Esileht Koolilaps Kas julgete lapsed lasteaeda/kooli taas saata

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Kas julgete lapsed lasteaeda/kooli taas saata

Postitas:

Saatsin jah kooli ja lasteaeda. Tean mitut perekonnda, kes just lasteaiast viiruse sai. Ühel perekonnal oli nii, et kõik jäid haigeks, teisel jäi ainult mees haigeks, kolmanda perekonna puhul imestasin, et samamoodi ainult mees jäi haigeks ja samas astmaatikust ema ja lapsed haigeks ei jäänud. Enndiselt mina vaktsineerida tahan, sest piire kinni ei pannda ja sealt tulevad igasugu muud tüved, millesse läbi põdenud ikkagi nakatuda võivad. Paljud tuttavad on Astra vaktsiini saanud, käsivars oli ainult paistes ja peavalud, ma mudugi ei poolda seda, aga kui pakutakse, siis asi seegi. Kahju ainult, et räägitakse, et vaktsiin jääb vabatahtlikuks, inimesel võiks jääda õigus valida, aga varsti töökohad nõuavad, et  vaktsineeritud oleks, siis see ei ole enam valiku võimalus. See on valiku võimalus, kas nüüd töötan ja vaktsineerin või tulevikus töötada ei saa, kui ei vaktsineeri, sellest on küll kahju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Kui eelmisel kevadel hoidsin oma põnne kaks kuud kodus, siis sellel õppeaastal on nad käinud sügisest siiani. Ok, kui mul oli nädal puhkust, olid minuga kodus. Minu lapsed käivad ühes rühmas, rühm on väike. Muid käike oleme piiranud. Külalisi ei käi, ise ka külas ei ole käinud. Mitu pere sünnipäevagi pidasime ainult oma perega. Pood ja logopeed on ainukesed kohad, kus lastega käime.

Oleme mehega vaktsineeritud, samuti laste vanaema ja nüüd ka õpetajad lasteaias. Vast püsivad lapsed ka terved tänu sellele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://virumaateataja.postimees.ee/7242717/koroonaoht-sulges-roela-kooli-tunnipealt?_ga=2.7095346.1024765869.1620243281-1252137460.1457726269

Läks hästi, et 9.klassi eksam veel kaugel ja 12.klassi koolil pole. Oleks nemad koolis olnud, poleks täna keegi neist eksamit teinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

 

Muidu ma vist isegi viiksin, aga meie väike piirkond täitsa punane ja igalt poolt kuulda kes kusagil jälle koroonas. Samas pere ja mees sünnivad tagant, et ikka peab minema. No ma ei tea mida teha.

Isiklikult arvan, et ei juhtu selle kuu ajaga midagi, kui veel kodus õpib.

….

Ise mõtlen, et äkki saadan mai keskel, las need egiptlased jagavad enne viiruse omavahel ära ja siis pärast äkki turvalisem minna.

Tsiteerin iseend. Minu laps see nädal koolis ei käinud, aga paralleelklass jäi juba isolatsiooni, seal oli 1 laps koroonas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 08:53; 29.04 08:54; 07.05 18:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorem läks kooli jah. Vanem (7klass) jätkab kodus. Ise saan varsti teise vaktsiinidoosi, mees on koroona läbi põdenud, minu vanemad vaktsineeritud. Seega oma pere pärast väga ei muretse. Selle eestlaste ninasprei mõtlesin, et võiks lastele osta- halba ta ikka ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin just täna üle pika aja lapse lasteaeda. Hirm on küll, kuid tundub, et ega paremaks ei pruugigi olukord väga minna. Päris suvel ju ka pigem oleme maakodus ja siis ta samuti ei saa lasteaeda. Las käib nüüd mais ja võib-olla ka juunis lasteaias. Lihtsalt näen, kui väga ta igatseb oma sõpru ning kuidas ta sotsiaalne areng jääb seisma, kui veedab päevi vaid täiskasvanute seltsis (kahjuks ei ole ka tuttavatel lapsi). Üritan hirmu maha suruda.

Muidu ma vist isegi viiksin, aga meie väike piirkond täitsa punane ja igalt poolt kuulda kes kusagil jälle koroonas. Samas pere ja mees sünnivad tagant, et ikka peab minema. No ma ei tea mida teha.

Mis mõttes pere ja mees sunnivad? Sina oled ju lapse ema?
Kuula ikka oma sisehäält.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 06:53; 14.05 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on koguaeg käinud koolis, kui võimalik. Kui koolist paus oli, siis reisisime. Maski ei ole ka muide kandnud 99% ja ei vaktsineeri ka. Niiet jah JULGEN 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Koolilaps Kas julgete lapsed lasteaeda/kooli taas saata