Esileht Väikelaps kas keegi on nohuga toitumist muutnud?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: kas keegi on nohuga toitumist muutnud?

Postitas:

mõtlen siis neid soovitusi et loobuda haiguse ajaks piimatoodetest ja/või teraviljatoodetest (lima tekitajad?)
Millest koosneks sel juhul 1,5 aastase menüü?
Kas sellest on ka tegelikult abi olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei muutnud lapse menüüd küll nohu tõttu, vaid hoopis tekkinud allergia tagajärjel, kuid kuna ka esimene \”piimavaba\” nohu on meil nüüd käsil,siis võin öelda, et meil on need nohud (enne ja nüüd) küll erinevad.
Kestvuses ei ole vahet, praegu 8.päev ja ikka kergelt tatine, kuid nohu tundub kergemini kulgevat ja ei põhjusta lapsele nii suuri vaevusi (enne pikalt nina kinni, kohutav pidev paks tatt jne).
Teraviljatooteid tarbime ikka, nisujahust toitu püüame piirata.

Meil väljas kõik piimatooted, alustades piimast võini, kohupiim, kodujuust, jogurt jne. Ja enne olime megasagedased piimatoodete tarbijad.

Laps sööb ahjuroogi, suppe, makarone, riisi, putrusid, puuvilju, juurikaid, taimetoitu (kartulikotlet näit), muna (omletid: brokkoli, spinati, singi vms-ga). Otsin pidevalt ka uusi maitseid ja võimalusi, et toidulauda mitmekesistada.
Joob teed (kummel, piparmünt, kibuvits), mahla, vett.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on lapsel küll jalad põlvest veidi karedad ja vahelduva eduga kõht ka aga lastearst pole seda märkimisväärseks pidanud. Vahetasime värske piima keefiri vastu aga sellest pole muutusi. Laps praegu kehva sööja, purihambad tulevad, aga hommikul puder jogurtiga on enam-vähem kindel kaup, juurikad ja tee, samuti muna, ei kuulu lemmikute hulka :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui minu lapsel on nohu, siis piima ma talle juua ei anna. üldiselt katsun vältida sel ajal ka teisi piimatooteid (kohupiim, kohuke). jogurtit ta niikuinii eriti ei söö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui minu lapsel on nohu, siis sel ajal väldin tema menüüs piimatooteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps kas keegi on nohuga toitumist muutnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.