Esileht Ilu ja tervis Kas julgete maskiga tänaval liikuda?

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Kas julgete maskiga tänaval liikuda?

Postitas:

minust hoiti suure kaarega mööda nagu oleksin mingi koletis.

Ma millegipärast ei usu seda.
Kui elad mõnes väiksemas maakohas, siis võib-olla mõni tõesti vaatab imelikult, kuid Tallinnas on maskiga inimesed juba ammu tänavapildis ja keegi nende eest ära ei jookse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minust hoiti suure kaarega mööda nagu oleksin mingi koletis.

Ma millegipärast ei usu seda.

Kui elad mõnes väiksemas maakohas, siis võib-olla mõni tõesti vaatab imelikult, kuid Tallinnas on maskiga inimesed juba ammu tänavapildis ja keegi nende eest ära ei jookse.

Jah, elan väiksemas kohas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.01 17:23; 01.02 15:28; 02.02 07:58; 02.02 08:12; 02.02 10:45; 02.02 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasias on maskid ikka väga mitme otstarbe ja eesmärgiga. Kõige olulisem neist oli enne koroonat hoopis päikese eest kaitsmine. Aasias on valge nahk primaarne ja enamus tooteid poes mõeldud naha valgendamiseks. Maske kantakse ka nii õhusaaste kui viiruste (ülerahvastatus on ju tohutu) kui päikese eest kaitsemise eesmärgil. Lisaks tavamaskile on neil sageli kogu pea kaetud, et iga päikesekiirt vältida, ja kindad käes just käte päikese eest kaitsmiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on säärane elutüdimus praegu, et mingit maski ei hakka kandma.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on säärane elutüdimus praegu, et mingit maski ei hakka kandma.

Kõlab umbes nii, et tahaksid haigeks jääda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.01 17:23; 01.02 15:28; 02.02 07:58; 02.02 08:12; 02.02 10:45; 02.02 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hiinlasi on küll palju, aga see on ikkagi kole lugu link

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 11:14; 07.02 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasia suurlinnades kantakse neid minu meelest õhusaaste kaitseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näen igapäevaselt üsna tihti jaapanlasi ja mind lausa isiklikult solvab see, et nad kannavad sageli neid maske. Eestis, mitte kuskil räpase riigi miljonilinnas.

Hea küll, praegu on asi ilmselt selles viirusehirmus, aga mis põhjused neil muidu on?
Kas nad kujutavad ette, et nad kaitsevad ennast meie kohutava õhu ja mustuse eest?
Või mis on põhjuseks, et meie tillukeses pealinnas, mis on üks puhtamaid ja väikseima õhusaastega maailmas, peaks neid nartse näo ees kandma?
Mingu siis koju ära, kui siin nii must ja jube elu on, et jaapanlane ei saa kuidagi ilma kaitsva maskita läbi Tallinna vanalinna kõndida.
Täiesti masendav ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Ilu ja tervis Kas julgete maskiga tänaval liikuda?