Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas keegi laenutaks täna raamatu Eno Raud “Kalevipoeg” – Tallinnas?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas keegi laenutaks täna raamatu Eno Raud “Kalevipoeg” – Tallinnas?

Postitas:
Kägu

Hädasti vaja seda raamatut. Lapsel homme lugemiskontroll. Tallinna piires tukeks kohe järgi. Ja loomulikult olen nõus vastutulelikkuse kompenseerima raha või kingituse näol.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas keegi laenutaks täna raamatu Eno Raud “Kalevipoeg” – Tallinnas?

Laps magama ei peaks sel ajal juba või?Öösel hakkab lugema või?
Võta rahulikult homme raamatukogust raamat ja tuleb lihtsalt järgmine nädal lapsel see saadud 1 või 2 ära parandada.Ega nüüd üleöö seda selgeks ikka ei saa.Vaja mõelda ka ju raamatu sisu üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juba sain. Mõni inimene öösel mõtlebki, on ka selliseid olemas. Minu tütar kuulub just selliste hulka. Tänan tähelepanu eest. Üritasin teemat kustutada, aga ei õnnestunud. Ei tea, kas mingid uued reeglid siin nüüd või?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Juba sain. Mõni inimene öösel mõtlebki, on ka selliseid olemas. Minu tütar kuulub just selliste hulka. Tänan tähelepanu eest. Üritasin teemat kustutada, aga ei õnnestunud. Ei tea, kas mingid uued reeglid siin nüüd või?[/tsitaat] kas sa siis uuesti ennast registreerides tingimusi ei lugenudki? lihtsalt panid linnukese, et oled tutvunud ja nõustud?

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas keegi laenutaks täna raamatu Eno Raud “Kalevipoeg” – Tallinnas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.