Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on leidnud viisi kuidas juuksekadu peatada?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kas keegi on leidnud viisi kuidas juuksekadu peatada?

Postitas:
Kägu

<span style=”color: #363636; font-family: -apple-system, system-ui, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, ‘Helvetica Neue’, sans-serif, Tahoma, ‘Times New Roman’, Arial; font-size: 18px; white-space: pre-wrap;”>Olen 30ndates naine, tervislike eluviisidega. Viimastel kuudel on meeletutes kogustes juukseid ära tulnud. Mu juuksed on loomult niigi õhukesed ja see kogusm mis iga päev ära tuleb on hirmutav. Arst lasi teha põhjalikult vereanalüüsid ja kõik oli normis. Lugesin Rogaine kohta, aga ausalt kardan seda kasutama hakata sest kui alustad pead seda elulõpuni kasutama. On mingeid naturaalsemaid alternatiive?</span>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul aitas Evonia – peale kuist kuuri jäid kinni, aga paari-kolme kuu pärast hakkas jälle tulema. Tegin jälle kuuri ja mingi aja pärast jälle lahti. Peale kolmandat pakki jäid kinni ja enam pole probleemi olnud nüüd väga pikalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hormoone on kontrollitud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla ka lihtsalt sügisene juukselangetusaeg, iga mõne aasta tagant võibki see tabada, enamasti kas peale rasket pikka talve või väga kuuma ja päikselist suveperioodi. Aitab aeg – toetavaks meetmeks vitamiinid, tervislik eluviis ja rahu säilitamine, kuigi mu meelest on see ka õudselt raske, kui peoga tõmmates juukseid tuleb, selline tunne, et peale iga pesu oled natuke kiilam jälle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juustele on hävitav juuste värvimine,lakkimine ja kõik muu sinna juurde käiv mida tehakse rohke keemiaga.Täiesti loomulik et mingi aja pärast juuksed lihtsalt ütlevad üles.Perearst ei ole pädev probleemile lahenduse leidmiseks.See on ammu selge.Nahaarsti konsultatsioon ei teeks paha.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu kestabki veel sügisene karvavahetus,  varem ka igal kevadel ja sügisel olin shokis aga peale seda kui hakkasin tsinki, seleeni, d-vitamiini tarbima, pole väga jube olukord enam olnud.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla ka lihtsalt sügisene juukselangetusaeg, iga mõne aasta tagant võibki see tabada, enamasti kas peale rasket pikka talve või väga kuuma ja päikselist suveperioodi. Aitab aeg – toetavaks meetmeks vitamiinid, tervislik eluviis ja rahu säilitamine, kuigi mu meelest on see ka õudselt raske, kui peoga tõmmates juukseid tuleb, selline tunne, et peale iga pesu oled natuke kiilam jälle.

Jaa, olen ka seda tähele pannud, et mõnikord on juuksekadu selline sessoone. Mina olen kasutanud juuksemaski, mille koostisosad on sinepipulber ja munakollane. See munakollane tuleb veits vedelamaks teha, kas mingi juustele hea õliga või taimeteega, siis juurde segada sinepipulbrit paar lusikatäit. seda peab veits timmima, et mis kogus peanaha veits kihelema paneb(mis on asja mõte) ja mis juba liiga kõrvetab(mis ei ole asja mõte). Pähe on seda pastat üsna tüütu panna, sest on üsna kleepuv ja kipub pigem juuste külge kinni jääma, aga vaja on seda peanahale määrida. Maha pesta pole nii raske, vesi ei tohi liiga kuum olla. Korra nädalas paari kuu jooksul mässan sellega ja no tundub, et abi sellest on. Päris kiilaks pole veel jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 44.aastane. Viimaste kuude jooksul on üle poolte juuste välja langenud. Täna kirjutasingi perearstile, et teeks vereanalüüsi, et saada selgust, mis seda põhjustab.

Võibolla on asi menopausis, kuid hirm on väga suur, et kui see nii jätkub, olen varsti kiilakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Munakollane on päris hea kraam. Munakollasest saavad ju karvapallid ja seal karvkatte jaoks palju häid aineid. Munakollane lihtsalt leige veega segi ja pähe. Ise kasutan shampooni asemel.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind aitas see šampoon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on leidnud viisi kuidas juuksekadu peatada?