Esileht Ilu ja tervis kas keegi on ka lõplikult maha võtnud?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kas keegi on ka lõplikult maha võtnud?

Postitas:

mul püsivalt 5 kg üle. aeg-ajalt võtan end kokku – käin trennis, loen kaloreid, õhtuti ei söö, san need kilod maha. ja siis 3-4 kuu pärast ei suuda enam nii, tahaks ikka mõnikord õhtuti jäätist või mehega vahel süümekateta veinipokaali ja sinihallitusjuustu taga istuda… ja saan taas oma kilod tagasi. hea, kui mitte rohkem. ja nii on olnud ikkka vähemalt korda viis. kuidas teil? kas suudate oma mahavõetud kilode hüvanguks elu lõpuni tublid olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlen, et keegi nii tubli on…aga no mine sa tea.
Mina igatahes ei suuda, hirmus raske on kaalu säilitada. Vägisi kipub ka mul 5 kg tagasi tulema ja no seda enam alla ei saa- praegu on küll vähemasti sihuke periood, kus vaid tahaks süüa, süüa ja süüa:(
Ilmad lähevad ilusamaks, saab rohkem liikuda, ehk siis lähevad ka need ülekilod:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Võtsin 11 kilo maha (umbes 1,5 aasta jooksul) ja jäidki maha – kuni uue raseduseni ja sellejärgse kodusolemiseni. Nüüd on see 11 jälle tagasi. Nüüd kui kodusolemine lõppema hakkab olen asja jälle kätte võtnud – praegu võiks lahti saada vähemalt 8-st kilost siis oleks kõik normaalne, ideaalis võiks taas 11 kilo maha võtta (aga ma olen nüüd vanem ka kui siis, seega eesmärgid pole enam need ;)). [/tsitaat]

Mis vanusesse puutub, siis see ei pea küll tingimata suuemat kaalunumbrit tähendama. No eks oleneb vanusest ka muidugi, aga mina näiteks,
43 a, olen praegu mitu head kilo kergem kui olin keskkooli lõpus. siis olin ka normkaalus, aga normi ülemise piiri pool siis, nüüd jälle alumise pool, normi käärid on ju ka päris suured.
vahepeal saadud 4 last ja oldud ka ülekaalus, aga viimane laps on nüüd 5aastane, rohkem sünnitada ei kavatse, nii et loodetavasti suudan seda kaalu nüüd säilitada 🙂
oma ema ja vanaema peale vaadates, kui pärilikkus peaks rolli mängima, siis ehk õnnestubki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on \”indikaatoriks\” teksapüksid. Kui värvel hakkab pigistama ja istudes ebamugav on, on aeg kalorite tarbimist piirata.

Väheste kaloritega menüü saab ajaga harjumuseks ja ei pea pidevalt toidule mõtlema, kaloreid lugema ja juustuga maiustamist piirama. Teksad aga näitavad kohe ära, kui olen liiale läinud.

Kusjuures minul see teksade \”vorm\” tõepoolest toimib, sest kui vahepeal hakkasin kodus seelikut kandma ning see \”kontroll\” ära kadus, hakkas ka figuur laienema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

789456 kas sa võiksid kirjutada meile siia oma menüü või suisa mitme päeva menüü.
Jään ootama, et ka ise mingeid korrektuure oma toitumises teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16a tagasi võtsin maha rasedusega tekkinud 20kg ja siiani pole tagasi tulnud. päris looduse kingitus see pole. kasutan umbes sama meetodit, mis ülalpool 789456 kirjeldab. kui püksid pigistama hakkavad, siis piiran teadlikult saia, kookide ja muu rammusa tarbimist. aga see on ka kõik. mul ei ole probleeme liigse õgimisega ega stressisöömisega. olen eluaeg normaalselt söönud (koguste mõttes). lihtsalt olen kohutav maiasmokk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaa, ka mina tõmban teksad alati peale pikka lõunamaareisi või suvekuid vaid hirmuga jalga. Talvel kui pidevalt teksasid kannan, tean täpselt, kuidas mul pekiga lood on, aga kui nädalaid olen kleitides ja seelikutes ringi käinud ja kuskilt pole pigistanud, võib teksasid jalga tõmmates tulla halb üllatus… Viljelen ka 789456 meetodit. See on päris stressivaba. Kaalu ma aastaid tagasi oma uude koju ei ostnudki. Sellel käimine tekitas stressi ja seoses pidevale söögile mõtlemisega ka ülesöömist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin ka peale esimese lapse sündi üleliiksed 8 kg 3 aastat hiljem maha tagasi. Oma norm toitumise juurde tagasi tulles sain 2 kg tagasi. Kui hakkas rohkem tulema, siis loobusin õhtuti söömisest. Väga hea nipp selleks on õhtusöök süüa 4-5 vahel 6 ajal vaid näksida.. Nüüd uue rasedusega jäi taas 10 kg selga. Laps peagi aastane ja hakkas pigem kaalu juurde tulema :(. Jaanuarist võtsin ennast kokku ja taas peale kuut ei söö, hommikupoole võtan vabalt kuni kella 5 õhtul. 6 ajal siis miskit värsket veel. Alla olen saanud 6,5 kg ja stabiilselt langeb edasi. Kõige raskemad on 2 esimest nädalat, edasi on organism uue toitumisega harjunud. St. esimese kahe nädala jooksul ei tohi teha mitte ühtegi patustamist! Suveks peaks vormi saama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]tiigritirts kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul püsivalt 5 kg üle. aeg-ajalt võtan end kokku – käin trennis, loen kaloreid, õhtuti ei söö, san need kilod maha. ja siis 3-4 kuu pärast ei suuda enam nii, tahaks ikka mõnikord õhtuti jäätist või mehega vahel süümekateta veinipokaali ja sinihallitusjuustu taga istuda… ja saan taas oma kilod tagasi. hea, kui mitte rohkem. ja nii on olnud ikkka vähemalt korda viis. kuidas teil? kas suudate oma mahavõetud kilode hüvanguks elu lõpuni tublid olla?[/tsitaat]

Nii et siis võtad 1 õhtu jooksul juurde 5 kg?
Loogiliselt võttes ei peaks ühe õhtu jooksul 5 kg juurde tulema isegi siis, kui manustad ainult seapekki. Viga on vist siiski milleski muus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis kas keegi on ka lõplikult maha võtnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.