Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on proovinud Acai Berry Thin’i?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Kas keegi on proovinud Acai Berry Thin’i?

Postitas:
Kägu

Sooviks teada ,kas keegi on proovinud Acai Berry Thin`i kapsleid ja kas on kaotanud kaalu selle tarbimimisega?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Kas keegi on proovinud Acai Berry Thin’i?

Minu üks tuttav proovis ja ei kaotanud mitte kilogi . Niiet suht jama .Ise ma ei prooviks seda .

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu üks tuttav proovis ja ei kaotanud mitte kilogi . Niiet suht jama .Ise ma ei prooviks seda .[/tsitaat]
Aga proovi, ehk mõjub kirjavahemärkide paigaldamisele hästi.

0
0
Please wait...

Postitas:
LiisaT

Olen ise proovinud. Peale rahakoti ei läinud midagi kergemaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
LiisaT

Olen ise proovinud. Peale rahakoti ei läinud midagi kergemaks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen proovinud. Ette oli nähtud 1 tbl enne hommikusööki ja 1 enne lõunasööki.
Kahjuks on selles nii palju kofeiini sees, et sellise kogusega ei uinunud ma 2 ööd. Mõne päeva pärast proovisin ainult 1/2 tabletti enne hommikusööki ja ei suutnud ikka veel öösel kell 3 ka uinuda.

St. seda võib kasutada ainult lootusetu unekott,kel uinumisega probleeme pole.
Ise võtan järgmine kord kui mingile citybreagile lähen- saab lühikese ajaga rohkem kohapealset elu näha ja mitte magamisele aega raisata..::))

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

langesin reklaami ohvriks nendega mõni aeg tagasi..proovisin,kuid nagu ikka,ei aidanud need midagi.proovisin ka mingeid teisi cordyceps sinensis kapsleid mida müüakse osta.ee-s.ka nood ei teinud midagi.niiet nüüd olen täielikult loobunud igasugustest katsetustest nende toidulisanditega.
pagana kallid ja mõttetud on need.

0
0
Please wait...

Postitas:
sirtsu11

Petukaup.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tõsi, et kui samal ajal oma harjumusi ei muuda, siis ei muutu ka midagi.
Mina hakkasin jooksmas käima. Ja õhtul jälgisin, mida söön.
Kaal langes küll. Tänaseks kõik tagasi – ise muutusin laisaks.
Minule andis palju energiat ja samas õhtul magasin kenasti. Mõned korrad tundsin südame pekslemist…
Seda kofeiini seal ikka on 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellistele asjadele on lisaks vaja ka vähe tervislikumat eluviisi, perset laiaks istudes ei kao ükski kilo.

Minul oli kasutuses samalaadne asi, usast toodud. Sundisin end 15min aeroobikaks igapäev, 30 min enne kapsel sisse. Kuuga läks 10kg. Rohkem ei kasutanud.
Tõsi küll 3kg on tagasi tulnud. Aga aasta möödas ka juba.

Üks tuttav sõi seda accaid aga ei miskit muutust, kuna elas sama elu. Teine muutis söögikordi ja õhtuti sõrkis ca 1km, ning mõjus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

minu ema sõi kaks purki, 17 kg kadus märkamatult.
Ei sportinud ega midagi, leti taga istuv töö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

eluaeg olen kaaluga jamanud ja ütlen – aitavad vaid plaastrid ja siis, kui need suu peale kleepida. vähem süüa ja rohkem liikuda – olen joonud teesid, söönud tablette – tulemus on ümmargune 0. Kui aga hakkan söömist jäglmine ja liigun rohkem, kaal kukub kenasti

0
0
Please wait...

Postitas:
tsiilibiili

Acai marjad on väga head tervisele. Seal on sees palju vitamiine, antioksüdante, mineraale. Alandab kolesterooli taset.
Toidulisandina kasutades teeb see ainult head.

Aga ma ei ostaks mingeid imesalendavaid pulbreid neist marjadest, vaid lihtsalt acai pulbrit või kapsleid ilma selle imesalendava jututa sinna juurde.

Kuna acai toimeainel organism puhastub jääkainetest ja saab nn uut väge juurde, siis hakkab seedimise protseduur ka paremini tööle ja sealt see salenemine tulebki.
Mida rohkem liigutada end kuuri ajal, seda suurem/parem on acai toime. Samuti ei tohiks puhastumise kuuri ajal endale uut rämpsu sisse ajada. Nii töötad ise enda vastu.

Tunduvalt tõhusam acaist on spirulina. Kõige tõhusam toime tuleb, kui võtad hommikul kapsli, jood rohkelt vett peale ning vähemalt pool tundi midagi peale ei söö. Selle poole tunni jooksul võiks end liigutada (joosta, võimelda, joogatada vms) kasvõi 10 min, et spirulina saaks paremini tööd teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
PARSIK

Olen ise proovinud. ravim ajas ainult varisema ja iiveldama. tekitas halva enesetunde ja unetuse.
kergemaks kaal ei lainud.
omalt poolt soovitan siiski jalgida toitumist, selle mitmekylgsust ja liigutamist. koik need peened ravimid (kui toimivad) on vaid ajutine nahtus ja kaal tuleb hiljem vat et topelt tagasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hea küsimus ja tänud vastajatele jagamast kogemusi-mingi aeg sattusin seda reklaami vaatama ja tekkis huvi, aga õnneks selle õnge ei läinud ja siit lugedes sain kinnitust oma arvamusele; huvitav kas siinolevad kommentaarid lisataks ka nende reklaamile kus ainult positiivne tagasiside hetkel välja toodud:D

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on proovinud Acai Berry Thin’i?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.