Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on proovinud Intermittent fastingut ehk veepäevi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kas keegi on proovinud Intermittent fastingut ehk veepäevi?

Postitas:

Kuidas tulemused on olnud? Mina ise ei joo vett, hoopis taimeteed ja üllatuslikult ei lähe kõht päeva jooksul üldse tühjaks- st nö \”enesepiinamise\” faktor puudub. Kaalus ta veel tunda ei anna, sest teen alles teist korda, aga kõhul tundub kergem ja parem olla.
Kas siinsed käod ja muud asukad on kunagi proovinud 24h mitte süüa ja mis selle poolt ja mis selle vastu räägib, et seda jätkata?
Tänud kogemuste jagamiste eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:55; 20.01 13:31;
To report this post you need to login first.

Umbes 13 aastat tagasi tegin aeg- ajalt veepäevi. Kui päeval iseenesest polnud häda midagi, siis kella 2- 3 paiku öösel oli veresuhkur nii madalaks läinud, et kohutavalt paha oli olla- iiveldas, käed värisesid, nõrkus. Ei soovita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seevastu olen teinud paastukuure ehk 7 päeva ei söö mitte midagi, joon ainult vett ja taimeteed. Lisaks 1sl mett päevas.

Ja öelge mis tahate, enesetunne peale paastu on lihtsalt SUPER! Ma ei paastu kaalu pärast, mul ei ole kaalu probleeme, teen seda organismi puhastamiseks 1x aastas. Kaalus võtab ka alla jah aga vähemalt pool sellest tuleb tagasi (minu puhul väga hea, muidu oleksin liiga kõhna). Paastu teine ja kolmas päev on kõige raskemad aga peale kolmandat päeva läheb enesetunne heaks.
Päris ise eisoovita seda esimest korda läbi viia ja kindlasti tuleks ennast pidevalt jälgida – iga päev pulssi ja vererõhku mõõta, teisel-kolmandal päeval autoga ehk mitte sõita jne.

Paljud peavad mind hulluks aga minu enesetundele mõjub see imehästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Umbes 13 aastat tagasi tegin aeg- ajalt veepäevi. Kui päeval iseenesest polnud häda midagi, siis kella 2- 3 paiku öösel oli veresuhkur nii madalaks läinud, et kohutavalt paha oli olla- iiveldas, käed värisesid, nõrkus. Ei soovita.[/tsitaat]

Miks sa nii kaua seda tegid? Soovitatakse, et kui sööd eelmisel õhtul, siis järgmisel õhtul enne magamaminekut ka väike eine süüa- ehk oled söömata 24h, mitte rohkem. Maksimaalselt on lubatud 32h.
Ma hetkel ei tunne üldse, et kõht veel tühi oleks, aga arvatavasti on selles \”süüdi\” mate tee, mida u 5 tassi joon. Olemine on mõnus- hästi rahulik ja aju töötab teravalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 09:55; 20.01 13:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on proovinud Intermittent fastingut ehk veepäevi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.