Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on rosaatseast vabanenud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas keegi on rosaatseast vabanenud?

Käisin ninakülgede ja suunurkade pikaaegse punetuse tõttu nahaarstil ja arst arvas, et mul on kergekujuline rosaatsea. Määras raviks spetsiaalse kreemi ja 6-nädalase suukaudse antibiootikumikuuri. Ma ise kahtlustasin ka, et eks mul see va rosaatsea ole, näonahk kipub teatud piirkondadest juba aastaid püsivalt punetama, aga algul arvasin, et see on pigem kuperoosa.

Kas keegi on saanud kreemi ja antibiootikumidega kergemat sorti rosaatseast päris lahti? Nii tahaks näonaha korda saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 16:22; 21.02 17:23; 22.02 22:40; 22.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain lahti ainult kreemiga, rozex vist oli nimi. Suht kergekujuline oli ka, suu ümbruses ja lõual olid väikesed laigud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mina sain lahti ainult kreemiga, rozex vist oli nimi. Suht kergekujuline oli ka, suu ümbruses ja lõual olid väikesed laigud.

Hea on kuulda, et on ikka lootust lahti saada. Oleks kahju, kui teeksin asjatult nii pika AB-kuuri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 16:22; 21.02 17:23; 22.02 22:40; 22.02 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli kaugelearenenud, enne kui sain jälile. vistrikud olid juba tekkinud. arst kirjutas pika antibiootikumikuuri ja lisaks ka rozex geeli. kasutasin neid ja lisaks punetust vähendavaid kreeme-puhastajaid. rosaatsea kadus ja pole aasta jooksul tagasi tulnud. antibiootikumide kuur vallandas sellise pärmseene rünnaku, et mu alumine korrus sügeles kohutavalt ning juukseid tõmbasin tuustidena peast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kreemide ja antibiootikumidega päris lahti küll ei saanud, tegin laseriga punetuse ravi, siis läks paremaks (3 seanssi). Nüüd teen laserravi kord aastas, et hullemaks ei läheks. Täitsa korras pole, aga jumestuskreemiga kaetuna pole midagi näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuperoosa ongi rosaatsea.
Paranemise tõenäosus oleneb põhjustest, kui seda põhjustab lest, saad lahti, kui on autoimmuunsusreaktsioon, siis päriselt ei vabane, aga laserraviga saab asja parandada. Laserravi aitab mõneks ajaks, siis tuleb korrata.
Mõnikord piisab, kui õnnestub välistada ärritajad – mina ei saa basseinis ujuda, siis läheb rosaatsea alati hullemaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuperroosa ja rosaatsea ei ole üks ja sama asi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 12:11; 22.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kreemide ja antibiootikumidega päris lahti küll ei saanud, tegin laseriga punetuse ravi, siis läks paremaks (3 seanssi). Nüüd teen laserravi kord aastas, et hullemaks ei läheks. Täitsa korras pole, aga jumestuskreemiga kaetuna pole midagi näha.

Kus laserravi teha lasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.02 12:11; 22.02 12:12;
To report this post you need to login first.

Kuperoosa ongi rosaatsea.

Paranemise tõenäosus oleneb põhjustest, kui seda põhjustab lest, saad lahti, kui on autoimmuunsusreaktsioon, siis päriselt ei vabane, aga laserraviga saab asja parandada. Laserravi aitab mõneks ajaks, siis tuleb korrata.

Mõnikord piisab, kui õnnestub välistada ärritajad – mina ei saa basseinis ujuda, siis läheb rosaatsea alati hullemaks.

Ei ole kuperoosa ja rosaatsea sama!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 16:22; 21.02 17:23; 22.02 22:40; 22.02 22:43;
To report this post you need to login first.

Mina kreemide ja antibiootikumidega päris lahti küll ei saanud, tegin laseriga punetuse ravi, siis läks paremaks (3 seanssi). Nüüd teen laserravi kord aastas, et hullemaks ei läheks. Täitsa korras pole, aga jumestuskreemiga kaetuna pole midagi näha.

No mul ei ole jumestuskreemiga küll mitte midagi näha, aga tahaks ikka ilma jumestamata ka ilusat näonahka 🙂

Imelik on see, et minu nahaarst ütles just, et rosaatsea puhul laserravi ei aita, sest tegemist ei ole laienenud veresoontega. Huvitav, et arstidel on nii erinevad seisukohad :O

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.02 16:22; 21.02 17:23; 22.02 22:40; 22.02 22:43;
To report this post you need to login first.

Kuperoosa ongi rosaatsea.

Paranemise tõenäosus oleneb põhjustest, kui seda põhjustab lest, saad lahti, kui on autoimmuunsusreaktsioon, siis päriselt ei vabane, aga laserraviga saab asja parandada. Laserravi aitab mõneks ajaks, siis tuleb korrata.

Mõnikord piisab, kui õnnestub välistada ärritajad – mina ei saa basseinis ujuda, siis läheb rosaatsea alati hullemaks.

Tundub, et sa ajad mitmed haigused omavahel segamini. Rosaatsea ei ole kuperoosa. Ja rosaatsea põhjuseid tegelikult ei teatagi täpselt. Üks arvamus on, et põhjuseks VÕIB olla nahapoorides elav lestaline, aga kindlalt seda väita ei saa. Autoimmuunhaigus, mis aga näo punetust tekitab, on hoopis luupus, mitte rosaatsea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on rosaatseast vabanenud?