Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kandideeriksid tööle, kui…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas kandideeriksid tööle, kui…

Postitas:

… töö sisu läheb erialast täiesti mööda ja on midagi, millega pole enne tegelenud, kuid usud, et saaksid hakkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, miks mitte! Erialane haridus ju ei kao kuskile. Kui ei meeldi, siis vahetad töösuunda tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju meist üldse oma erialal tööt on leidnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti, normaalne inimene üldjuhul saab iga (kontori)ameti 1-4 kuuga selgeks.
Ma ei mõtle muidugi siinkohal selliseid spetsiifilisi ja eriharidust nõudvaid ameteid nagu arst või õpetaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kandideeriks ametikohale, kus on juba juriidilisel tasandil määratletud miinimumnõuded, millele ma ei vasta. Näiteks ülikoolis teaduriks kandideerimisel peab olema teaduskraad, lektoriks kandideerimisel magistrikraad jne. Alla selle ei ole rektoril õigust inimest kohale kinnitada niikuinii. Eks neid ameteid, kus konkreetsed miinimumnõuded peavad täidetud olema, leidub teisigi. Siis on tegu lihtsalt teiste inimeste tööaja raiskamise ja enese lolliks tegemisega.

Aga muul juhul võib muidugi proovida – miks mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kandideerida ju võib, teine asi on kas valitakse. Minu kogemus ütleb et tööandja eelistab just vastava kogemusega inimesi. Kuigi jah ise ka arvan, et väga palju on õpitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas kandideeriksid tööle, kui…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.