Esileht Hobinurk kas julgete LOTi lennupileteid osta?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: kas julgete LOTi lennupileteid osta?

Postitas:

Mul on suveks vaja pileteid Portugali (porto) ning LOT on päris soodne. Aga..just hiljuti oli Nordica kaudu ostetud LOTi lennupiletidega jama. Ostsin varakult piletid Amsterdami ja siis nad võtsid liini üldse maha. Pakkusid asenduseks otselennu asemel mingeid megapikkade vahemaandumistega lende, sellest loobusin. Raha tagastati lõpuks. Aga palju aega läks kaduma ja uued piletid mujalt läksid väga kalliks.
Nüüd olengi LOTiga kahtleval seisukohal. Kas ostaksite nende lennupileteid pikalt ette?
Tänan kes viitsib kaasa rääkida!!

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 17:38; 12.01 08:24; 12.01 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit garantiid ei ole, et sama ei kordu, samas ega teiste firmadega ka seda garantiid ei oleks, samas kui täna nad pakuvad väga soodsaid pileteid, siis kasuta juhust, sest teistel nagunii ju samas hinnaklassis midagi pakkuda ei ole, kui peaks juhtuma nii, et liin võetakse maha ja saad raha tagasi, siis ostad lihtsalt tavahinnaga piletid, mida sa ilmselt nagunii teeksid, kui seda LOTi pakkumist ei oleks, seega ma ei näe kohta, kus sellega kaotada saaks. V.a ehk asjaajamise jama, kui seda iga hinnaga vältida soovida, siis soovitaks pileteid mitte nii pikalt lihtsalt ette osta.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis, kui lendad. Miks peab nii palju aega ette ära ostma? Homme paned kuskil kolaki ja jalg kipsis pool aastat. Kui oskaksid seda ette näha teaksid ju kohe, kas ostaks vōi mitte.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan pikalt ette kuna mitme perega ja lastega minek. Vaja panna paika puhkusegraafikud jms. Lufthansa pakub ka Portosse kiireid pileteid, kuid on paarsada euri kallim..
LOT oleks kiire ja suhteliselt soodne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 17:38; 12.01 08:24; 12.01 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mahavõetud lend on ju Nordica opereeritud otselend, mis lendab LOTi kaubamärgi all, eelmine nädal käis uudistest läbi, et kolm otseliini lõpetavad. Tõenäoliselt on su Porto lend LOTiga läbi Varssavi, mis ongi ju nende hub ja sinna kindlasti lennud käivad – praegu on TLL-WAW kolm otselendu päevas. Igal juhul ostaksin, LOT on täiesti normaalne lennufirma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul ostaksin julgemalt otse LOTi kui Nordica vahendatud lende. LOT on väga ok firma, nendega pole kunagi probleeme olnud või alati on pakututd kiire ja sobiv alternatiiv, mida ei saa öelda Nordica kohta ja kuna lendude ärajätmine on suht tavapärane praktika, pole üheski lennufirmas piletiostnu tegelikult selle eest kaitstud. Ja väga ebatõenäoline, et suveks Portugali lennud ära võetakse.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas on vahet kas ma ostan läbi Nordica kodulehe kui LOTi kodulehe? operatsioonisüsteem on täpselt sama..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 17:38; 12.01 08:24; 12.01 10:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas on vahet kas ma ostan läbi Nordica kodulehe kui LOTi kodulehe? operatsioonisüsteem on täpselt sama..

on küll vahe. jamade korral ajad asju kas lotiga, kes lendab, või nordicaga, kes lihtsalt pileti müüs. otse vedajalt on alati kõige mõistlikum, kui just megasuurt hinnavahet ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:52; 31.05 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta siis, kui lendad. Miks peab nii palju aega ette ära ostma? Homme paned kuskil kolaki ja jalg kipsis pool aastat. Kui oskaksid seda ette näha teaksid ju kohe, kas ostaks vōi mitte.

Kipsis jala ja reisi ärajäämise vastu aitab reisikindlustus ning saad raha tagasi.

Aga lennupileteid tasub alati varakult ette osta, sest vahetult enne lendu ei pruugi neid enam saadaval olla või on need mõttetult kallid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme 2 korda Lotiga lennanud ja mõlemal korral on mingi jama olnud.

Ühel korral oli ülebroneering ja teisel korral tagasilend tühistati ja lendasime järgmisel päeval, need piletid ostsime pikalt ette ja lend oli Nordicaga Varssavisse (opereeris LOT) ja sealt edasi. Ainuke, mis hiljaks jäi, oli Nordica, õnneks meil oli olemas natuke varuaega.

Kompensatsiooni oleme mõlemal korral saanud ja vahel naeramegi kaasaga omavahel, et kui tahame “tasuta” lennata, siis tasuks LOT valida.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahad oma puhkuse tuksi keerata, siis lenda Lotiga.
Ise soovitan sellest firmast täielikult hoiduda. Igas mõttes täiesti kohutav firma.

Portosse on väga hea hinnaga pileteid Lufthansal läbi Frankfurdi. Hinnad kindlasti kallimad kui LOT-il aga kui sa reisid, siis reisi normaalselt. Kui odavamalt tahad, võid easyJetile pilgu peale visata, ryanairist soovitan ka täielikult hoiduda, air balticust ei hakka isegi rääkima.

Head reisi !

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 22:49; 13.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin pool aastat lennupiletid Splitti, pidi lendama Nordica lennuk CRJ 900.
Paar kuud enne sain teada, et lendab aafrikast tulnud 29 aastat vana Boeing. Uurides sain teada, et selle lennufirma, mis seda opereerib lennuohutus on alla EU normide. ( Selle sama boeing mootor läks Tallinnas põlema ). Helistasin ja kemplesin kaua Lotiga, tegin tarbijakaitseametile avalduse ja lõpuks tagastati raha täielikult ( kuigi piletitüüp ei lubanud seda üldse ).

Sellest ajast peale ei lenda ma mitte iial LOT-iga, mis on täiesti kohutav firma.

Kui tahta kindlalt ja turvaliselt kohale jõuda, siis on 2 firmat: Lufthansa ja Finnair

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 22:49; 13.01 22:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavad lennupiletid – https://search.jetradar.com kasutan juba pikemat aega – mugav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vähegi võimalik siis väldin LOTi ja Varssavi lennujaama. korduvad ebameeldivad kogemused mõlemaga. LOT pidevalt hilineb ja Varssavis süüdimatud laisad passikontrolli- ja turvategelased. võimalus jätkulennult maha jääda isegi siis kui Tallinnast õigeaegselt lend väljub, sest Varssavi lennujaamas korralagedus ja sa ei jõuagi oma edasisele lennule

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole vist lennufirmat, kus sagedamini streigitaks kui Lufthansas. Ehk et kindlust tänapäeval, kui lennupiletid on nii odavaks läinud, pole enam kuskil. Vanasti, kui lennupilet maksis rohkem kui kuupalga, oli lennuühendus suht stabiilne, aga praegu on kõik vaid odavuse peale rihitud ja jamasid tuleb ette kõigil.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vähegi võimalik siis väldin LOTi ja Varssavi lennujaama. korduvad ebameeldivad kogemused mõlemaga. LOT pidevalt hilineb ja Varssavis süüdimatud laisad passikontrolli- ja turvategelased. võimalus jätkulennult maha jääda isegi siis kui Tallinnast õigeaegselt lend väljub, sest Varssavi lennujaamas korralagedus ja sa ei jõuagi oma edasisele lennule

Ja kuidas see Portugali lennates asjasse puutub?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostaks kindlasti. Olen LOT-iga viimastel aastatel ca 15 lendu teinud ja kunagi pole probleeme olnud. Samas tuleb siiski arvestada sellega, et lendude tühistamine/hilinemine on täiesti tavaline nähtus ja seda juhtub absoluutselt kõikidel lennufirmadel.

Mis Lufthansasse puutub, siis neil pole Euroopa lendudel kõige odavama piletiklassi hinnas isegi äraantavat pagasit. Mulle põhimõtteliselt ei istu sellised lennufirmad, kes küsivad Euroopa lendude eest 300-400 eur ja lubavad selliste hindade juures võtta kaasa kuni 8kg kaaluva pagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ostaks. Kui võimalik, siis kasutan reisimiseks ikka ainult Lufthansat või Finnairi, vahel ka SASi. Minu aeg maksab ja hea teenindus on oluline ning see paarsada eurot odavam pilet võib lõppkokkuvõttes oluliselt kallimaks minna. Portugalis käisime paar aastat tagasi just Lufthansaga, millest üks ots tagasilennul oli StarAlliansi liikme Portugali oma firma TAP Airiga ja igati rahul. Vahel saab ka Lufthansaga küllalt soodsalt, kui oled nt ühe vahemaandumise asemel nõus kahe vahemaandumisega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lufthansaga küllalt soodsalt, kui oled nt ühe vahemaandumise asemel nõus kahe vahemaandumisega.

tõeline hiina piin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu aeg maksab

Täpselt. Vahemaandumised on kõige nõmedamad asjad üldse.
Finnair ei paista ka teiste lennufirmade hulgast millegi erilisega silma, kõige sagedamini on just need lennud hilinenud. Teenindus täiesti tavaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu aeg maksab

Täpselt. Vahemaandumised on kõige nõmedamad asjad üldse.

sõltub. kui mul on valida, kas lennata aasiasse ühe vahemaandumisega nii et pikem ots on 10-12 tundi, siis iga kell valin kaks vahemaandumist ja kaks 6-tunnist lendu. minu jaoks on hiina piin istuda 12 tundi lennukis. kuigi mulle muidu meeldib finnair ja läbi helsingi lendamine, siis mõnikord valin mõne muu firma just seetõttu, et ei suuda neid ülipikki lende taluda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 15:52; 31.05 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ei julge!
Kardan hirmsasti!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen väga palju Lotiga lenna ud ja pole kordagi jama olnud. Täiesti juhuse värk seega. Mulle lot meeldib

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Hobinurk kas julgete LOTi lennupileteid osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.