Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on angiinist jagu saanud ka ilma AB-ta?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas keegi on angiinist jagu saanud ka ilma AB-ta?

Postitas:

Kas saab ravida välja angiini ilma antibiootikume kasutamata? Kui kaua olete vaevelnud selle küüsis ja milliste vahenditega ravinud. Nimelt toidan last veel rinnaga ja ei tahaks kuidagi AB võtta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

angiini on kahte tüüpi.
aga kui tekitajaks on streptokokk, siis on eriti äge, kõrge palavik ja ilma AB-ta lahti ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ravinud end terveks angiinist ilma AB-deta. Kuristasin kurku alkoholiga (jube valus), võtsin ibuprofeeni valu vastu. Kaks nädalat läks, kuni enesetunne parem oli.
Nüüd, poolteist aastat hiljem on mul selle tegelikkuses ikkagi väljaravimata jäänud angiini tüsistusena liigesevalud randmetes, sõrmeliigestes, hüppeliigestes, puusades, põlvedes.
Ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen korduvalt ravinud angiini ilma AB-ta. Nii endal kui lapsel. Abiks homöopaatia, citro-plusi löökannused, c-vitamiin ja kurgusprei. Mulle kui täiskasvanule veel lisaks ka C-vitamiini suur doos (ca 3 g päevas, mingil hetkel läheb kõht lahti, siis jätan järele). Palavikku keemiliselt alla ei võta, sest usaldan selle rolli tervenemisprotsessis. Läheb sama kiiresti või kiiremini üle kui AB-ga – raskemal juhul langeb palavik 3. päeval ja kurk on puhas 5 päevaga; kergemal juhul piisab 3 päevast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kuristan kurku soolveega või soodaveega. Päris vastik aga mõjub hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on viiruslik, on ise üle läinud. Kui bakteriaalne, siis mitte. Viimasega ei pruugi täiskasvanul ka üldse palavikkugi tekkida. Toidan last rinnaga ja just lõpetasin amoxicillini kuuri angiini vastu. See ei tee lapsele mitte midagi. Palju hullem on, kui saad ravimata angiini tüsistusena eluks ajaks südame- või neerukahjustuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, kuna sel hetkel ei olnud haigekassa kindlustust.
Valuvaigisti alla, siis soe jook ja siis leivakoorukesed või midagi võimalikult kõva närida, mis mädakorgid katki teeb. Juurde küüslaauk jms mis immuunsust tugevndab.
Ma sain lahti.

Aga ausõna, ei soovitada ei julge 🙂 Igasugu võimalikud tüsistused kui korralikult välja ei ravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on angiinist jagu saanud ka ilma AB-ta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.