Esileht Hobinurk Kas keegi on lugenud seda raamatut? Mittemonogaamsest suhtest????

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kas keegi on lugenud seda raamatut? Mittemonogaamsest suhtest????

Postitas:
Kägu

https://minuraamat.ee/katrin-read/

all kommentaaris tunduvad küll kõik sama inimese kirjutatud olevat????

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

https://minuraamat.ee/katrin-read/

all kommentaaris tunduvad küll kõik sama inimese kirjutatud olevat????

kommentaarid*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaam

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaam

ei ole, delfist leidsin just aga tundub sketchy

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reklaam

ei ole, delfist leidsin just aga tundub sketchy

Kui lingid on reklaam. See, et leidsid ei muuda seda, et tegid oma leiust reklaami. Sa pole ju ometi nii naiivne, et ei saa aru, mis tähendab reklaam.
Tsitaat : Reklaam on turunduses kasutatav kommunikatsioonivõte toodetele ja teenustele vahendatud tähelepanu pööramise kaudu tarbijate manipuleerimiseks
,,,,,
Nii et kui pöörad millelegi tähelepanu, teed reklaami.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub raamatu teema ärritav. Mulle üldse ei meeldi sellise elustiiliga inimesed. Kindlasti ei kavatse seda lugeda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks tundub raamatu teema ärritav. Mulle üldse ei meeldi sellise elustiiliga inimesed. Kindlasti ei kavatse seda lugeda.

jah mul sama arvamus, sellepärast ongi need kiitvad tagasiside kommentaarid kahtlased, ei usu, et nii palju inimesi heaks kiidaks sellist elustiili. Ma vb sirviks seda raamatut raamatupoes, aga ilmselt see teema ajaks lihtsalt närvi, sest dont get it

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks keegi üldse kellegi teise elustiili heaks või mitte nii heaks kiitma 😀 Kelle see asi on, kuidas inimesed elavad. Kui teema huvitab, siis arvan, et inglise keeles leiad netist huvitavamaid lugusid või isegi blogisid.

 

 

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks keegi üldse kellegi teise elustiili heaks või mitte nii heaks kiitma ???? Kelle see asi on, kuidas inimesed elavad. Kui teema huvitab, siis arvan, et inglise keeles leiad netist huvitavamaid lugusid või isegi blogisid.

Reklaam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole plaanis lugeda. Ja väga paljud, kes mittemonogaamususe peale käsi plaksutavad ja kaasa laulavad, ka nendest suur osa mitte ei ole süvenenud ja seda elustiili heaks kiitnud, vaid selle enda jaoks heakas kiitnud, ainult omale. Mitte oma kaaslasele.
Mittemonogaamsus´suhtes ja abielus olles eeldab ausust ja usaldust ja avatust ja kindlaid põhimõtteid, mis tähendab, et kokkulepetest peetakse kinni ja et suuline leping on ka leping. Ma pole ühtegi sellealast kirjutist lugenud, see on puhtalt minu arvamus. Ja arvangi, et sellise elustiiliga suurem enamus toime ei tule. See on keerulisem, kui elatise maksmine ja lasteeest hoolitsemine suulisel omavahelisel kokkuleppel.
Lihtsam on olla inimestel vaba ja üksik ja harrastada uute partneritega elu, kui osata olla püsisuhtes mittemonogaam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle selline elustiil ei sobi ja ma ei hakkaks oma raha sellise jama peale raiskama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ülistavad kommentaarid on tõesti nagu ühe vitsaga löödud ja on sellise  õhkavas-stiilis kiidulaulu moodi. Reklaam see vaevalt on või siis on väga kehv reklaam. Lugema igastahes ei kutsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ülistavad kommentaarid on tõesti nagu ühe vitsaga löödud ja on sellise õhkavas-stiilis kiidulaulu moodi. Reklaam see vaevalt on või siis on väga kehv reklaam. Lugema igastahes ei kutsu.

ei ole jah reklaam, delfis oli ja klikkisin selle  blogi vms peale ja need kiitvad tagasiside kommentaarid on nii kahtlased, kõik samas stiilis ja sama sõnastusega kirjutatud, samas taga M ka N ja erinevad vanused. pole üldse usutav jah.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ülistavad kommentaarid on tõesti nagu ühe vitsaga löödud ja on sellise õhkavas-stiilis kiidulaulu moodi. Reklaam see vaevalt on või siis on väga kehv reklaam. Lugema igastahes ei kutsu.

ei ole jah reklaam, delfis oli ja klikkisin selle blogi vms peale ja need kiitvad tagasiside kommentaarid on nii kahtlased, kõik samas stiilis ja sama sõnastusega kirjutatud, samas taga M ka N ja erinevad vanused. pole üldse usutav jah.

Miks mina ei klikkinud? Loed pealkirja ära ja asi vaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Kas keegi on lugenud seda raamatut? Mittemonogaamsest suhtest????