõltub nii partiist, kui ka kandjast, mõni kasutab palju ja kulumine on seega suurem, kui teisel.

Mulle jäi mulje, et Theron võeti tootmisest enne maha kui materjalikvaliteet nii kõikuvaks läks (2014 vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loetlesin siin enne hulga firmasid, mille kombekaid mu lapsed on kandnud ja kõigis nendes saab väga hästi liikuda. Tavaliselt need ju õues liikumiseks tehaksegi. Lisaks pole ükski konbekas hakanud läbi ajama vett. Isegi järelturult ostetud ja tugevalt Arieli järgi lõhnanud kombekas oli igati veekindel. Mu lapsed on kandnud sugulase kombekat, mida pestud väga palju ja täiesti tavalise vahendiga ning see on endiselt veekindel. Suurim vahe on kulumises. Nt Reima mustrilised materjalid kipuvad kiirelt kuluma, samuti Didriksons kulus hoogsalt umbes samamoodi nagu Lupilu, aga viimane oli uuena poole odavam. Paljudel, mis karvase kraega, siis see karv on väga “odava” välimusega, nt Didriksonsi ja Jonathani karv on nagu mingi tuust. Samas Lenne kombedel ja Reima üksikutel mudelitel on väga ilus kohev karv.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Väikelaps Kas juba talvekombede aeg käes?