Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas julgeda võtta ette finantsalaõpingud, kui kunagi kooliajal matat pea ei võtnud?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: kas julgeda võtta ette finantsalaõpingud, kui kunagi kooliajal matat pea ei võtnud?

Postitas:

Jah just nii uskumatuna see kõlab. Olen kõrgkoolis ise õppinud sellist pigem pehmet ala ja nüüd näen igapäevaselt tööl, et kui oleks teadmisi finantsanalüüsist, pangandusest, maksundusest, võiksin ometigi tõusta järgmisele levelile ja teha juba märksa sisukamaid asju töökohas ära.

Aga no kas on võimalik, et ma lõpetaksin 2 aastase kutseõppe numbrite alal või on see selgelt enese võimekuse ülehindamine, kui kooliajal pea matat üldse ei võtnud ja alates põhikooli lõpust keska lõpuni välja oli mul sisuliselt 2 korda nädalas matakoduõpetajakülastus.

Tõesti, see võib tunduda naerukohana, mulle endale küll veidi, aga ma ei tea, praegu ma tunnen, et mul on seda nagu nii vaja ja teisalt oleks ju nüüd ka suur huvi juba omaette seda õppida, kas siis ei peaks õpitav justkui kergemini külge hakkama?

Võite vastata täpselt nii nagu asjast arvate!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult mine õppima, see ei tähenda, et koolis mate hea ei olnud. Pool gruppi oli meil kõva peaga, lõpuks laabus kõik iseenesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimene suudab kõike õppida, kui on huvi. üldhariduskoolis õpetati ainet reeglina nii tuimalt ja tavaeluga seosetult, et paljud ei saanud hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas julgeda võtta ette finantsalaõpingud, kui kunagi kooliajal matat pea ei võtnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.