Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas julgete praegusel ajal minna kinno, teatrisse?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Kas julgete praegusel ajal minna kinno, teatrisse?

Postitas:
Kägu

Võtate osa sellistest üritustest või pigem mitte?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult käin kinos ja teatris.

+17
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei vaja selliseid teravaid elamusi.

+13
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

jah. mul pole vahet, tööl puutun iga päev sadade võõraste inimestega kokku, sõidan ühistranspordiga, mis see kino/teater teistmoodi on.

+22
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei

+15
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei käi sellistes kohtades, kus palju inimesi pikka aega tiheli koos istub. Tööl kanname maske.

+22
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei taha minna.
Kuigi ma muidu liigun ringi küll, on mu kontaktid teistega
lühiajalised. Aga see tund või rohkem istumist ühes ruumis meelelahutuslikul eesmärgil, milleta ma saan elada küll, mulle ei meeldi.

+30
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julgeks. Aga samas ei julge teatripiletit pika aja peale ära osta, kuna ei tea, kuidas olukord areneb ja piiranguid pannakse. Mõned ostud olen teinud, aga praegu nt paistab, et osa neist üritustest jääb vist ära ikkagi.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julgeks. Aga samas ei julge teatripiletit pika aja peale ära osta, kuna ei tea, kuidas olukord areneb ja piiranguid pannakse. Mõned ostud olen teinud, aga praegu nt paistab, et osa neist üritustest jääb vist ära ikkagi.

Mis aega silmas pead, juba oktoobri etendusi?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen nüüd minemas teatrisse, sel nädalal korra ja järgmisel nädalal ka korra. Kevadel ära jäänud ja edasi lükatud etendused. Läheme, aga praegu praeguseks ajaks ei ostaks pileteid. Aga kuna on piletid olemas, siis läheme.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käin nii kinos kui teatris, aga kannan maski. Pole veel kuulnud ühestki, kes oleks kinos või teatris nakatunud.

+5
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole käinud. Kuna kokkupuuteid võõrastega on töö tõttu niigi palju, siis vabal ajal rahvamassidesse ei kipu.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis aega silmas pead, juba oktoobri etendusi?

Mul on igaks kuuks üks asi, mõni on kevadest edasi lükatud, mõni hiljem ostetud. Aga praegu on ikka olukord ärev ja räägitakse suurematest piirangutest. Mis tähendab, et võibolla osa neist või ka kõik need üritused jäävad ikkagi ära. Tundub jah mõneti mõttetu osta neid pileteid, aga samas vahel ju tahaks teha ja näha midagi sellist kultuursemat ka.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vist julgeks, aga ma pole ka suurem asi kino ja teatri fänn.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin teatris, kevadel ostetud piletid sain ära kasutatud. Mask oli ees.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Väldin rahvarohkeid kohti, eriti selliseid, kust ei saa läbi jalutada, nagu nt toidupoest, vaid peab pikemalt paljude inimestega siseruumis olema.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile käisin teatris. Esiteks ei ole meie maakonnas praegu eriti palju nakatunuid ja teiseks mõtlen samuti, et kuna tööl olen koos erinevate inimestega, kes omakorda on käinud jumal teab kus ja teadmata kellega koos olnud, siis ma ei näe vahet teatris käimisega.

+11
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähen homme kinno. Oktoobris on teatrikülastus. Julgen küll.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ikka julgen aga ei taha. Ei pea vajalikuks end vöimalikku ohtu panna.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Homme lähen teatrisse, piletid said just ostetud.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

teatrisse ei taha minna, seal etendused pikemad ja vaheajal ringisõelumine. kohtadega on ka kitsam, sest etendused on ju vaid õhtusel ajal.

Kinos käin päeva esimestel seanssidel, siis mul on endal rohkem vaba aega ja ka koroonavälisel ajal olid hommikupoolsed seansid tühjapoolsete saalidega.

Õhtuti ma istun kodus, väga mõnus. Nooremana aelesin nii palju igasugu pubides ja klubides, et hetkel on mõneks ajaks täielik küllastus. Kui mul keskeakriis peale tuleb ja jälle klubisse tahaks, siis selleks ajaks on loodetavasti koroonakriis läbi 😀

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu elukohas on teatrid ja kinod kinni.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinnas ei läheks, aga ostsin Rakvere teatri sooduskampaania ajal kahele etendusele piletid. Septembriks, oktoober tundus juba kahtlane. Ühel etendusel käidud, teine sel nädalal ees. Siis ei lähe ilmselt kaua aega.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin pole küsimust julguses, arukas inimene ei lähe praegu rahvarohkesse kohta. Vähemalt mitte meelelahutuslikul eesmärgil.

jah. mul pole vahet, tööl puutun iga päev sadade võõraste inimestega kokku, sõidan ühistranspordiga, mis see kino/teater teistmoodi on.

Vahe on selles, et see on veel üks koht lisaks kus võid nakatuda. Kui bussis ei ole sulle 2h näkku hingamas nakatunut ja ta on läinud teatrisse, saad nakkuse sealt. Rumal on öelda, et vahet pole.

+6
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen otsustanud, et istun kodus, kott pead, kuhugile ei lähe ja inimesi kardan.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin pole küsimust julguses, arukas inimene ei lähe praegu rahvarohkesse kohta. Vähemalt mitte meelelahutuslikul eesmärgil.

Vahe on selles, et see on veel üks koht lisaks kus võid nakatuda. Kui bussis ei ole sulle 2h näkku hingamas nakatunut ja ta on läinud teatrisse, saad nakkuse sealt. Rumal on öelda, et vahet pole.

No tegelikult on vahe lisaks veel selles, et kui töö on niigi suure nakatumisriskiga, tõstab see üksjagu šanssi, et seesama inimene ise võib teatris tahtmatult hulka teisi nakatada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ˇmiks ei peaks julgema? see kovidi paanika on nii haige, et lausa piinlik.

+8
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lähen homme kinno. Oktoobris on teatrikülastus. Julgen küll.

Lisan, et elan Tartus, mitte Tallinnas.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole väga suur kino- ja teatrikülastaja kuid iseenesest julgeks küll.
Teismeline laps käib iganädalaselt kuskil teatris või kinos.
Kaubanduskeskusi ja muid rahvarohkeid kohti külastan sageli. Ei kavatse ennast kuidagi selle paanika tõttu piirata.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Piletid ostetud pool aastat tagasi, peab minema.

+1
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas julgete praegusel ajal minna kinno, teatrisse?