Esileht Ilu Kas keegi näinud seda lõhna müügil

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas keegi näinud seda lõhna müügil

Postitas:

https://www.mylook.ee/juicy-couture-viva-la-juicy-pink-couture-edp-50ml.html

Igalpool läbimüüdud kahjuks 🙁

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/parfuumid-ja-lohnad/naiste-lohnad/naiste-parfumeeria-viva-la-juicy-pink-couture?id=8350732&feat=search&keyword=pink+couture

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu kiire vastuse eest! Kui keegi veel leiab kohta, kus see lõhn müügil, siis oleksin väga tänulik. Või on kellelgi müüa, siis oleksin ka ostja 🙂

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu kiire vastuse eest! Kui keegi veel leiab kohta, kus see lõhn müügil, siis oleksin väga tänulik. Või on kellelgi müüa, siis oleksin ka ostja ????

Miks see Kaup24 leht ei sobi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, no algsel lingil ja järgmisel lingil on hinnavahe päris korralik. Samas, tean ise ka, et kui mingi asi ikka väga meeldib, siis oledki nõus ka rohkem maksma.

Mina näiteks tahaksin vanasid kuldse märgisega Pantene palsameid, no mitte miski ei sobi nii hästi, aga no ei ole kuskil.. maksaksin ka peale, kui vaid kuskilt saaks 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, päris soolane hind kaup24 lingil. See suur pudel muidugi ja kui mujalt ei leia, ostan selle ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, no algsel lingil ja järgmisel lingil on hinnavahe päris korralik. Samas, tean ise ka, et kui mingi asi ikka väga meeldib, siis oledki nõus ka rohkem maksma.

Mina näiteks tahaksin vanasid kuldse märgisega Pantene palsameid, no mitte miski ei sobi nii hästi, aga no ei ole kuskil.. maksaksin ka peale, kui vaid kuskilt saaks ????

Ja vahet pole, et esimesel lingil on maht 50 ml ja teisel 100 ml?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yaga.ee lehel on nii 30ml kasutamata (35 eur) kui ka 100 ml 1xkasutatud (63 eur) saadaval. Pane yaga.ee lehel otsingusse Juicy Couture ja peaksid leidma.

Marketplace’is äkki ka pakkumisi, ma sealt ei vaadanud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, no algsel lingil ja järgmisel lingil on hinnavahe päris korralik. Samas, tean ise ka, et kui mingi asi ikka väga meeldib, siis oledki nõus ka rohkem maksma.

Mina näiteks tahaksin vanasid kuldse märgisega Pantene palsameid, no mitte miski ei sobi nii hästi, aga no ei ole kuskil.. maksaksin ka peale, kui vaid kuskilt saaks ????

Ja vahet pole, et esimesel lingil on maht 50 ml ja teisel 100 ml?

Hmm, 50 ml on 43 eur ja 100 ml 120 eur. Kas ei ole hinnavahet või?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah, no algsel lingil ja järgmisel lingil on hinnavahe päris korralik. Samas, tean ise ka, et kui mingi asi ikka väga meeldib, siis oledki nõus ka rohkem maksma.

Mina näiteks tahaksin vanasid kuldse märgisega Pantene palsameid, no mitte miski ei sobi nii hästi, aga no ei ole kuskil.. maksaksin ka peale, kui vaid kuskilt saaks ????

Ja vahet pole, et esimesel lingil on maht 50 ml ja teisel 100 ml?

Hmm, 50 ml on 43 eur ja 100 ml 120 eur. Kas ei ole hinnavahet või?

See pole võrreldav tootmisest ja müügist maas oleva hinnaga, eriti kui oli müüdud erikollektsioon nt. Üks kuvab mingit kunagist müügi hinda (mis võib olla mõne lõpumüügi hind). St kui on tahetav lõhn, mida partiid laos siis nõudlus panebki hinna paika (kuigi kaup24s-hansapostist on vahest väga lambised hinnad). Siis tulebki leppida, et kas maksta kõrget hinda või osta kasutatud ja ei tea kaua ja kus lahtiselt seisnud lõhn nt – võib veel kallimaks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Yaga.ee lehel on nii 30ml kasutamata (35 eur) kui ka 100 ml 1xkasutatud (63 eur) saadaval. Pane yaga.ee lehel otsingusse Juicy Couture ja peaksid leidma.

Marketplace’is äkki ka pakkumisi, ma sealt ei vaadanud.

Ei olnud seda lõhna kahjuks????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks sa kindlasti Eestist tahad osta.

näiteks amazon de-s on neid müügil. (muidugi seal on postikulu 10€) Aga kui sa ei taha osta 100 ml pudelit, siis saaks sealt 50 ml toote.

Amazon.de kaudu ma olen korduvalt ostnud selliseid asju, mida meil enam ei müüda. Näiteks lapsele ostsin viimane kord tema ihaldatud tossud, just selllllllliseeeeeed ükkkssaaarvikutega, mis oli mingi eelmise hooaja kaup ja meil poodides otsas, aga amazon.de kaudu müüdi.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, miks sa kindlasti Eestist tahad osta.

näiteks amazon de-s on neid müügil. (muidugi seal on postikulu 10€) Aga kui sa ei taha osta 100 ml pudelit, siis saaks sealt 50 ml toote.

Amazon.de kaudu ma olen korduvalt ostnud selliseid asju, mida meil enam ei müüda. Näiteks lapsele ostsin viimane kord tema ihaldatud tossud, just selllllllliseeeeeed ükkkssaaarvikutega, mis oli mingi eelmise hooaja kaup ja meil poodides otsas, aga amazon.de kaudu müüdi.

Ükski neist pole ju õige.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski neist pole ju õige.

Ups, jah ma vaatasin, et see esimene on täpselt sama, aga ei olnud. Seal Amazonis küll ka müüakse 100ml pudelit, hinnaga 78€ aga see müüja ei saada Eestisse.

Probleem, miks sul on seda lõhna raske leida, on see, et seda enam ei tehta. Kui ma seda guugeldan, siis tuleb teateid, et on tootmisest maas. Aga kui see sind lohutab, siis siin on nimekiri lõhnadest, mis on sinu otsitule sarnased:

https://www.perfumemaster.com/juicy-couture/viva-la-juicy-pink-couture-womens-perfume/similar-scents

Aga ega neidki nimetatuid väga palju saada pole. Seda Oui Glow-d müüakse ka veel vaid 100ml pudelites, ilmselt suuri ostetakse vähem ja neid on seega kauem saada.

Paha lugu, eks sa pead siis ostma kaup24 kaudu 100ml pudeli ja hakkama otsima endale uut sarnast lõhna.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teisi ei taha proovida, äkki sobivad  https://luxtester.ee/naised?mfp=manufacturers%5B60%5D

mina olen siit tellinud ja rahule jäänud, reklaami ei tee.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Kas keegi näinud seda lõhna müügil