Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas julgeksite valida koondamise?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Kas julgeksite valida koondamise?

Postitas:

Kui paljud on julgenud ise valida koondamise, kui on palka vähendatud? Miks selline otsus ja kas ei tekita hirmu, et tulevik ning tööturu seis lähiajal on nii ebaselge?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koondamise valiksin mina vaid siis, kui oleksin hinnatud spetsialist omal alal, kelle pole kartust, et uut tööd ei leia. Minu mees näiteks eelmise masujärgse palkade vähendamise järel valis koondamise ja kolmest kohast pakuti talle kohe tööd, niipea kui kuulda saadi, et ta on vaba. Samas kui pole kindlust, et oled nii hinnatud spetsialist, siis mina ennem loobumist uuriksin kõigepealt potensiaalsete uute töökohtade osas maad ja alles siis hakkaks selliseid drastilisi otsuseid, nagu tööst loobumine, tegema.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 15:12; 17.04 16:14; 17.04 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus kuulen, et koondamise saab valida!?
Et kui pakutakse palgavähendamist ntks, siis sa valid koondamise?
Ja see võimaldatakse igal juhul sulle?

+14
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus kuulen, et koondamise saab valida!?
Et kui pakutakse palgavähendamist ntks, siis sa valid koondamise?
Ja see võimaldatakse igal juhul sulle?

Töölepingu seadusest saad kõik vastused.
Töölepingut muuta (seda aga töötasu vähendamine kuni 30% ja kuni 3 kuuks on) saab KOKKULEPPEL st töötaja peab nõus olema. Kui töötaja pole nõus, siis on tööandjal 2 valikut:
a) töötaja tööleping jätkub endistel tingimustel
võib) see ei sobi tööandjale ja ta LÕPETAB TÖÖLEPINGU koondamisega.

Seega ongi töötajal valida, kas nõustub muutustega või on koondamine.

NB! ka pärast seda, kui 3k on läbi, siis peab tööandja taastama esialgse olukorra (palga, koormuse, tööaja) või…kui see pole võimalik, koondama.

+17
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 15:51; 17.04 15:56; 17.04 18:29; 19.04 16:01; 20.04 11:20; 20.04 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen c-p ka:

Advokaadibüroo Hedman Partners advokaat Kristel Tael-Same rõhutas, et ka kriisiolukorras nõuavad töötasu vähendamine ja töötaja saatmine palgata puhkusele poolte kokkulepet.

“Enne töötasu vähendamise kaalumist peaks tööandja hindama, kas tal on muutunud oludes võimalik pakkuda töötajale näiteks kaugtöö tegemise võimalust või muud tööd,” selgitas advokaat.

Kui töötaja teeb kaugtööd, siis tuleb töötajale maksta ka kokkulepitud tasu, sest töötaja teeb endiselt sama tööd, lihtsalt mitte tööandja asukohas.

“Kui kaugtöö tegemine ei ole võimalik, kuid tööandjal on võimalik pakkuda töötajale muud tööd, võivad töötaja ja tööandja leppida kokku muu töö tegemises. Näiteks saab kriisiolukorras kasutada kontoritöötajate abi kaupade komplekteerimiseks, väljastamiseks jne. Kui muu töö tegemisega kaasneb ka töökoormuse vähenemine, võivad tööandja ja töötaja kokku leppida ka töökoormuse vähendamises ja sellest tulenevalt ka töötasu muutmises, sh vähendamises,” tõi Kristel Tael-Same näiteid.

Töötaja saatmine tasustamata puhkusele on võimalik ainult poolte kokkuleppel. “Ka tasustatud puhkuse kasutamine puhkuste ajakava välisel ajal saab toimuda üksnes töötaja nõusolekul, sest puhkuste ajakava muutmine eeldab töötaja ja tööandja kokkulepet,” rõhutas advokaadibüroo Hedman Partners advokaat.

Kui töötaja on valmis tööle tulema, aga tööandja ei soovi, et töötajad tööle tuleksid ning pooled ei saa töötingimuste muutmise ja/või puhkuse kasutamise osas kokkuleppele, tuleb töötajale maksta keskmist töötasu.

“Seaduse kohaselt peab tööandja töövõimelisele ja töö tegemiseks valmis olevale töötajale maksma keskmist töötasu ka juhul, kui töötaja ei tee tööd seetõttu, et tööandja ei ole andnud tööd, ei ole teinud töö tegemiseks vajalikku toimingut või on muul viisil töö vastuvõtmisega viivitanud, välja arvatud juhul, kui töö andmata jätmise on põhjustanud töötaja süü,” selgitas Tael-Same.

Erandlikel asjaoludel on õigus töötasu vähendada

Samas tõi advokaadibüroo Hedman Partners advokaat välja, et erandlikel asjaoludel on tööandjal siiski õigus töötasu ühepoolselt ajutiselt vähendada. Võimalused töötasu vähendamiseks puudutavad siiski eelkõige neid ettevõtjaid, kelle töötajatele pakutav töömaht on koroonaviiruse tõttu vähenenud, kuid kelle kuludest moodustavad suure osa tööjõukulud.

“Kui tööandja ei saa ettenägematutest, temast mitteolenevatest majanduslikest asjaoludest tulenevalt anda töötajale kokkulepitud ulatuses tööd ning kui kokkulepitud töötasu maksmine oleks tööandjale ebamõistlikult koormav, võib tööandja töötaja töötasu ühepoolselt ajutiselt vähendada,” lisas Tael-Same.

Tööandja peab sealjuures tähelepanu pöörama sellele, et vajalik on mõlema tingimuse täitmine. Näiteks ei saa tööandja töötasu vähendada juhul, kui tööandjal ei ole küll kokkulepitud ulatuses töö andmine võimalik, kuid samas ei ole kokkulepitud töötasu maksmine tööandjale ebamõistlikult koormav, sest ta omab piisavalt rahalisi vahendeid töötasu maksmiseks.

Ettenägematuteks asjaoludeks, mis võivad tingida töötasu vähendamise on näiteks klientide arvu või tehingute mahu vähenemine koroonaviiruse tõttu, olulise koostööpartneri sattumine makseraskustesse või töömahu vähendamise vajadus, kuna puuduvad vajalikud rahalised vahendid kokkulepitud töö andmiseks.

Tööandja peab töötasu vähendamisel arvestama, et:

* enne töötasu vähendamist peab tööandja pakkuma töötajale võimaluse korral teist tööd, kuid töötaja ei pea teist tööd vastu võtma;

* enne töötasu vähendamist peab tööandja informeerima töötajate usaldusisikut või tema puudumisel töötajaid ning konsulteerima nendega töötajate usaldusisiku seaduses sätestatud korras;

* tööandja peab teatama töötasu vähendamisest vähemalt 14 kalendripäeva ette ning usaldusisik või töötaja peab andma oma arvamuse seitsme kalendripäeva jooksul arvates tööandja teate saamisest;

* töötasu võib vähendada kuni kolmeks kuuks 12-kuulise ajavahemiku jooksul mõistliku ulatuseni, kuid mitte alla Vabariigi Valitsuse kehtestatud töötasu alammäära;

* kui töötaja nõustub töötasu vähendamisega, on töötajal on õigus keelduda töö tegemisest võrdeliselt töötasu vähendamisega;

* kui töötaja ei nõustu töötasu vähendamisega, siis on tal õigus tööleping üles öelda, teatades sellest viis tööpäeva ette. Seejuures on töötajal õigus saada hüvitisi sarnaselt koondamisele.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 15:51; 17.04 15:56; 17.04 18:29; 19.04 16:01; 20.04 11:20; 20.04 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju asjaoludest. Palju palka vähendatakse. Kas elatakse kohas, kus oleks leida teine töö jne. Mõnel juhul valiks küll. Ise oleksin eelistanud koondamist kui lapsehoolduspuhkus läbi sai, aga ei koondatud. Eelnevalt oli üsna ulatuslik koondamine ja tegelikult ma ei usu, et mind sinna neil vaja enam oligi, mitu aastat eemal olnud jne, aga nagu kiusu pärast ei koondatud ka. Pidin siis ise lahkuma, sest väikelapsega tööaeg ei sobinud ja tervis pole ka enam see.
Kollektiivset koondamist olen kogenud. Absoluutselt igati parem kui lihtsalt pankroti pärast nägemist ja 0 raha või oleks hakanud palgad venima või vähenema.
Muidu mõtleks küll, et kumb kasulikum, et kas pisku palgaga tööl käia jumal teab kui kaua nüüd, vb igavesti või koondada ja raha tuleb ikkagi piisavalt kaua, et aega uus töökoht leida. Mõnel juhul on targem küll.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus kuulen, et koondamise saab valida!?

Näiteks riigiasutustes tihtipeale antakse palkade langetamise perioodil teada, et valik on: a) vähem palka, või b) koondamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 15:12; 17.04 16:14; 17.04 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on vist pea kõigil riskantne koondada end lasta. Isegi tippspetsialiste on varsti üle ja keegi ei rutta palkama uusi inimesi, kui omadelegi pole tööd anda. Isegi kui omad on pisut kehvemad.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus kuulen, et koondamise saab valida!?

Et kui pakutakse palgavähendamist ntks, siis sa valid koondamise?

Ja see võimaldatakse igal juhul sulle?

Töölepingu seadusest saad kõik vastused.

Töölepingut muuta (seda aga töötasu vähendamine kuni 30% ja kuni 3 kuuks on) saab KOKKULEPPEL st töötaja peab nõus olema. Kui töötaja pole nõus, siis on tööandjal 2 valikut:

a) töötaja tööleping jätkub endistel tingimustel

võib) see ei sobi tööandjale ja ta LÕPETAB TÖÖLEPINGU koondamisega.

Seega ongi töötajal valida, kas nõustub muutustega või on koondamine.

NB! ka pärast seda, kui 3k on läbi, siis peab tööandja taastama esialgse olukorra (palga, koormuse, tööaja) või…kui see pole võimalik, koondama.

Kas selle vabatahtliku koondamise puhul on lisaks tööandja poolt saadavale ühe kuu töötasule + sõltuvalt staažist (vähemalt 5 aastat sama tööandja juures) teise palga saamisele töötukassa poolt ja seda töötuskindlustushüvitist pikema aja jooksul?
https://www.tootukassa.ee/uudised/tootuskindlustushuvitise-maksimum-ja-miinimummaar-sel-aastal-suurem?fbclid=IwAR3F0BqnN8U6m2MfWlYkXOCbooKboBipBLCoAEv_syxK-UKvo0bo80bKNPA
Või see kehtib ainult tööandja poolse koondamise puhul?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 17:14; 19.04 15:19; 20.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selle vabatahtliku koondamise puhul on lisaks tööandja poolt saadavale ühe kuu töötasule + sõltuvalt staažist (vähemalt 5 aastat sama tööandja juures) teise palga saamisele töötukassa poolt ja seda töötuskindlustushüvitist pikema aja jooksul?
https://www.tootukassa.ee/uudised/tootuskindlustushuvitise-maksimum-ja-miinimummaar-sel-aastal-suurem?fbclid=IwAR3F0BqnN8U6m2MfWlYkXOCbooKboBipBLCoAEv_syxK-UKvo0bo80bKNPA
Või see kehtib ainult tööandja poolse koondamise puhul?

Tavaliselt on nii, et tööandja tahab, et sa kirjutaksid alla lepingule, kus nõustud väiksema palgaga. kui sa sellele alla ei kirjuta, siis sind koondatakse. Selles mõttes ei ole see koondamine vabatahtlik. Nii, et hüvitis peaks ikkagi kaasnema. Kui sa vabatahtlikult kirjutad avalduse, et loobud tööst, siis ei ole tegu koondamisega.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 15:12; 17.04 16:14; 17.04 17:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sel juhul on õigus nii koondamishüvitisele (tööandjalt, Töötukassalt) kui ka töötuskindlustushüvitisele.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 15:51; 17.04 15:56; 17.04 18:29; 19.04 16:01; 20.04 11:20; 20.04 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljud on julgenud ise valida koondamise, kui on palka vähendatud? Miks selline otsus ja kas ei tekita hirmu, et tulevik ning tööturu seis lähiajal on nii ebaselge?

Hirm sind tulevikus ei aita, nii et see tõsta kohe kõrvale. Me keegi ei tea, mis tuleb. Kui olukord kestab aastaid, siis tuleb vaadata oma ametile ausalt silma, kas see on selline, mille eest teised inimesed on valmis oma vähest raha väljaandma. Kui pole, tuleb kiiresti asuda sellist elukutset omandama, mis on oluline ka siis kui inimesel on oluline söök ja elamine. Kui tegemist on üsna sellise tööga, mis jääbki kõrvale kui olud ei parane, siis võtaksin koondamise. Ja hakkas kiiresti õppima ametit, mis on oluline ja tähtis kriisiaegadel.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 18:34; 17.04 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljud on julgenud ise valida koondamise, kui on palka vähendatud? Miks selline otsus ja kas ei tekita hirmu, et tulevik ning tööturu seis lähiajal on nii ebaselge?

Hirm sind tulevikus ei aita, nii et see tõsta kohe kõrvale. Me keegi ei tea, mis tuleb. Kui olukord kestab aastaid, siis tuleb vaadata oma ametile ausalt silma, kas see on selline, mille eest teised inimesed on valmis oma vähest raha väljaandma. Kui pole, tuleb kiiresti asuda sellist elukutset omandama, mis on oluline ka siis kui inimesel on oluline söök ja elamine. Kui tegemist on üsna sellise tööga, mis jääbki kõrvale kui olud ei parane, siis võtaksin koondamise. Ja hakkas kiiresti õppima ametit, mis on oluline ja tähtis kriisiaegadel.

Et siis kõik õpime arstiks, toidutootjaks, kulleriks või põllumeheks, mis on selle kriisi ajal olulisteks ametiteks osutunud? Kui kõik ümber õpiks nüüd nendeks, siis miskipärast arvan, et tekib ka üleküllus …

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin koondamise. Olin nagunii uue töökoha otsinguil ja see on minu võimalus – umbes aasta on aega uue töö leidmiseks ja eriala selline, et väga pikalt uut tööd tõenäoliselt otsida vaja ei ole.

Palk oli suht korralik, nii et vajadusel elan mõne kuu ära ka 40%-lise hüvitisega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda elus kuulen, et koondamise saab valida!?

Et kui pakutakse palgavähendamist ntks, siis sa valid koondamise?

Ja see võimaldatakse igal juhul sulle?

saabki ju ! Selle asja nimi on “töölepingu erakorraline ülesütlemine”.Ma lausa ootan ,millal tullakse jutuga palgavähendamisest ,et seda teha!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks palga vähendamisega nõus ka selleks, et kedagi test ei peaks koondama. Ise koondamist praegusel ajal kardaksin, olen paras jänes. Ka vanus on juba seal maal, et tööandjad mulle tormi ei jookse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina valisin koondamise. Olin nagunii uue töökoha otsinguil ja see on minu võimalus – umbes aasta on aega uue töö leidmiseks ja eriala selline, et väga pikalt uut tööd tõenäoliselt otsida vaja ei ole.

Palk oli suht korralik, nii et vajadusel elan mõne kuu ära ka 40%-lise hüvitisega.

Sama. Tegin selle valiku aprilli alguses. Loodan uue tööga alustada sügisel. Eks väike risk ikka on, aga mul oli juba paar aastat plaan eriala vahetada, kohe saan sel alal ka magistrikraadi ja suusõnaline kokkulepe olemas, et tööle saan. Seega oli hea võimalus koondamishüvitis välja võtta ja suvel puhkust nautida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valisin palga vähendamise ja nii tegid ka minu kolleegid. Eriala on selline, et praegu on tekkinud tohutult töötuid ning mul oleks küllaltki raske oma alal uut tööd leida. Enda rahaline seis on hea ja saan mõnda aega kindlasti hakkama väiksema palgaga. Mul õnneks päris meeldiv kollektiiv, amet meeldib ka ja ära minema väga ei kipugi.

Tutvusringkond koosnebki enamjaolt sama erialaga inimestest ning neid, kes koondamise valivad, on siiski vähem kui neid, kes lepivad töötasu ajutise vähendamisega. Palju on ka neid, kes on palgata puhkusele saadetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paljud on julgenud ise valida koondamise, kui on palka vähendatud? Miks selline otsus ja kas ei tekita hirmu, et tulevik ning tööturu seis lähiajal on nii ebaselge?

Hirm sind tulevikus ei aita, nii et see tõsta kohe kõrvale. Me keegi ei tea, mis tuleb. Kui olukord kestab aastaid, siis tuleb vaadata oma ametile ausalt silma, kas see on selline, mille eest teised inimesed on valmis oma vähest raha väljaandma. Kui pole, tuleb kiiresti asuda sellist elukutset omandama, mis on oluline ka siis kui inimesel on oluline söök ja elamine. Kui tegemist on üsna sellise tööga, mis jääbki kõrvale kui olud ei parane, siis võtaksin koondamise. Ja hakkas kiiresti õppima ametit, mis on oluline ja tähtis kriisiaegadel.

Et siis kõik õpime arstiks, toidutootjaks, kulleriks või põllumeheks, mis on selle kriisi ajal olulisteks ametiteks osutunud? Kui kõik ümber õpiks nüüd nendeks, siis miskipärast arvan, et tekib ka üleküllus …

Neid ameteid on ikka tunduvalt rohkem, mida on eluoluks vaja. Saad ju isegi aru, et kui inimesed teatud teenust ei osta, siis jääb teenuse osutaja ju tööta. Ja pikalt ei ole võimalik ju ka toetusi maksta, sest kus need toetused tulevad kui keegi ei tööta. Nii et mitte põllupidajaks ei ole vaja õppida, vaid põllupidajaks tuleb hakata. Tahad süüa, paned kartuli maha. See tähendab, et kui pole ametit, mis tooks raha sisse, siis tuleb kõik eluks vajalik endal toota ja selleks on vaja ka teadmisi. Ma tean, et see on üsna tume ettekujutus, aga selline tulevik on kahjuks võimalik. Ja sellega tuleb arvestada. Kui amet ei ole kriisiajal nõutud, tuleb hakata mõtlema, kuidas toita oma pere ära oma vahenditega ja oskustega.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.04 18:34; 17.04 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleviku ees pole mõtet üle muretseda. See kriis on eelkõige majandusseisak, mitte langus. Põhjustatud eelkõige viirusest. Tõus tuleb kiirem, kui languse puhul, mõned sektorid muidugi kiratsevad kauem, turism jne. Valisin koondamise. Suve lihtsalt puhkan ja edasi vaatan alles sügisel, mis saab. Oli nagunii plaanis töökohta vahetada ja kõik langes kokku mulle täitsa sobivalt. TKH hakkan saama 1K kuus pluss koondamisrahad(töötatud ühes kohas 16 aastat) ja varud. Ei tunne küll mingit hirmu. Isegi kui samal alal enam tööd ei leiaks.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 08:53; 19.04 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks palga vähendamisega nõus ka selleks, et kedagi test ei peaks koondama. Ise koondamist praegusel ajal kardaksin, olen paras jänes. Ka vanus on juba seal maal, et tööandjad mulle tormi ei jookse.

mina vist ka valiksin hetkel palga vähendamise ja enda puhul lükkaksin koondamise edasi, sest ei usu, et leiaksin uue töökoha just vanuse pärast, aga ettevõttes olen töötanud 15+ aastat ja kui minna, siis ikka koondasmisega edaspidi

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 09:48; 20.04 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TKH hakkan saama 1K kuus

3 esimest kuud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:50; 19.04 14:18; 20.04 10:48; 20.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TKH hakkan saama 1K kuus

3 esimest kuud?

Jah. Ja edasi max 9 kuud pisut vähem. Koondamisrahad olid töötasu arvestades vägagi korralikud. Suve kannatab täiesti vabalt atra seada ja akusid laadida. Polegi seda aastaid teinud enam. Koondamine oli aumehelik kompromiss ja kuna ise oleks nagunii varem või hiljem lahkunud, siis läksime sõpradena laiali.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.04 08:53; 19.04 10:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina vist ka valiksin hetkel palga vähendamise ja enda puhul lükkaksin koondamise edasi, sest ei usu, et leiaksin uue töökoha just vanuse pärast, aga ettevõttes olen töötanud 15+ aastat ja kui minna, siis ikka koondasmisega edaspidi

Ja kuidas sa saad olla kindel, et ettevõttes ka edaspidi koondamissituatsioon tekib? Ega koondamist siis töötaja ise ei saa valida, et tahan töölt ära minna, koondage mind ära!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palga vähenemisega nõustujad, mõelge ka sellele, et edaspidi on koondamisraha ka pisem, kui seda arvestatakse vähendatud palga järgi

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:33; 19.04 15:48; 20.04 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palga vähenemisega nõustujad, mõelge ka sellele, et edaspidi on koondamisraha ka pisem, kui seda arvestatakse vähendatud palga järgi

No kui 3 kuu pärast koondatakse, siis vähendatud palk seda ei mõjuta.Samas ega palka tohigi rohkem vähendada, kui kolmel kuul.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 10:50; 19.04 14:18; 20.04 10:48; 20.04 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palga vähenemisega nõustujad, mõelge ka sellele, et edaspidi on koondamisraha ka pisem, kui seda arvestatakse vähendatud palga järgi

Kas seda võimalikku tulevast koondamisraha arvestatakse töötasult läinud sots.maksu järgi? Et kui nt töötasu vähendatakse nii, et tööleping ei muutu (seadus lubab nii kolmeks kuuks vähendada), siis ikkagi väheneb koondamishüvitis ja ka hilisem töötukindlustuse summa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 17:14; 19.04 15:19; 20.04 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

palga vähenemisega nõustujad, mõelge ka sellele, et edaspidi on koondamisraha ka pisem, kui seda arvestatakse vähendatud palga järgi

No kui 3 kuu pärast koondatakse, siis vähendatud palk seda ei mõjuta.Samas ega palka tohigi rohkem vähendada, kui kolmel kuul.

ikka mõjutab, tööandja maksab ju viimase 6 kuu keskmise järgi

palga vähenemisega nõustujad, mõelge ka sellele, et edaspidi on koondamisraha ka pisem, kui seda arvestatakse vähendatud palga järgi

Kas seda võimalikku tulevast koondamisraha arvestatakse töötasult läinud sots.maksu järgi? Et kui nt töötasu vähendatakse nii, et tööleping ei muutu (seadus lubab nii kolmeks kuuks vähendada), siis ikkagi väheneb koondamishüvitis ja ka hilisem töötukindlustuse summa?

arvestatakse töötuskindlustusmaksu järgi.

max 3 kuuks saab tööandja ühepoolselt vähendada. samas paljud tööandjad teevad nii, nagu viimase kriisi ajal – vähendavad poolte kokkuleppel pikemaks ajaks või tähtajatult ning annavad valida, kas lepid sellega või jääd oma tööst ilma.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 13:33; 19.04 15:48; 20.04 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan igaks juhuks (mure, et pärast palga vähendamisega nõustumist, kui koondatakse, mis saab töötuskindlustushüvituse suurusest):
Arvesse lähevad viimasele kolmele töötamise kuule eelnenud. üheksal töötamise kuul makstud tasud, millelt on kinni peetud töötuskindlustusmakse. Töötamise kuudena võetakse arvesse kuud, millal on välja makstud tasusid. Nende üheksa kuu tasude summa jagatakse 270ga ning tulemusena saadakse teie ühe kalendripäeva keskmine töötasu. Keskmise töötasu arvutamisel ei võeta arvesse teile viimasel kolmel töötatud kuul makstud tasusid, samuti tasusid, millelt ei maksta töötuskindlustusmakset (nt koondamishüvitis, lähetustasud jne).

https://www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/huvitise-suurus-ja-selle-arvutamine

st
isegi kuion enne 2k töötatu vähendatud palgaga (lubatud on max 3k vähendada) siis veel ei kaota.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.04 15:51; 17.04 15:56; 17.04 18:29; 19.04 16:01; 20.04 11:20; 20.04 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen valinud ka koondamise kunagi 2009 masu ajal. Töötukassa hüvitisest piisas ära elamiseks, firma tundus kahtlane, st liikus pankroti poole ning 9 kuud hiljem oligi pankrot. Uue töö leidsin poole aasta pärast, mis avas väga põneva ukse ja sain tohutu arenguvõimaluse.

Kui hüvitisest piisab ära elamiseks, kui firma väike ja ebakindel, kui töö ammendunud vm põhjused, valiksin ka täna koondamise. Suvi tuleb, mõnus vaba elu 🙂

Seekord valisin palga vähendamise, sest töö meeldib ja palk on väga kõrge. Isegi vähendatud palk on mõne teise inimese jaoks normaalne täispalk. Mulle sobib praegu osaline tööaeg, saan perega rohkem koos olla. Eks vanus ka juba selline, et mugav, ei viitsi tormata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas julgeksite valida koondamise?