Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas käite Naisteka foorumis ka?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kas käite Naisteka foorumis ka?

Postitas:
Kägu

Tundub, et seal neid Perekooli tigedikke pole.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti käisin, nüüd on see kuidagi välja surnud.

Need PK “tigedikud” mind, kusjuures, väga ei häirigi. Vahel on hea, kui keegi lollile otse ka välja ütleb, et ta loll on.

+13
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemasid polegi seal peaaegu, seega ei käi.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin ja heitsin ka pilgu peale sealsetele teemadele.
Esiteks meeldib mulle siinne teemade alajaotus. Teiseks on sealne teemaarendus enamasti megauimane. Vastuseid eriti pole ja kui ongi, siis mitte eriti asjalikud.
Nii et lepime siinsete piparvastajatega, sest enamasti on Perekooli suhtlus asjalik ja tujutõstev.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanasti käisin, nüüd on see kuidagi välja surnud.

Need PK “tigedikud” mind, kusjuures, väga ei häirigi. Vahel on hea, kui keegi lollile otse ka välja ütleb, et ta loll on.

Lollile ei tohi ju enam öelda, et ta loll on – see kustutatakse kohe ära. Halvemal juhul saad üldse bloki.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

seal on järgi vist vaid need, kes seal delfi naisteka aegade algusest peale käivad (ja pole veel manalateele läinud), prouad-härrad vanuses 60+

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vahel on hea, kui keegi lollile otse ka välja ütleb, et ta loll on.

Oh tead, üldiselt on rike ikka vastuvõtjas endas. Põhjuseid on mitmeid: maandusjuhe paigast ära nihkunud, klemm lahti löönud või lihtsalt ravimata närvid. Lollide kräunujatel vahib endalgi tarkus katkisest käisest välja. Peopesaga püüavad ju tuult.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks kindlasti on – nagu näha, siis sina toimetad mõlemas.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga mida sa siis siin jõlgud?
Siin on ju tigedikud.

Aga ei, ikka tuled sa sinna, kus tigedikud on. Sest ilma nendeta on sul igav lugeda ja igav midagi teada saada.
Sa vajad neid tigedikke.
Väga, lausa eluliselt vajad. Sest sa sisemuses oled ka ise, aga pole julgenud seda lihtsalt välja näidata.

/Tigedik.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks suri Delfi Naistekas välja juba aastaid tagasi kui sinna 100 alajaotust tehti.
Varem oli mõnus koht, seal ei olnud tõesti siinseid tigedikke ja arulagedalt kraaksujaid. Oli rohkem valgekraede koht. Aga siis ei olnud net veel igasse maakolkasse ja peldikuprofini jõudnud ka.

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga siis ei olnud net veel igasse maakolkasse ja peldikuprofini jõudnud ka.

Mina olen peldikuprof.
Mis sul minu vastu või minu elukutse vastu on?

Ilmselt sa ei oska öelda…
Ja ma teadsin seda, ei imesta.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

pole jah, seal pole üldse kedagi

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kahjuks suri Delfi Naistekas välja juba aastaid tagasi kui sinna 100 alajaotust tehti.

Varem oli mõnus koht, seal ei olnud tõesti siinseid tigedikke ja arulagedalt kraaksujaid. Oli rohkem valgekraede koht. Aga siis ei olnud net veel igasse maakolkasse ja peldikuprofini jõudnud ka.

Alajaotusi on seal ikka sama palju, suri välja ta siis, kui naisteka esilehelt ei saanud lihtsalt foorumisse ega näinud viimaseid teemasid. Varem oli kohe naisteka lehele minnes foorumi link näha, nüüd peab päris alla kerima ja artiklite vahelt otsima märkamatut lingikogu.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alajaotusi on seal ikka sama palju,

Mina mõtlesin ikka neid paremaid aegu 2000. alguses kui seal max 4-5 alajaotust oli ja kirjutasid asjalikud inimesed. Ok, oli ka üks tola ja tema tõttu blokiti ära sõna…, kas tead mis?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Varem oli mõnus koht. Oli rohkem valgekraede koht.

Seal käis rohkem püsikommentaatorite omavaheline lõõpimine ja kemplemine, meenutas pigem jututuba, kui foorumit.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina mõtlesin ikka neid paremaid aegu 2000. alguses kui seal max 4-5 alajaotust oli ja kirjutasid asjalikud inimesed. Ok, oli ka üks tola ja tema tõttu blokiti ära sõna…, kas tead mis?

Kas see sõna polnud mitte kaalikas?
Naisteka foorum oli veel tore koht 6-7 aastat tagasi. Suhete rubriik oli kõige toredam, seal oli oma püsikate punt. Aga siis läks üks või kaks neist püsikatest peast lolliks ja hakkasid seal märatsema. Vahest veel aeg-ajalt piilun sinna, aga ikka sama kurb seis seal..

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

K.a.a.l.i.k.a.s?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

2000ndatest meeldis ka noortekas, see asendati väljamõeldud lugejakirjadega ja dr Noormanni vanamehelike heietustega.

Kas see sõna oli “rõngasse”? Seal oli üks Kustas Peder, kes muudkui pani kõigile rõngasse.

0
-1
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas käite Naisteka foorumis ka?