Esileht Beebi ja mitmikud Kas juba võõrastab

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas juba võõrastab

Postitas:

Laps sai eile 3 kuuseks. Käisime perega ühel lasteüritusel. Mõtlesin, et tuleb tore koosviibimine, kuid tirtsul olid hoopis teised plaanid. Talle ei meeldinud plaksutamine, laulud, inimesed ega mitte miski. Kui mõni võõras rääkima tuli kukkus kisama. Minu pidu möödus peaasjalikult üksinda teises ruumis last rahustades. Kas tõesti juba laps võõrastab. Kui käime võimlemas ei ole lapse sellist reaktsiooni täheldanud. Mida teha, et laps ei võõrastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kirjutaksid justkui minu poisist kolmekuusena- jah võõrastabki! Isegi kui vanaema meil külas käis päevase vahega, siis u 30min minu süles lihtsalt vaatas ja teda ja mu ema ei tohtinud isegi puutuda, kohe suu kõver peas 😉
Nüüd poiss 4,5kuune, ikka võõrastab, aga läheb rutem üle. Kui nt külalised meil käivad, siis esimesed u 30min lihtsalt vaatab, puutuda teda ei tohi keegi peale minu, isegi issi ei sobi teinekord. Aga siis läheb üle ja võib rahulikult teste süles ka olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka sama mure. Aga laps saab 5-kuuseks. Kuni siiani oli väga leplik, võisin jätta vanaema juurde ja sai hakkama. Nüüd kui keegi külla tuleb ja sülle kohe võtab, siis laps hakkab röökima. Muidugi pole ma teda ise ka kuskile tassinud väga inimeste keskele. Talvine aeg ja elame üksikus kohas. Polegi kusagil käia. Mida siis teha? Kas see läheb kunagi üle või on see normaalne. Lähisugulased juba ahhetavad ja kurdavad, et kuidas ta siis lasteaeda ja kooli jne. No aga mismoodi ma siis harjutan teda võõrastega. Sõidan linna kaubanduskeskusesse jalutama või. Kas on üldse mõtet muretseda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul ka sama mure. Aga laps saab 5-kuuseks. Kuni siiani oli väga leplik, võisin jätta vanaema juurde ja sai hakkama. Nüüd kui keegi külla tuleb ja sülle kohe võtab, siis laps hakkab röökima. Muidugi pole ma teda ise ka kuskile tassinud väga inimeste keskele. Talvine aeg ja elame üksikus kohas. Polegi kusagil käia. Mida siis teha? Kas see läheb kunagi üle või on see normaalne. Lähisugulased juba ahhetavad ja kurdavad, et kuidas ta siis lasteaeda ja kooli jne. No aga mismoodi ma siis harjutan teda võõrastega. Sõidan linna kaubanduskeskusesse jalutama või. Kas on üldse mõtet muretseda?[/tsitaat]
Ära muretse, see on loomulik etapp ja läheb üle. Loe ka siit http://www.nupsu.ee/?menu=parenting&cat=33,66,96&item=91

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas juba võõrastab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.