Esileht Lapse ootamine Kas keegi on käinud hambaarstil esimesel trimestril?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas keegi on käinud hambaarstil esimesel trimestril?

Postitas:

Suu väga valutab, ei tea, kas augud või igemed, aga valu tugev. Olen suhteliselt nõrkade hammastega.Tahaksin uurida, kas keegi käinud esimesel trimestril? Loen, et hammaste hea seisukord on väga oluline lootele, samas loen, et pole kasulik esimesel trimestril ravida.
Paneb muretsema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgin teemat, sama mure.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 14:29; 02.08 21:57; 05.08 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin esimesel trimestril, õnneks olin just enne rasestumist lasknud augu ära parandada, aga mul oli vaja veel vaja soodapesu, igemed olid kergelt põletikulised. See ei mõjutanud loodet.
Saad ju visiidile ikka minna, saad teada vähemalt, mis viga täpselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin enda raseduse ajal sama murega silmitsi ja pigem soovitatakse jah, teisel trimestril hambaravi teha vajadusel. Ise käisin pärast ämmaemandaga konsulteerimist 19. nädalal, hambaarstile ütlesin ka, et olen rase – ta valis mingid muud valuvaigistid ja asjad, mis rasedale sobilikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin, kui olin 6 nädalat rase olnud. Ütlesin enne ravi alustamist seda hambaarstile ja ta ütles, et sellest pole midagi. Tuleb arsti ennem teavitada, siis ta teab mida ta tohib kasutada ja mida mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 21:01; 02.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuimestavaid süste tehakse rasedale?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 14:29; 02.08 21:57; 05.08 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka tehakse, sellepärast tulebki arsti teavitada, et ta kasutaks tuimestit, mis poleks sulle ohtlik.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 21:01; 02.08 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ise nüüd hambaarstil ära, tegime kivi eemalduse, ja tundub et aitas, aga kuigi ma hoiatasin, et rase, tegi ta süsti, kus oli adrenaliini sisaldus, ja hiljem kodus lugesin, et poleks tohtinud. Ja nüüd ma täitsa mures, aga õnneks saan homme kontrollile ämmaemanda juurde.
Igaksjuhuks, kui kellelgi plaan minna igaksjuhuks uurige täpsemalt, mis toimega tuimestus on.
Arvasin, et tegin piisava eeltöö, aga ikka läks valesti. Loodan, et see pisikesele viga teinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedad saavad hambaarstil ekstra soodustust? Hmmm…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.08 14:29; 02.08 21:57; 05.08 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, ma olen kolmandat korda rase ja pole kuulnudki, et raseduse ajal tuleks hambaarsti vältida. Pigem ära käia nüüd ja teha korda nii palju kui võimalik, sest beebi kõrvalt on kõiki käike logistiliselt raskem planeerida. Raseduse lõpus võib olla keeruline pikalt hambaarstitoolis selili olla. Soovitaksin küll minna kohe esimesel trimestril. Esimesel visiidil võibolla ei jõuagi teha enamat kui kaardistada olukord ja ravi teostamine jääb järgmisele visiidile, milleks saab aja näiteks alles 1-2 kuu pärast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Kas keegi on käinud hambaarstil esimesel trimestril?