Esileht Lapse ootamine Kas keegi on jälginud rahuoleku pulssi raseduse ajal?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas keegi on jälginud rahuoleku pulssi raseduse ajal?

Postitas:

Mul on Fitbiti kell olnud terve raseduse ajal peal ja kui kuni kolmanda trimestri alguseni see rahulikult tõusis, siis lõpupoole on hoopis hakkanud langema, lausa nii, et kuu ajaga 9 pügalat (ehk 80 pealt 71 peale).

Enne rasedust oli rahuoleku pulss 64-65. See vist tähendab, et hakkan peagi sünnitama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 18:50; 20.10 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tavaliselt tõepoolest sünnitatakse raseduse kolmanda trimestri lõpupoole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tavaliselt tõepoolest sünnitatakse raseduse kolmanda trimestri lõpupoole.

Milline iroonia. Ma tegelikult soovisin kuulda teiste kogemusi seoses pulsi languse ja tõusuga raseduse ajal. Ja kui keegi oskaks selgitada, miks pulss veel enne sünnitust langeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 18:50; 20.10 13:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loobusin raseduse keskel kellast, kuna see ajas mind pidevalt muretsema, et kas see pulss on nüüd okei või mitte. Kui langema hakkas, kartsin, et beebiga halvasti, kui tõusma hakkas, siis jälle kartsin, et midagi valesti. Nüüd pole pulsist aimugi ja elu lihtsam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Mul on Fitbiti kell olnud terve raseduse ajal peal ja kui kuni kolmanda trimestri alguseni see rahulikult tõusis, siis lõpupoole on hoopis hakkanud langema, lausa nii, et kuu ajaga 9 pügalat (ehk 80 pealt 71 peale).

    Enne rasedust oli rahuoleku pulss 64-65. See vist tähendab, et hakkan peagi sünnitama ????

    minul oli ka Fitbit kell terve raseduse aja ja oli ka nii, et esimene trimester tõusis, siis mingi aeg oli stabiilselt kõrgem, kuid siis hakkas taas langema. Enne rasedust oli pulss 46-55, kohe raseduse alguses tõusis 65-70 peale ja hiljem uuesti langes ja jäi sinna 55-65 vahemikku.

  2. Olin ka mures, kui pulss langema hakkas, aga tegelikkuses põhjust polnud. Nüüd laps käes ja pulss 55. Teen vähem sporti kui enne rasedust ja magamata ööd ka annavad oma panuse.
+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Kas keegi on jälginud rahuoleku pulssi raseduse ajal?