Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on käinud ise huvi pärast koroonaviiruse antikehade testi tegemas?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Kas keegi on käinud ise huvi pärast koroonaviiruse antikehade testi tegemas?

Postitas:
Kägu

Kas on keegi, kes täiesti terve on olnud, saanud teada, et justkui oleks läbi põdenud ja antikehad on olemas?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kes seda teeb, talvel köhisin kopse välja, oleks tõesti huvitav teada?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina leidsin siit, ma ei tea, kas mujal ka tehakse. Täna muidu algas see Tartu Ülikooli uuring, mille raames tasuta tehakse, ootan, et ehk osutun valimisse kuuluvaks. 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina käisin Synlabis, oli negatiivne. Nii lootsin, et olen läbi põdenud. 🙂

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin juunis Confidos tasuta antikehade testi tegemas (mitte veeniverest). Märtsis eriolukorra kehtestamise ajal olin haige – haigestusin 5. päeval pärast kinnises klassiruumis koos paljude inimestega viibimist. Köha, meeletu kuumatunne näos ja suus (pole varem sellist asja olnud), palavik mitte kõrgem kui 37,4, higistamine, väsimus jne. Aga nii PCR test (6. päeval pärast sümptomite tekkimist võetud) kui antikehade test 3 kuud hiljem olid negatiivsed.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

see näpuotsavere test ei pidanud usaldusväärne olema. pôdesin koroonat juunis, ootan hetkel veenivere antikehade testi tulemust.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

teaduslikus mõttes on kahtlemata huvitav, kui suur hulk populatsioonist põeb covidit ilma sümptomiteta, aga praktiline kasu on hetkel veel suure küsimärgi all.
me nimelt veel ei tea, kas ja kui pikaks ajaks loodetud immuunsus tekib.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna muidu algas see Tartu Ülikooli uuring, mille raames tasuta tehakse, ootan, et ehk osutun valimisse kuuluvaks. 😀

Kas seda teist ringi ei tehta mitte anonüümselt mingite labori vereproovide jääkide pealt?

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tee seda testi, sest ka see võib anda vale tulemuse. Ei usu, et tativiirust ja koroonat kindlalt eritada suudab.

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina käisin maakodusse minnes Assamalla burkisputkade taga analüüse andmas. Küsiti kohe, et kas soovin pos või neg või siis umbmäärast tulemust. Frigo’ga desinfitseeriti jne …
Aru ma ei mõista, miks nad sellise asukoha on valinud, sest burkse olen proovinud ja need on olnud head.

0
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas seda teist ringi ei tehta mitte anonüümselt mingite labori vereproovide jääkide pealt?

Jah, kraabitakse mingites laborites mingid vereproovide jäägid (!) kokku ja nende pealt tehaksegi.
On ikka fantaasialend …

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa pead silmas ilmselt seda uuringut.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on käinud ise huvi pärast koroonaviiruse antikehade testi tegemas?