Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas keegi on rasedusega ka vähe juurde võtnud?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas keegi on rasedusega ka vähe juurde võtnud?

Postitas:

See vist enamuse jaoks veider küsimus ja situatsioon- kuid kas keegi veel on rasedusega vähe juurde võtnud?
Mul algkaal oli 55-56 kg, juures hetkel u 1 kg. Arstid slles probleemi ei näe, kuna kõik näitajad korras.
Kas keegi on veel rasedusega väga vähe juurde võtnud (kes enne rasedust oli norm kaalus või väikeses alakaalus)? kuidas end tundsite ja kas laps sündis normaalkaalus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 23:01; 21.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Infoks veel nii palju, et ei näljuta end, kuid isu on tõesti selline halvema poolne… Samas oli isu ka enne rasedust väike ehk olen enamvähem koguaeg selline väikese söömaga olnud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 23:01; 21.01 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kallis teemaalgataja…enne 20-dat nädalat ei peakski juurde võtma… küll löpus vötad..enne 20 dat nädalat emakas ja loode max kaaluvadki 1kg kokku nii et milles siin küsimus?
Mina kaalusin 57 kg ja 172 cm, 20 nädalaks olin vötnud juurde 1,5 kg. nüüd rasedust 40+1 ja juures 8kg. see normaalne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina 20 nädalal olin vbl 0,5 kg võtnud.
Lõpuks tuli nibin nabin 10 kg ikka täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin esimese rasedusega kokku juurde 5,5 kg. Arst selles ka mingit probleemi ei näinud ,sest kõik oli korras. Ma pole ka mitte ülekaalus, 170cm ja sel hetkel kaalusin 65 kg.
Kõht oli mul ka suht väike ees, ja ämmakas arvas ,et tuleb pisem laps ,aga no sündis 3400g 50cm ,niiet väga normaalses kaalus 🙂

Aga sul veel pool rasedust ees ,jõuad juurde võtta küll.

Muide ,mul hetkel teine rasedus ja nagu öö japäev, juures 17 kg juba,kuigi elustiil ja söömine on põhimõtteliselt sama mis esimese raseduse ajal .. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just nimelt – oota veel. Sul nädalaid alles vähe ja selleks ajaks ei peakski veel metsikut kaalutõusu olema…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 172 cm pikk ja kaalusin enne esimest rasedust 86kg, ja kui sünnitama läksin olin 92.5 kg, 6.5 kg võtsin juurde ainult,maha võtsin sünnitusega 11 kg, laps kaalus 3430g, paar kuud peale sünnitust olin 74 kg, nüüd teist last oodates olin 76 kg ja tähtaeg kuu aja päras ja juurde olen võtnud 7 kg, ka suht vähe… see vist individuaalne igalühel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese rasedusega olin algkaalus 51 ja juurde tuli 15 kg. Nüüd teine rasedus alles jõudmas poole peale, algselt oli 56 ja nüüd 55 ja 56 vahel kõigub. Ilmselt niipalju juurde ei tule kui eelmisel korral, aga sinna 10 kanti ehk viskab juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teise rasedusega võtsin juurde 1kg. Laps sündis 3900g, seega kõik normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas keegi on rasedusega ka vähe juurde võtnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.