Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas kasutate vatitikke…

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Kas kasutate vatitikke…

Postitas:
Kägu

… puidust pulgaga vōi plastikust. Ma alles paar nädalat tagasi avastasin, et puidust tikud ka müügil. Küll kriips kallima hinnaga, kui plastist aga ma mōtlen, et loodus eelkōige.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan, pärast põletan ära.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arsti sõnul võib neid vatitikke kasutada vaid arvutiklaviatuuri puhastamiseks.
Ära nendega kõrvu küll surkima hakka.

+2
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No aga inimene võibolla kasutabki neid klaviatuuri puhastamiseks, miks on vaja kohe targutama hakata? Mina näiteks kasutan neid meigi tegemisel suht palju.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No aga inimene võibolla kasutabki neid klaviatuuri puhastamiseks, miks on vaja kohe targutama hakata? Mina näiteks kasutan neid meigi tegemisel suht palju.

Loodusereostaja.

0
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loodusereostaja.

Vähe neist pulkadest – mõelda, mis see meigivärk kõik veel loodusele teeb? Tootmine, tühjad pakendid. Üle mõistuse! Miks seda ära ei keelata?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja jah, kõrred, pulgad, need jah on suurimad reostajad!

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tõesti?
ja mina opakas kasutan neid juba aastaid ajutiselt mittetöötavate elektrooniliste skeemide (telekapult, takuarvuti vmt) puhastamiseks 80% viinaga.

ma tõesti ei teadnud, et arstid on selle ära keelanud .-P

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja mina opakas kasutan neid juba aastaid ajutiselt mittetöötavate elektrooniliste skeemide (telekapult, takuarvuti vmt) puhastamiseks piiritusega.

Kust sa selleks piiritust ostad?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära nendega kõrvu küll surkima hakka.

Täpselt. Kõrvu ei tohtivat nemdega puhastada. Mul jäi see vatt kõrva kinni ja pidin arsti juures käima välja võtmas. Arst pidas väikse loengu, et kõrvu tohib puhastad mt rätik sõrme otsas ja mitte kaugemalt. Vatitikuga läheb inimene liiga sügavaleja see pole hea. Meikimisel on need aga vägagi kasulikud abimwhed

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja mina opakas kasutan neid juba aastaid ajutiselt mittetöötavate elektrooniliste skeemide (telekapult, takuarvuti vmt) puhastamiseks piiritusega.

Apteegist ostetakse selleks piiritust, sinu teadmiseks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ilma retseptita saab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ilma retseptita saab?

Enam ei saa isegi retseptiga.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

vabandust. parandasin ära.
ma tegelikult kasutan kodus selleks ikka 80% viina. aga töö juures vahel ka tehnilist piiritust.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

ikka 80% viina

Uus rumal küsimus, kas seda saab tavalisest poest?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ikka 80% viina

Uus rumal küsimus, kas seda saab tavalisest poest?

Saab ikka, võib-olla igas poes ei ole, aga toidupoodides olen näinud küll.

https://liviko.ee/en/product/viru-valge-vagev/

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan puidust vatitikke. Tellin netist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keeran ise vati tuletiku otsa, nagu tegi juba mu vanaisa, enne kui vatitikud üldse meie poodidesse tulidki 😀 😀 loodussõbralikkus ennekõike! Kosmeetlised meigieemalduslapid on teemaalgataja juba valmis õmmelnud vanast vooodilinast, ma loodan, see kaks vatipatja päevas on ka tohutu reostus… (miks inimesed vaevavad ennast pseudoprobleemidega, kui annaks palju rohkem ära teha).

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kasutan puidust, kuna need on palju kvaliteetsemad. Rohkem vatti otsas ja vars tugev. Hinnavahe ka ei tapa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

… puidust pulgaga vōi plastikust. Ma alles paar nädalat tagasi avastasin, et puidust tikud ka müügil. Küll kriips kallima hinnaga, kui plastist aga ma mōtlen, et loodus eelkōige.

Loodus eelkõige? Sel juhul las puud kasvavad ometi!

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen eluaeg kõrvu puhastanud, sügavale ei torgi, pole kunagi sügavale surunud. Kõrvakuulmine on korras ja probleeme pole. Olen üsna kindel, et enamus kasutavad meigi ja kõrvade jaoks, öeldagu mida tahes.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siin riigis, kus mina elan, keelati plastikust vatitikud ära vist või loobusid poeketid neid müümast, ei mina mäleta. Igatahes nüüd on saada mingid sellised, mille vars on vist kokku krutitud-pressitud paberist. Igatahes lagunevad vees ära. Enne olid need ökotootena ka müügis, nüüd on kõik sellised.
Aga kõrva ei tohi neid toppida, muidu tehakse ka teist selline video:
https://m.youtube.com/watch?v=lHeCEPlMekY

+1
0
Please wait...

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas kasutate vatitikke…