Esileht Ilu ja tervis Kas juureravi või implantaat?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas juureravi või implantaat?

Postitas:

Kumba eelistada? Tegu purihambaga. Juureravi maksab palju ja lisaks kroon. Ma ei kujuta ette mis summa kokku tuleb. Usun, et ravi 300 ja kroon 400. Kokku 700. Implantaat on 1100 hetkel läänemere kliinikus. Tegu surnud hambaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ravisin üle kahe aasta sellist hammast, asi lõppes ikka implantaadiga, aga seda pead ikka arstilt uurima, mis on sinu puhul mõistlikum

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ei saa siin mingeid garantiisid anda, see on ikka su enda otsus. Mõlemal otsusel on oma plussid ja miinused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on kogenud juureravispetsialist, siis usalda tema arvamust. Mul oli kahtlane hammas, varem tehtud juureravi, aga väga ebaedukalt (vaid 1 kanal täidetud). Arst ütles, et suure tõenäosusega on kahes juures mikromõra sees ja ravist pole kasu. Käisin samas kliinikus implant. spetsialisti (Anna Kotova) juures. Too jälle ütles, et nii palju oma hammast on alles, et ravige ikka juurt. Nu ma siis lasin ravida (mikroskoobiga juureravi) – viskasin 110 eurot tuulde. Peale esimest protseduuri oli selge, et mõttetu töö. Samasse kliinikusse ma impl. tegema ei läinud, liiga kallis minu jaoks ja väike vimm ikka ka selle spetsialisti suhtes (ära anna patsiendile nõu, kui sa ei ole vastava ala spetsialist; keegi ei taha ju enamasti hambast loobuda ja haarab viimasestki lootuskiirest). Läksingi Läänemeresse dr Bõtsinski juurde. Noor meesarst, energiline ja sõbralik, suhtleb vabalt eesti keeles, ei saa praeguse hetkeni midagi halba öelda. Pandi kaks implantaati (mul oli juba varasemast hambaid puudu tagant alalõuast; tehti enne ka igemete siirdamine), kuu lõpus saan kroonid peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 13:01; 14.12 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga oleneb ikka arstist. Minul püsis hammas, mille kohta kaks erinevat arsti ütlesid, et tuleb kindlasti välja tõmmata ja implantaat panna ning kolmas arvas, et juureraviga ja ülesehitamisega saab asja korda, 12 aastat. Usaldasin siis seda kolmandat arsti. Tegu oli purihambaga ja hammast ennast oli alles alla poole…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need pole ju üldse võrreldavad asjad. Oma hammast (ka ravitud juurega ja suretatud närviga) eelistan iga kell implantaadile. Vähemalt sel juhul, kui juureravi on tehtud asjatundliku spetsialisti poolt. Minul on selline hambaarst olemas, kelle soovitusi usaldan ja kelle töö kvaliteedile ma kindel võin olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1100 on implantaadi jaoks ulmeliselt madal hind, selle eest kas pannakse sulle mingi imeodav iisraeli implantaat või kohale minnes selgub, et on vaja teha ühte teist ja kolmandat ja lõpuks märkamatult maksad 2000.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei ole mitte tegu ICX implantaatidega? Kui ma seal toolis lamasin ja süstide mõju ootasin, siis oli õel vastav lehekülg arvutis lahti ja see pilt jooksis ka minu ees olevale ekraanile. Vaatan, et CityMed pakub ka nende soodukat: Kvaliteetsed Sveitsi ICX implantaadid detsembri lõpuni 499 eur. Kokku koos hambaga 999 eur ( norm 1300).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 13:01; 14.12 11:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kas juureravi või implantaat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.