Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi on saanud tagantjärgi jaanuari eest suurema peretoetuse hüvitamise

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 320 )

Teema: Kas keegi on saanud tagantjärgi jaanuari eest suurema peretoetuse hüvitamise

Postitas:
Kägu

Vôta loe. Üsna solvav muide. Me 1-2 lapselised pered oleme ise hakkama saanud, kôrvalise abita.

Näita statistikat, kus kõik 1-2 lapsega on kõik ise maksnud. On neil omad koolid, omad laternapostid, oma maantee, oma toidpood, oma haigla. Mitte keegi ei ole sots.abi saanud ega muid toetusi. Kui seda ette näidata ei ole, siis suu kinni!

Kolme lapsega laiatatakse sulle lambist tuhat eurot kuus kontole. Tõestada ei ole midagi vaja. Perekaart, erinevad soodustused valla poolt (Jah igas vallas on need erinevad), suurem maksuvaba tulu aastas jne. Tohutult soodustusi ja siis veel selline toetus. 1-2 lapsega pere saab teoorias jah vajaduspõhist toetust taotleda, kui on raskused aga need tingimused on ju nii absurdsed, et kui paljud seda toetust saavad üldse. Hetke olukord on paljudele päris karm, palk võib olla ju “normaalne” aga elu ja maksud on megalt tõusnud.

Ühe lapsega tõusis peretoetus 20 eurot kuus, kahe lapsega 40 eurot kuus ja KOLME lapsega üle 400 euro kuus. Kas see on normaalne, võrdne, aus?

See ongi ju kadedus, mis muud

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vôta loe. Üsna solvav muide. Me 1-2 lapselised pered oleme ise hakkama saanud, kôrvalise abita.

Näita statistikat, kus kõik 1-2 lapsega on kõik ise maksnud. On neil omad koolid, omad laternapostid, oma maantee, oma toidpood, oma haigla. Mitte keegi ei ole sots.abi saanud ega muid toetusi. Kui seda ette näidata ei ole, siis suu kinni!

Kas sa kolme lapsega vehkled pimeduses? No mulle pole tôesti sots toetuse eest toidupoodi loodud? Sulle on vôi? Aga nendest sinu loetelust piisakski ju nii sinu kui ka minu lastele. Praegu on tôesti nii, et kui arstiabi tarvis on, siis môtle parem sellele kui mônusa nädalalôpu veetis môni kolmelapseline pere spaas. Toetused peaksid siiski olema vajaduspôhised, mitte nagu nüüd külv lennukilt. Kolmelapseline pere ei vôrdu ju vaesus. Ka lapsetud inimesed vôivad olla puudust kannatavad kodanikud. Pole veel ôieti arugi saanud, et mis on selle suure rahakülvi ôige eesmärk? Iive kindlasti mitte. 3 vanemat ja 3 last.  Saad sa aru milles on probleem. See vôetud kohustus on väikesele Eestile ülejôu käiv kohustus. Kas maksud tôusevad vôi hakkavad 1-2 lapseliste perede lapsed tulevikus tagasi maksma laene, millega neil pole olnud kunagi pistmist ega ole ka tulevikus. Vastupidi ju lausa.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii rumal jutt

Mis siin rumalat on siis. Mitmeid lubadusi on tagasi võetud. Kaks neist olid juba nimetatud. Miks peaks mingi Isamaa käki pärast terve riigi majanduslikult halba olukorda panema, kes isegi pole kuskil valitsuses. Reform oli algusest peale selle jama vastu, ehk see oligi plaan, et kui võimule saadakse, lõpetatakse ära.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun nimetada mulle toetused, mis on tagasi võetud.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vôta loe. Üsna solvav muide. Me 1-2 lapselised pered oleme ise hakkama saanud, kôrvalise abita.

Näita statistikat, kus kõik 1-2 lapsega on kõik ise maksnud. On neil omad koolid, omad laternapostid, oma maantee, oma toidpood, oma haigla. Mitte keegi ei ole sots.abi saanud ega muid toetusi. Kui seda ette näidata ei ole, siis suu kinni!

Ja kolme lapselistel on siis oma koolid, oma haiglad, oma laternad? Laksu all oled või?!

 

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti jube suhtumine, et pere, kus kasvab 3+ last ei väärtusta kõiki lapsi ja nende võrdset kohtlemist. Kas Teie peres on ka esimesed lapsed kehvemad, kui kolmas…..

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

Ei tea, et 1-2 lapselised solvaksid suurperesid. Nõutakse võrdset laste kohtlemist. Suurpered ise kirjutavad, et oi neil on vaja spas mitut tuba, uhket autot ja villat elamiseks. Kas toetuse eesmärk peaks olema spaatamine, mille 1-2 lapselised kinni maksavad oma maksudest? Iga laps peab olema võrdne. Ülejäänud asjad peavad vanemad oma palgast teenima, kui on soov spas käia jms. Ja eriti huvitav asi, mis silma jäänud, et 910 eurot ei ole üldse suur raha, sellega ei tee midagi, selle eest ei saa midagi.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

Mida on siin solvata 1-2 lapselistel peredel? Ebavôrdselt koheldakse ju riigi poolt meid ja nii me ka valimistel ütlesime ju. Sobiva peremudeli ikka valib iga inimene vabatahtlikult ise endale. Mulle näiteks kärgperendus ei sobi.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

Ei tea, et 1-2 lapselised solvaksid suurperesid. Nõutakse võrdset laste kohtlemist. Suurpered ise kirjutavad, et oi neil on vaja spas mitut tuba, uhket autot ja villat elamiseks. Kas toetuse eesmärk peaks olema spaatamine, mille 1-2 lapselised kinni maksavad oma maksudest? Iga laps peab olema võrdne. Ülejäänud asjad peavad vanemad oma palgast teenima, kui on soov spas käia jms. Ja eriti huvitav asi, mis silma jäänud, et 910 eurot ei ole üldse suur raha, sellega ei tee midagi, selle eest ei saa midagi.

Nii see ju on. Piinlik hakkas?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on tôesti nii, et kui arstiabi tarvis on, siis môtle parem sellele kui mônusa nädalalôpu veetis môni kolmelapseline pere spaas.

Ära mine oma luuludega päris ogaraks.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

Mida on siin solvata 1-2 lapselistel peredel? Ebavôrdselt koheldakse ju riigi poolt meid ja nii me ka valimistel ütlesime ju. Sobiva peremudeli ikka valib iga inimene vabatahtlikult ise endale. Mulle näiteks kärgperendus ei sobi.

Sulle ei sobi ja siis nii olgugi!? ????‍♀️

Suurpered muide ei ole ainult 3 lapselised aga tee tümitate kõiki suurperesid!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kolme lapselistel on siis oma koolid, oma haiglad, oma laternad? Laksu all oled või?!

No kui 1-2 lapseline hüppab, et tema maksab kõik ise, siis on ta tõesti laksu all, sest valetab! Ei maksa nad midagi ise! Valetavad! Ei ole neil oma lateraposte ja sõiduteed, mida väidavad olevat.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

Ei tea, et 1-2 lapselised solvaksid suurperesid. Nõutakse võrdset laste kohtlemist. Suurpered ise kirjutavad, et oi neil on vaja spas mitut tuba, uhket autot ja villat elamiseks. Kas toetuse eesmärk peaks olema spaatamine, mille 1-2 lapselised kinni maksavad oma maksudest? Iga laps peab olema võrdne. Ülejäänud asjad peavad vanemad oma palgast teenima, kui on soov spas käia jms. Ja eriti huvitav asi, mis silma jäänud, et 910 eurot ei ole üldse suur raha, sellega ei tee midagi, selle eest ei saa midagi.

Ma eitea ühtegi suurperet, kes sellist asju on väitnud. See, et jube hea mugav on anonüümsetest postitustest endale sobiv välja noppida, siis ei tähenda see seda, et see tõde oleks. Ega see, kas ma kirjutan praegu, et mul on 1 last või 5 last, ei tähenda, et see tõde oleks. Aga kui inimene on nii sinisilmne ja usub sellist kägude trollimist, siis ei oe tõesti midagi teha.

See on täpselt sama, kui keegi 1 lapsega ja kes kunagi ei plaanigi rohkem lapsi, sest tema ei ole ju sarisigija ometigi, midagi räägib, siis nagu tõesti arvadki, et nii see on? Natuke rohkem talupojamõistust ja kriitilist analüüsi nende anonüümsete foorumitega – päriselu ikka päris selline pole…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kolme lapselistel on siis oma koolid, oma haiglad, oma laternad? Laksu all oled või?!

No kui 1-2 lapseline hüppab, et tema maksab kõik ise, siis on ta tõesti laksu all, sest valetab! Ei maksa nad midagi ise! Valetavad! Ei ole neil oma lateraposte ja sõiduteed, mida väidavad olevat.

Sul on oma laternapostid vôi, mis sul veel on?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on tôesti nii, et kui arstiabi tarvis on, siis môtle parem sellele kui mônusa nädalalôpu veetis môni kolmelapseline pere spaas.

Ära mine oma luuludega päris ogaraks.

Ogaraks! Piinlik, seegi hea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on oma laternapostid vôi, mis sul veel on?

Mis mul on? Mõistust! Ei ole lastetuna, ei ole 1-2, ega 10 lapsega väitnud, et saan või mõni saab ilma teiste inimesteta/ abita hakkama. Kõik oleme seoses. Mitte keegi ei ei saa ise, ilma teisteta hakkama. Kui sa nüüd silmas pead, et sa ei ole mitte iialgi, päevagi itte üht toetust saanud, siis okei, aga me ei tea, kas homme või ülehomme leitakse ehk vähk, ja siis oled sa nii ühsikonna aidata kui veel olla saad.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

Ei tea, et 1-2 lapselised solvaksid suurperesid. Nõutakse võrdset laste kohtlemist. Suurpered ise kirjutavad, et oi neil on vaja spas mitut tuba, uhket autot ja villat elamiseks. Kas toetuse eesmärk peaks olema spaatamine, mille 1-2 lapselised kinni maksavad oma maksudest? Iga laps peab olema võrdne. Ülejäänud asjad peavad vanemad oma palgast teenima, kui on soov spas käia jms. Ja eriti huvitav asi, mis silma jäänud, et 910 eurot ei ole üldse suur raha, sellega ei tee midagi, selle eest ei saa midagi.

Ma eitea ühtegi suurperet, kes sellist asju on väitnud. See, et jube hea mugav on anonüümsetest postitustest endale sobiv välja noppida, siis ei tähenda see seda, et see tõde oleks. Ega see, kas ma kirjutan praegu, et mul on 1 last või 5 last, ei tähenda, et see tõde oleks. Aga kui inimene on nii sinisilmne ja usub sellist kägude trollimist, siis ei oe tõesti midagi teha.

See on täpselt sama, kui keegi 1 lapsega ja kes kunagi ei plaanigi rohkem lapsi, sest tema ei ole ju sarisigija ometigi, midagi räägib, siis nagu tõesti arvadki, et nii see on? Natuke rohkem talupojamõistust ja kriitilist analüüsi nende anonüümsete foorumitega – päriselu ikka päris selline pole…

Palun näidet selle kohta siis, miks 3 lapsega on vaja 900 eurot kuus. Miks 1-2 lapsega peab leppima 80 eurot/160 eurot?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun nimetada mulle toetused, mis on tagasi võetud.

Tulumaksutagastusele tehti lagi, enne sai koolituskuludelt ja eluasemelaenult rohkem tagasi, esimese lapse pealt sai ka tulumaksutagastust, siis enam ei saanud, lubati maksta lapse sünni puhul riigi poolt õppelaen tagasi, mina näiteks arvestasin selle variandiga, aga see kaotati siis just ära, kui ma lapse sain. Eks neid ole veel, kus alguses lubati teha mingi asi, aga siis võeti see ära jälle. 2009 tehti väga palju selliseid asju, mitmed töötaja õigused kadusid, riigilõivud tõusid ülisuurel määral, paljud soodustused lõpetati ära jne, jne.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on oma laternapostid vôi, mis sul veel on?

Mis mul on? Mõistust! Ei ole lastetuna, ei ole 1-2, ega 10 lapsega väitnud, et saan või mõni saab ilma teiste inimesteta/ abita hakkama. Kõik oleme seoses. Mitte keegi ei ei saa ise, ilma teisteta hakkama. Kui sa nüüd silmas pead, et sa ei ole mitte iialgi, päevagi itte üht toetust saanud, siis okei, aga me ei tea, kas homme või ülehomme leitakse ehk vähk, ja siis oled sa nii ühsikonna aidata kui veel olla saad.

Aga näed saame ilma abita siiski hakkama. Vähemalt peame saama. Sulle külvatakse abi 900 eurot peale tänavaposti, mul on ainult tänavapost. Kui arstile vaja minna, siis môtlen, sinu 900 eurole ja kuidas mônuled spaas. Täbavapostid on kôigil lastel.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on 5 last, mitte 3

Medalit tahad või?

See ongi medalit väärt, oled õigesti aru saanud

Et keegi oskab oma jalgu hargitada?

Veider salatrikk, kuidas rikkaks saada.

Väikepered vihkavad teda!

Proovi kohe!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole saanud, jaanuaris laekus 60, veebruaris 80 ja nö tagantjärgimakstavat 20 pole saanud.

Sama siin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun nimetada mulle toetused, mis on tagasi võetud.

Tulumaksutagastusele tehti lagi, enne sai koolituskuludelt ja eluasemelaenult rohkem tagasi, esimese lapse pealt sai ka tulumaksutagastust, siis enam ei saanud, lubati maksta lapse sünni puhul riigi poolt õppelaen tagasi, mina näiteks arvestasin selle variandiga, aga see kaotati siis just ära, kui ma lapse sain. Eks neid ole veel, kus alguses lubati teha mingi asi, aga siis võeti see ära jälle. 2009 tehti väga palju selliseid asju, mitmed töötaja õigused kadusid, riigilõivud tõusid ülisuurel määral, paljud soodustused lõpetati ära jne, jne.

Sa räägid ju mingitest tulumaksuerisustest ja hallooo õppelaen? meil oli vahepeal kõrgharidus tasuta – milleks peab riik seda siis kinni maksma? Aga siiski need ei ole sots toetused…

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saagu need, kel reaalselt vaja, vahet pole, mitu last neil on.

Reaalselt ei ole kellegil midagi vaja. Pea, käed, jalad enamasti kõigil küljes ja kellel ei ole, teenivad ka ise.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägid ju mingitest tulumaksuerisustest ja hallooo õppelaen? meil oli vahepeal kõrgharidus tasuta – milleks peab riik seda siis kinni maksma? Aga siiski need ei ole sots toetused…

Lastetoetused on mingid sots toetused või? Mis see tasuta kõrgharidus siia puutub? Ma räägin sellest, et lubati valimistel midagi, tehti, aga lõpetati ära. Kõik need asjad jätsid inimesele rohkem raha kätte ja siis enam järsku ei jätnud.  Nii et see pole mingi võimatu asi.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga näed saame ilma abita siiski hakkama. Vähemalt peame saama. Sulle külvatakse abi 900 eurot peale tänavaposti, mul on ainult tänavapost. Kui arstile vaja minna, siis môtlen, sinu 900 eurole ja kuidas mônuled spaas. Täbavapostid on kôigil lastel.

Abi on ka see, et sinu lapsel on koht kus õppida, koolimaja on sulle suureks abiks. Mulle külvatakse vä? Segane oled päris peast või? Mille põhjal sa seda väidada/ väita saad? Ja see spaa pläust, et siis kui sulle raha juurde anda, sina tassiksid selle kohe spaasse? Kodus ei ole pesemistingimusi? Tänavapost on ka abiks sinule ja su lastele.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

 

Tulumaksutagastusele tehti lagi, enne sai koolituskuludelt ja eluasemelaenult rohkem tagasi, esimese lapse pealt sai ka tulumaksutagastust, siis enam ei saanud, lubati maksta lapse sünni puhul riigi poolt õppelaen tagasi, mina näiteks arvestasin selle variandiga, aga see kaotati siis just ära, kui ma lapse sain. Eks neid ole veel, kus alguses lubati teha mingi asi, aga siis võeti see ära jälle. 2009 tehti väga palju selliseid asju, mitmed töötaja õigused kadusid, riigilõivud tõusid ülisuurel määral, paljud soodustused lõpetati ära jne, jne.

Sa räägid ju mingitest tulumaksuerisustest ja hallooo õppelaen? meil oli vahepeal kõrgharidus tasuta – milleks peab riik seda siis kinni maksma? Aga siiski need ei ole sots toetused…

Kuule, sa oled ju päris rumal ikka! Sa üldse ei saa aru, mida sulle öelda tahetakse.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurperesid solvama hakkasid ikka 1-2 lapselised enne, nii et ei tasu solvunut mängida. Kui aru ei saada, et lapsed võivad /peaksid olema seaduse silmis võrdsed, siis erinevad pered/peremudelid EI OLE ega saa MITTE KUNAGI olema võrdsed…

Ei tea, et 1-2 lapselised solvaksid suurperesid. Nõutakse võrdset laste kohtlemist. Suurpered ise kirjutavad, et oi neil on vaja spas mitut tuba, uhket autot ja villat elamiseks. Kas toetuse eesmärk peaks olema spaatamine, mille 1-2 lapselised kinni maksavad oma maksudest? Iga laps peab olema võrdne. Ülejäänud asjad peavad vanemad oma palgast teenima, kui on soov spas käia jms. Ja eriti huvitav asi, mis silma jäänud, et 910 eurot ei ole üldse suur raha, sellega ei tee midagi, selle eest ei saa midagi.

Ma eitea ühtegi suurperet, kes sellist asju on väitnud. See, et jube hea mugav on anonüümsetest postitustest endale sobiv välja noppida, siis ei tähenda see seda, et see tõde oleks. Ega see, kas ma kirjutan praegu, et mul on 1 last või 5 last, ei tähenda, et see tõde oleks. Aga kui inimene on nii sinisilmne ja usub sellist kägude trollimist, siis ei oe tõesti midagi teha.

See on täpselt sama, kui keegi 1 lapsega ja kes kunagi ei plaanigi rohkem lapsi, sest tema ei ole ju sarisigija ometigi, midagi räägib, siis nagu tõesti arvadki, et nii see on? Natuke rohkem talupojamõistust ja kriitilist analüüsi nende anonüümsete foorumitega – päriselu ikka päris selline pole…

Palun näidet selle kohta siis, miks 3 lapsega on vaja 900 eurot kuus. Miks 1-2 lapsega peab leppima 80 eurot/160 eurot?

1-2 lapsega pere saab lapsetoetust 80/160.-; 3 lapsega on lapsetoetus 260.-;

ja see, mida ma teen suurperetoetusega ei ole sinu asi

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainsad kolmelapselised pered, keda ma tean, on ikka üle keskmise rikkad. Suured majad, hästi teenivate firmade omanikud, mitmed välisreisid aastas terve perega, spaapuhkused (mis on kohati kallimgi kui välisreis), kel basseinid ja autod hoovis, kel teine maja kuskil saarel suvitamiseks jne.

Seega jah- sellise valimatu ülekülvamisega tunnen ka end solvatuna. Mul ei oleks kahju kui summa oleks sama, aga see toetus oleks vajaduspõhine.

Hetkel üks laps, varsti kaks. Ühe lapsega pole enam isegi suuremat tulumaksuvaba osa nagu öeldud. 20 eur tõus on suht narritamine.

Samal ajal on kolmelapselistel “suurperedel” suuremad tulumaksuvabad miinimum, võimalikud erinevad toetused (kuna sissetulek jagatakse ju pereliikmete arvuga), suurperede liidu jmt soodustused.

Ja see, et suurperedel on kolmandast lapsest toetusi vaja, kuna alates kolmandast lapsest on neil vaja suuremat autot ja suuremat elupinda, jooksid tõstmise argumentidest läbi. Mitte “meie” ühe-kahe lapseliste kadedusest.

St mitte kuskil pole ühtegi uuringut tehtud ega tõestatud

a) kolmelapselistel peredel on kehvem elujärg

b) selline mitte vajaduspõhine rahaline toetus täidaks mingit eesmärki

c) et miks see on mõistlikum kui toetada hoopis puuetega laste vanemaid jmt kel päriselt abi vaja

d) meil isegi riigieelarves ju pidev puudujääk, see otsus oli tehtud puhtalt populaarsuse püüdmise pealt

e) pigem peaks miinimumpalk ja pension olema elamisväärsem

 

Seega jah, kuidagi pole tõestatud või põhjendatud seda “rahakülvamist” kui toimivat meedet. Ehk ühtedele, kel juba oli ja nagunii proportsioonist väljas toetused anti lihtsalt juurde.

Kõik, kel mingi teaduspõhine uuring aluseks võtta on öelnud, et probleem pole kolmandate laste sündivuses, vaid toetama peab esimeste ja teiste laste sündivust, et saaksid ka kolmandad sündida. Kui laste saamine lükatakse rahaprobleemide, hariduse, eluaseme, palga, karjääri jmt tõttu 30+, kohati on esmasünnitajaid ka 40ndates alles seega polegi võimalik isegi tahtmise korral kolmandaid sünnitada.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa räägid ju mingitest tulumaksuerisustest ja hallooo õppelaen? meil oli vahepeal kõrgharidus tasuta – milleks peab riik seda siis kinni maksma? Aga siiski need ei ole sots toetused…

Lastetoetused on mingid sots toetused või? Mis see tasuta kõrgharidus siia puutub? Ma räägin sellest, et lubati valimistel midagi, tehti, aga lõpetati ära. Kõik need asjad jätsid inimesele rohkem raha kätte ja siis enam järsku ei jätnud. Nii et see pole mingi võimatu asi.

sa ei teadnud, et lapsetoetus käib sotsiaaltoetuste alla? Kahju…, aga seda ju üritataksegi selgeks teha, et osadel inimestel on kõik toetused ja muud hüved, kas riiklikud v kohaliku omavalitsuse tasemel segi nagu pudru ja kapsad

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 320 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi on saanud tagantjärgi jaanuari eest suurema peretoetuse hüvitamise