Esileht Pereelu ja suhted Kas keegi

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas keegi

Postitas:
Kägu

Ma ei petnud. Ma lihtsalt ei suutnud talle garanteerida tšilli elu.

Sinu eksnaine, kes sind maha jättis ja elab kellegi teisega ja postitab pilte kohta, kuhu sa mingi ennast sihilikult piinamise lõbu pärast ära eksid, ei ole kunagi hea inimene olnudki. Või siis olgem leebemad, ta ei ole olnud sinu jaoks sobiv.
Mehed on nii keskendunud pildile, mis on neil silmade ees, et lülitavad täiesti välja oma aju ja ei kuula päriselt, mida neile öeldakse. Usun, et kui su eksnaine oleks kole kui öö, oleks sa ammu imestanud nii mõnegi väljendi peale ja mõttes vaaginud, et kas see oli just praegu see, mida sa arvasid, et kuulsid.
Need naised, keda teised naised teavad, et nad on läbi ja lõhki head inimesed, ei tule kunagi meestele valikuvõimalusena arvesse ja need mehed, kes on teiste meeste arvates palju väärt, ei ole naiste silmis üldse kaalumist väärt.
Sinu heaks räägib see, et sa suutsid isegi täiesti sobimatu inimese korraks enda kõrvale meelitada, aga see on ka kõik. Uuringud ütlevad tegelikult, et meil ei ole ühte ja ainust, on umbes 10 tuhat täiesti ideaalselt sobivat partnerit. See arv väheneb ainult selle võrra, kas need sobivad kaaslased ka suhet soovivad sellel hetkel, kui sina. Nii et ära piina ennast.
Põhiviga, mida mehed teevad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen et mis võib olla põhjus, miks üks teise mehe leidnud naine peaks tahtma kasutada iga võimalust, sealhulgas uue mehe rahakotti ja võimalusi, et lastega seotud küsimustes laste isa suhtes ilmtingimata võitjaks jääda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võin vaid ette kujutada seda valu, mida naine tunneb, kui lapsed peale igakordset isaga kohtumist päevi õnnetud on.

Või peale järjekordse kokkulepitud kohtumise ennustamatut ärajäämist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma mõtlen et mis võib olla põhjus, miks üks teise mehe leidnud naine peaks tahtma kasutada iga võimalust, sealhulgas uue mehe rahakotti ja võimalusi, et lastega seotud küsimustes laste isa suhtes ilmtingimata võitjaks jääda.

Kui see mõte sind lohutab, eks mõtle pealegi. Aga mida sa ise oled teinud selleks, et lastega side säiliks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui see mõte sind lohutab, eks mõtle pealegi. Aga mida sa ise oled teinud selleks, et lastega side säiliks?

Suhtlen niipalju kui võimalik jq ja tahan olemas olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd oma kibestumisest üle saada ja analüüsi pisut end. Mida saaksid teha, et laste ema tahaks sulle võimaldada rohkem lastega aega koos olla? Siit võib sageli lugeda, et pigem on mees kibestunud, et naine leidis uue kaaslase (eriti kui rikkama, targema, parema) ja näiteks halvustab lastega kohutumisel alati laste ema või uut kaaslast. Kui nii teed, siis ei saavuta sa midagi head, ainult vältimist. Kuidas ise käitud kokkusaamistel lastega, kas halvustad nende ema?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Katsu nüüd oma kibestumisest üle saada ja analüüsi pisut end. Mida saaksid teha, et laste ema tahaks sulle võimaldada rohkem lastega aega koos olla? Siit võib sageli lugeda, et pigem on mees kibestunud, et naine leidis uue kaaslase (eriti kui rikkama, targema, parema) ja näiteks halvustab lastega kohutumisel alati laste ema või uut kaaslast. Kui nii teed, siis ei saavuta sa midagi head, ainult vältimist. Kuidas ise käitud kokkusaamistel lastega, kas halvustad nende ema?

Ei, miks ma peaks? Aga närvidele käib tema idee kõrvaldada mind laste elust, lastega seonduva otsustamise juurest, et oleks põhjust minult rohkem raha elatiseks nõuda. Ta juba esitas ultimaatumi, et kas hakkad vabstahtlikult seadusega ette nähtud miinimumi maksma või hakkame(???) sulle arveid esitama. Veel ähvardas “vastavaid inimesi” kasutada, et tema mehel on “piisavalt kontakte”. Ma tean et on ka.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas keegi