Esileht Sünnitus Kas keegi on köha-nohu-palavikuga sünnitanud? Hirmutage või lohutage:(

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas keegi on köha-nohu-palavikuga sünnitanud? Hirmutage või lohutage:(

Postitas:

tähtaeg on nädal üle, ilmselt millagi sünnib ikka. Hetkel olen nii haige,. et ei tõuse voodistki, kui vetsu ei pea minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Organism on reeglina nii nutikas, et iga asi toimub õigel ajal. Ja suure tõenäosusega laseb sul veel päevake-kaks taastuda ja ravida ja siis hakkab sünnitegevus. Kuid nohu-köha muidugi üle nii ruttu ei lähe, sellega peaks arvestama. Nt nohurohigi kaasa võtta, et nina lahti hoida… Püüa nüüd puhata ja ravida ennast nii palju kui võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haigena sul ise sünnitada ei lasta, pane vaim keisriks valmis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Haigena sul ise sünnitada ei lasta, pane vaim keisriks valmis![/tsitaat]
Haigus on just pigem vastunäidustus kirurgilisteks operatsioonideks, sest keha ei parane nii nagu vaja (suurem oht ohtlikeks põletikeks). Niimoodi on mulle vähemalt rääkinud 3 kirurgi. Seega ära mõtle asju välja.

Aga teemaalgatajale: keha on tõesti kummaline isemõtlev-toimiv asi. Haigena tuhude alates taandus haigus (või oli oma osa adrenaliinil, mis suure sündmuse ootuses (ja valuvaigistajana) organismi paisati). Igatahes sünnituse ajal tilkus vaid nina pidevalt (valuhoogude ajal mees aeg ajalt tõmbas paberiga üle ninaaluse, sest ise ei hakanud sellele energiat ja tähelepanu kulutama) muus osas oli enesetunne nagu mittehaigena :))
.. olen seda mitmel-mitmel korral naiste käest kuulnud, et sünnituse hetkeks hakkab parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõutun eelnevate kommnetaaridega. Arsti poolt määratud tähtajal, mis oleks pidanud laps sünidma, saabus maailma kõige suurem köha. Leevendust ei saanud mitte millestki, ei rohtudest ega homöopaatiast ning stressasin seepärast kohutavalt, sest iga häälitsus kutsus esile jubeda köhimise – mis sa seal siis uu-tad või aa-tad! Laps sündis päev varem kui esilekutsumise tähtaeg paberil kirjas oli. Kuiv ja paukuv köha polnud aga selleks ajaks kusagile kadunud. Imede ime, sünnitusel köhatasin vist ainult kaks korda kui pikali pidin olema (see asend ilmselt soodustas ärritust kõris). Takkapihta lõppes sünnitus erakorralise keisriga ning paanikaosakond oli jälle suur, sest operatsioonijärgselt pole köhimine teadupärast teab kui meeldiv tegevus. Aga ka siis tundsin ennast üsna hästi, veidi kõditas kurgus küll, aga tohutuid köhahooge kallale ei tulnud ja nii ta mind maha jättiski.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma köhase ja nohusena sünnitan, kas siis laps saab ka kohe haiguspisiku kallale ja saab köha/nohu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui ma köhase ja nohusena sünnitan, kas siis laps saab ka kohe haiguspisiku kallale ja saab köha/nohu?[/tsitaat]

Lapsel peaks sündides immuunsus ehk kaitse olema. Ei tohiks jääda küll

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled ise tõbine, siis sinu rinnapiimas (iseäranis selles esimeses ternespiimas) on antikehad olemas. Need aitavad last. Seega – kohe sünnituslaual rinnale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tita liigutab sama aktiivselt nagu varem? Kui tekib kahtlus, siis käi sünnitusmaja vastuvõtus ära ja lase KTG teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina läksin oma eelmist last sünnitama ägeda kõrva-ja põskkoopapõletikuga ning sünnituse ajal ununes üldse ära, et haige olen, nii et jah pannakse sind ise sünnitama. tibu minult midagi külge ei saanud ja oli rõõmus ja roosa:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Sünnitus Kas keegi on köha-nohu-palavikuga sünnitanud? Hirmutage või lohutage:(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.