Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on käinud silmade laseropil plussiga?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas keegi on käinud silmade laseropil plussiga?

Postitas:
Kägu

Huvitab just tegelikult vanemate inimeste kogemus, kellel pluss east tulenevalt tekkinud/suurenenud. Kas sellist vanemas eas tekkinud plussi üldse opereeritakse? Mul on nimelt ühelt ühe silma pluss väga suureks läinud, +4 on juba, aga vanust kõigest 47. Teine silm on oluliselt parem ja mulle tundub, et nii suur silmade erinevus on põhjuseks, miks nägemine on nii kehvaks muutunud, silmad ei suuda justkui koostööd teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Plussi operatsioonid ei ole püsiva tulemusega. Lisaks kahjustab iga torkimine silma. Küll vahetatakse läätsi kui on tekkinud kae ja sel juhul võib saada nägemise üsna korrigeeritud – AGA läätesvahetusel on palju tüsistusi, eriti noorematel (50 ringis) inimestel. Näiteks mustad varjud, hõljumid silma ees, mõnel lausa mustad laigud jne. Seda teeks viimases hädas nii noorena.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tean ka mitut korraliku vanusega (ikka 70+) inimest, kellel on silmadesse paigaldatud need kunstläätsed. Üks 90+ memm loeb lehte ilma prillita, ei pea vist mainimagi, kui tahul ta on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina tean ka mitut korraliku vanusega (ikka 70+) inimest, kellel on silmadesse paigaldatud need kunstläätsed. Üks 90+ memm loeb lehte ilma prillita, ei pea vist mainimagi, kui tahul ta on.

see ongi rohkem 70+ inimeste operatsioon.

PS Hõljumid tekivad ca 50-aastastel reeglina sellest, et klaaskeha tõmbab end silmapõhja küljest lahti, ealine iseärasus.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on käinud silmade laseropil plussiga?