Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas käite kõigil töövestlustel?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kas käite kõigil töövestlustel?

Postitas:

Küsimus neile, kellele tehakse tööpakkumisi. Kas lähete kokku saama ja vestlema, isegi kui olete juba enamvähem kindel, et töökohta ei vaheta? Ma lähen homme ühele kokkusaamisele ja mainisin täna seda sõbrannale. Ütlesin, et olen praeguses kohas alles nii vähe töötanud ja et kuuldavasti on selles teises kohas madalam palgatase, nii et tõenäoliselt ma jään praegusele kohale edasi. Millepeale sõbranna väga imestas, miks ma siis üldse kohtuma lähen. Ütles, et tema meelest näitab kohtumisele minek juba peaaegu et kindlat nõustumist tehtava tööpakkumisega. Lisas veel, et \”mõtle kui su praeguses töökohas teada saadakse\”. Sellepärast küsingi, kas tõesti võib kohtumisele minek praegusele tööandjale jätta ebalojaalse mulje? Minu meelest see on lihtsalt uudishimu, väike turu-uuring – mis ma väärt olen ja mida ka mujal pakutakse, üldine palgatase minu valdkonnas jne – ja lisaks ju meeldiv, kui mind on tähele pandud ja töökohta pakutakse. Aga kuidas teile tundub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin alati, kui omale huvi pakub. Pragusele tööandjale ei pea sa seda üldse ütlema.Ja kui saab teada kuskilt – no mis siis?? Normaalne tööandja peaks ka aru saama, et kõik vaatavad alati paremaid võiamlusi ja töökohti ning kui võimalus avaneb, siis ka vahetavad töökohta.
Mina käin ja uurin küll, mis mujal pakutakse. Ja kui on omal kindel koht olemas, siis on ka vestlustel hea käia – ei pea elueest pugema ja valetama, et mingit kohta saada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi oled ebalojaalne, kui endal töökoht olemas ja edasi kalastad.
Tööandjale ei ole just väärtuslik inimene, kes parema pakkumise peale kohe ära jookseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on see täiesti normaalne, et käiakse aeg-ajalt vestlustel ning vaadatakse ringi, mis mujal toimub. Ise harrastasin seda samuti aeg-ajalt kui tööl nn\”igav\” oli ehk siis töö juba liiga rutiinseks muutunud (üldjuhul see tekib 3-5 tööaasta jooksul samas töökohas kui ei ole arenguvõimalusi samas asutuses). Käisin vestlustel seetõttu, et juhul kui on sobivam pakkumine, siis saan ise otsustada kas soovin töökohta või mitte. Teine hea asi selle juures ka see, et pabistada millegi pärast ei ole vaja vestlusele minnes, sest tegelikult ju töökoht olemas. Nendel vestlustel olen käinud nagu muuseas ja alati hästi läinud ning töökohta pakutud. Viimased 3 töökohta ka nii just saanud (olen üldiselt vahetanud töökohta 4-5 aasta tagant).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas käite kõigil töövestlustel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.