Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas julgete praegusel ajal minna kinno, teatrisse?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Kas julgete praegusel ajal minna kinno, teatrisse?

Postitas:
Kägu

Kinos on nii hõredalt inimesi, et saab vabalt 2m vahet pidada. Vähemalt seal, kus mina olen käinud.
Teatris olen ka käinud, mitmel korral. Viimane kord istusin küll mask näo ees, kuid kuna keegi seal sulle näkku ei hinga (inimesed istuvad kõrvuti, mitte näod vastamisi, kui keegi ie peaks teadma) ja vähemalt seal, kus mina olen käinud, on ka ventilatsioon päris normaalne, siis jah – julgen käia küll.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just lugesin Ekspressist, kuidas poliitikud on eesti turismisektori sisuliselt välja suretanud.

Kui inimesed lakkavad käimast teatris ja kinos, siis kukuvad ka need järgmisena.

Palju õnne, eestlased!

+7
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julgen, kuid ei tee seda. Kinos pole talvest saadik käinud. Teatris käisin päev enne karantiini. Kevadised piletid müüsin valdavalt tagasi. Ühed vahetasin veebruarisse. Eks näis, mis seis siis.
Mõni nädal tagasi käisin lapse kontserdil, kus ta esines. Kaalusin pikalt, kas minna. Istuti hõredalt.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julgen, kuid ei tee seda. Kinos pole talvest saadik käinud. Teatris käisin päev enne karantiini. Kevadised piletid müüsin valdavalt tagasi. Ühed vahetasin veebruarisse. Eks näis, mis seis siis.

Mõni nädal tagasi käisin lapse kontserdil, kus ta esines. Kaalusin pikalt, kas minna. Istuti hõredalt.

Ei julge siis ju?

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Julgen.
Septembris käisin kaks korda teatris ja korra kinos.
Oktoobrisse on kahe etenduse piletid, novembrisse ühe. Maskivajaduse otsustan jooksvalt.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen diabeetik ja paar aastat tagasi oli vähk, loomulikult ma väldin kõiki rahvarohkeid kohti, nii teatreid kui kinosid, töötan kodus ja isegi toidupoes ei käi. Kullerid panevad kauba kontaktivabalt ukse taha.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

käisin eile kinos. saalis oli 8 inimest, mida seal karta?

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärast seda, kui lastevanemate koosolekul meditsiinitöötajast vanem terve koosoleku tatistas ja köhis, võtan vabalt ja käin, kus tahan.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pärast seda, kui lastevanemate koosolekul meditsiinitöötajast vanem terve koosoleku tatistas ja köhis, võtan vabalt ja käin, kus tahan.

Protestiks?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pensionäridele võiks küll anda võimaluse piletid tagasi müüa. Nemad ei julge minna ja kaotavad rahas.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pensionäridele võiks küll anda võimaluse piletid tagasi müüa. Nemad ei julge minna ja kaotavad rahas.

kas ei osteta siis tagasi või?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

viimase nädala jooksul olen kaks korda teatris käinud ja mõlemal etendusel on saalid pilgeni rahvast täis olnud. köhijaid polnud, osad kandsid maski – õhkkond oli meeleolukas ja hea oli olla nagu vanasti.

+6
-7
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Ei lähe kuskile. Pole vast niiväga julgemise küsimus, aga…ei topi ennast teadlikult kuskile rahva keskele. Õnneks on selle teatriga siin Pärnus nagu on. ; P

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

mis siin julgusega pistmist – hetkel ei ole see lihtsalt väga mõistlik. nii et käin metsas, maakodus ja jala tööl.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma käisin teatris hiljuti ja ostaks veel pileteid aga enam ei julge, sest arvatavasti tuleb hakata siseruumides maski kandma. mina seda jälle ei kannata. pigem siis ei lähe.
aga vaesed teatrid – enamus kardab ja siis on veel minusugused, kes ei karda aga maski pärast ei lähe.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma käisin teatris hiljuti ja ostaks veel pileteid aga enam ei julge, sest arvatavasti tuleb hakata siseruumides maski kandma. mina seda jälle ei kannata. pigem siis ei lähe.

aga vaesed teatrid – enamus kardab ja siis on veel minusugused, kes ei karda aga maski pärast ei lähe.

ma ausalt öeldes selle peale ei mõelnudki… mul on kolmele lavastusele piletid ära ostetud ja maskiga ma kindlasti teatrisse ei lähe.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk ostetakse sel puhul piletid tagasi. Ostes polnud ju teada et maskiga vaja olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kinos korduvalt käinud, homme lähen ka. Teatris ja Spas käisin eelmisel nädalal.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kinofänn ma pole, aga teatris ja kontserdil käin. Esiteks mulle meeldib ja ka kultuurivaldkond vajab sissetulekuid.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin just. Saal oli puupüsti täis. Kõhe polnud, aga selle taustal, et osadel koolidel kästi osaliselt distantsõppele minna, siis tundus see puupüsti täis maskideta saal veider.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina just hiljuti käisin, mask oli ees, kuid olin üks väheseid saalis, kes seda tegi. Kuna sõidan igapäevaselt ühistranspordiga, siis minu arust pole suurt vahet, kuna potentsiaalne nakkusoht on koguaeg olemas. Sõidan ju samuti korraga vähemalt 30 minutilisi otsasi, mis tähendab, et väikses kinnises ruumis võin haigega igal juhul kokku puutuda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Pärast kui kellelgi positiivne test, siis pannakse terve saalitäis rahvast karantiini ja istuvad nagu miskad kodus. No kellele seda jama vaja?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei. Pärast kui kellelgi positiivne test, siis pannakse terve saalitäis rahvast karantiini ja istuvad nagu miskad kodus. No kellele seda jama vaja?

Ei panda. Pärnu teatris hiljuti oli publiku seas koroonapostiivne ja ainult tema läheduses istunud inimestega võeti ühendust.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin just. Saal oli puupüsti täis. Kõhe polnud, aga selle taustal, et osadel koolidel kästi osaliselt distantsõppele minna, siis tundus see puupüsti täis maskideta saal veider.

Ei tundu veider. Koolis jooksevad lapsed ringi ja on sageli ninapidi koos. Teatris istutakse vaikselt oma kohal, keegi sulle näkku ei hinga. Pole veel kuulda olnud, et keegi teatrist oleks nakkuse saanud.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Koolis jooksevad lapsed ringi ja on sageli ninapidi koos

nalja teed või? koolis lastakse koridori korraga klass või kaks, kõik söövad erinevatel aegadel, klassist klassi ei liiguta – kus see hirmus nakatumisoht seal on? prae usel ajal(vähemalt tln) on ninapidi koos võimalik olla vaid oma klassikaaslastega. ma olen üsna kindel, et mu teismelisel on tln kesklinnakoolis oluliselt vähem rahvast ümber kui oli teisipäeval linnateatri saalis, kohvikus ja koridorides.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

nalja teed või? koolis lastakse koridori korraga klass või kaks, kõik söövad erinevatel aegadel, klassist klassi ei liiguta – kus see hirmus nakatumisoht seal on? prae usel ajal(vähemalt tln) on ninapidi koos võimalik olla vaid oma klassikaaslastega. ma olen üsna kindel, et mu teismelisel on tln kesklinnakoolis oluliselt vähem rahvast ümber kui oli teisipäeval linnateatri saalis, kohvikus ja koridorides.

kas päriselt on ka teie koolis nii, et koridori lastakse korraga klass või kaks? kas siis iga klass on oma ruumis ja õpetaja tuleb laste juurde?
minu lapse koolis ei toimu küll mingit hajutamist. söövad samal vahetunnil (nagu vanasti), liiguvad klassist klassi (nagu vanasti), tunnid algavad kõigil samal ajal (nagu vanasti)… ainult algklassidele tehti üks pikem õuevahetund.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käisin teatris ja paari päeva pärast lähen jälle. Arvestades, et kinodes on nii vähe rahvast ja võimalik hõredalt istuda, mul on ka võimalus käia päevastel seanssidel – siis läheksin küll, kui oleks mõni selline film kinos, mida näha tahaks.
Aga mis oli minu meelest imelik, et Osturalli kataloog oli postkastis. Tõesti ma ei ole koroonafoobik, aga need rallid ja hulludpäevad võiks see aasta küll vahele jätta! Suletud ruum, inimesed trügivad. Õnneks mul ei ole sel aastal midagi vaja ka. Igatahes ma sinna minna ei kavatse. Ma ei ole mingi snoob, kes allahindlusi põhimõtteliselt ei külasta. Ei, olen käinud ja ostnud sealt paljugi vajalikke asju soodsate hindadega. Aga tänavu oleks need võinud jätta pidamata. Kevadel sai Sportland oma allahindlusega palju negatiivset tähelepanu. Kas see ei pannud mõtlema?
Nii et ma küsin hoopis, kas kavatsete sel aastal külastada Osturallit ja Hulle Päevi?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kas päriselt on ka teie koolis nii, et koridori lastakse korraga klass või kaks? kas siis iga klass on oma ruumis ja õpetaja tuleb laste juurde?

minu lapse koolis ei toimu küll mingit hajutamist. söövad samal vahetunnil (nagu vanasti), liiguvad klassist klassi (nagu vanasti), tunnid algavad kõigil samal ajal (nagu vanasti)… ainult algklassidele tehti üks pikem õuevahetund.

jah, mul on lapsed kahes erinevas koolis (põhikooli III aste ja gümnaasium) ja neil on tõesti koduklassid ja hajutatud söömine, hajutatud tunniajad.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma käisin teatris ja paari päeva pärast lähen jälle. Arvestades, et kinodes on nii vähe rahvast ja võimalik hõredalt istuda, mul on ka võimalus käia päevastel seanssidel – siis läheksin küll, kui oleks mõni selline film kinos, mida näha tahaks.

Aga mis oli minu meelest imelik, et Osturalli kataloog oli postkastis. Tõesti ma ei ole koroonafoobik, aga need rallid ja hulludpäevad võiks see aasta küll vahele jätta! Suletud ruum, inimesed trügivad. Õnneks mul ei ole sel aastal midagi vaja ka. Igatahes ma sinna minna ei kavatse. Ma ei ole mingi snoob, kes allahindlusi põhimõtteliselt ei külasta. Ei, olen käinud ja ostnud sealt paljugi vajalikke asju soodsate hindadega. Aga tänavu oleks need võinud jätta pidamata. Kevadel sai Sportland oma allahindlusega palju negatiivset tähelepanu. Kas see ei pannud mõtlema?

Nii et ma küsin hoopis, kas kavatsete sel aastal külastada Osturallit ja Hulle Päevi?

Minu meelest oli kirjas et Hullud Päevad toimuvad ainult veebis.
Osturallile lähen siis kui mind huvitavat kaupa veebis pole. Ei karda midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mitu inimest Sportlandi asjal haigeks jäi? Mitte ükski?

Aga ei, ma ei külasta osturallit ka niisama

0
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas julgete praegusel ajal minna kinno, teatrisse?