Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi on saanud tagantjärgi jaanuari eest suurema peretoetuse hüvitamise

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 320 )

Teema: Kas keegi on saanud tagantjärgi jaanuari eest suurema peretoetuse hüvitamise

Postitas:
Kägu

Kui muidu vanimat last enam reisidele kaasa võtta ei saanud,raha sai talle vähem antud sest nooremate peale kulub palju.

Mis mõttes nagu? Kui kogu pere ei saa reisile minna, siis ei jäeta üht last maha, vaid ei minda reisile või valitakse odavam sihktoht, kuhu kõik saavad minna.

Või on see vanim laps mingi “eelmine”?

 

Mis mõttes mis mõttes. Kui vanim laps on mul 18a.ja tal on juba pruut. Käib sõjaväes,koolis ja noorimad on üks alla 2a ja teine veits üle 10 siis loogiline et 18a ei peagi kaasa võtma igalepoole. Nüüd lihtsalt tekib mul võimalus teda rohkem toetada ellu astumisel ja tema reisi eest ka maksta. Siiani pidimegi valima kas nad pruudiga koguvad ise osa summast või jätame minemata või lähen ise noorematega Mõistad? Vaevalt

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui muidu vanimat last enam reisidele kaasa võtta ei saanud,raha sai talle vähem antud sest nooremate peale kulub palju.

Mis mõttes nagu? Kui kogu pere ei saa reisile minna, siis ei jäeta üht last maha, vaid ei minda reisile või valitakse odavam sihktoht, kuhu kõik saavad minna.

Või on see vanim laps mingi “eelmine”?

Mis mõttes mis mõttes. Kui vanim laps on mul 18a.ja tal on juba pruut. Käib sõjaväes,koolis ja noorimad on üks alla 2a ja teine veits üle 10 siis loogiline et 18a ei peagi kaasa võtma igalepoole. Nüüd lihtsalt tekib mul võimalus teda rohkem toetada ellu astumisel ja tema reisi eest ka maksta. Siiani pidimegi valima kas nad pruudiga koguvad ise osa summast või jätame minemata või lähen ise noorematega Mõistad? Vaevalt

A sina oled see, kes ükskord teema tegi ning küsis, et kas täiskasvanud laps peaks perega reisile minnes oma osa ise kinni maksma. ????

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd lihtsalt tekib mul võimalus teda rohkem toetada ellu astumisel ja tema reisi eest ka maksta. Siiani pidimegi valima kas nad pruudiga koguvad ise osa summast või jätame minemata või lähen ise noorematega Mõistad? Vaevalt

Kas saad aru, et see pole riigi asi selliseid asju toetada? Kui teie pere ei saa lubada, siis maksavadki ise või ei tule kaasa. No tule jumal appi, nüüd peab mingi täiskasvanu ja tema pruudi reise ka veel kinni maksma mingist lapsetoetusest. Arulage.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd lihtsalt tekib mul võimalus teda rohkem toetada ellu astumisel ja tema reisi eest ka maksta. Siiani pidimegi valima kas nad pruudiga koguvad ise osa summast või jätame minemata või lähen ise noorematega Mõistad? Vaevalt

Kas saad aru, et see pole riigi asi selliseid asju toetada? Kui teie pere ei saa lubada, siis maksavadki ise või ei tule kaasa. No tule jumal appi, nüüd peab mingi täiskasvanu ja tema pruudi reise ka veel kinni maksma mingist lapsetoetusest. Arulage.

Ja siis kümne aasta pärast on mure,et täiskasvanud poeg elab ikka vanemate juures ja ei kavatsegi välja kolida.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tulnud veel teatist otsuse kohta. Tekkis õigus ka suureperetoetusele. Hetkel täiesti null. Aga väga ootan seda raha. Tekib võimalus lastele midagi enamat lubada. Kui muidu vanimat last enam reisidele kaasa võtta ei saanud,raha sai talle vähem antud sest nooremate peale kulub palju. Siis nüüd lõpuks ometi saan oma lapsi võrdselt kohelda. Jep ma viingi oma lapsed reisile ka. See avardab maailmavaadet ja ühendab perena. Mul täitsa suva mida need kibestunud 1 ja 2 lapsevanemad nüüd sellest arvavad. Fakt on see et kiunuvad siiski ainult need kel toetustele õigust pole ja kibestumine on suur.

Oi aga äkki 1-2 lapsega soovivad ka oma lapsi võrdselt kohelda ja toetuse raha eest reisile minna, kui olemasolev palk seda ei võimalda. Eriti praegu, kui palgad ei tõuse aga elu on topelt kallim. Lapsetoetus peaks olema suunatud kõikidele lastele võrdselt. Kui lapsetoetus oleks 300€ lapse kohta, siis saaksite ju ikka oma tonni kontole ja poleks põhjust kibestunuda olla ????

Mis teil viga on? Kellele te need lapsed küll sünnitasite. Rahakotiks. Kuldmuna on liikuv rahakott perele. Häbi teil sedasi räusata pole vôi? Sinu lastest olgu need munad vôi mitte pole huvitatud mitte keegi peale sinu enda. Ise sa nendega hakkama ei saa rahaliselt ega ka vaimselt.
kui midagi kärpida, siis see on kôige valutum, lihtsam ja ausam koht saad sa aru aru. Mis arvad kas on ausam vanurid jätta pensionita, arstiabi kättesaamatuks jne. vôi siiski lôpetada môtetu priiskamine maksumaksja rahaga. Miks riik e meie kôik peaks laenu vôtma et sind lennutada palmisaarele ja seda lôbu sul maksma veel pôlvkondi. Vôta ise see laen. Reisilaen peaks ju täitsa saadaval olema.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis räuskad?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tulnud veel teatist otsuse kohta. Tekkis õigus ka suureperetoetusele. Hetkel täiesti null. Aga väga ootan seda raha. Tekib võimalus lastele midagi enamat lubada. Kui muidu vanimat last enam reisidele kaasa võtta ei saanud,raha sai talle vähem antud sest nooremate peale kulub palju. Siis nüüd lõpuks ometi saan oma lapsi võrdselt kohelda. Jep ma viingi oma lapsed reisile ka. See avardab maailmavaadet ja ühendab perena. Mul täitsa suva mida need kibestunud 1 ja 2 lapsevanemad nüüd sellest arvavad. Fakt on see et kiunuvad siiski ainult need kel toetustele õigust pole ja kibestumine on suur.

Oi aga äkki 1-2 lapsega soovivad ka oma lapsi võrdselt kohelda ja toetuse raha eest reisile minna, kui olemasolev palk seda ei võimalda. Eriti praegu, kui palgad ei tõuse aga elu on topelt kallim. Lapsetoetus peaks olema suunatud kõikidele lastele võrdselt. Kui lapsetoetus oleks 300€ lapse kohta, siis saaksite ju ikka oma tonni kontole ja poleks põhjust kibestunuda olla ????

Mis teil viga on? Kellele te need lapsed küll sünnitasite. Rahakotiks. Kuldmuna on liikuv rahakott perele. Häbi teil sedasi räusata pole vôi? Sinu lastest olgu need munad vôi mitte pole huvitatud mitte keegi peale sinu enda. Ise sa nendega hakkama ei saa rahaliselt ega ka vaimselt.

kui midagi kärpida, siis see on kôige valutum, lihtsam ja ausam koht saad sa aru aru. Mis arvad kas on ausam vanurid jätta pensionita, arstiabi kättesaamatuks jne. vôi siiski lôpetada môtetu priiskamine maksumaksja rahaga. Miks riik e meie kôik peaks laenu vôtma et sind lennutada palmisaarele ja seda lôbu sul maksma veel pôlvkondi. Vôta ise see laen. Reisilaen peaks ju täitsa saadaval olema.

Mitte kuidagi ei ole võimalik, et 1-2 lapselised pered on teinud lapsi raha pärast.
Kui riik aga on otsustanud toetada lapsi, siis tuleks seda teha võrdselt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tulnud veel teatist otsuse kohta. Tekkis õigus ka suureperetoetusele. Hetkel täiesti null. Aga väga ootan seda raha. Tekib võimalus lastele midagi enamat lubada. Kui muidu vanimat last enam reisidele kaasa võtta ei saanud,raha sai talle vähem antud sest nooremate peale kulub palju. Siis nüüd lõpuks ometi saan oma lapsi võrdselt kohelda. Jep ma viingi oma lapsed reisile ka. See avardab maailmavaadet ja ühendab perena. Mul täitsa suva mida need kibestunud 1 ja 2 lapsevanemad nüüd sellest arvavad. Fakt on see et kiunuvad siiski ainult need kel toetustele õigust pole ja kibestumine on suur.

Oi aga äkki 1-2 lapsega soovivad ka oma lapsi võrdselt kohelda ja toetuse raha eest reisile minna, kui olemasolev palk seda ei võimalda. Eriti praegu, kui palgad ei tõuse aga elu on topelt kallim. Lapsetoetus peaks olema suunatud kõikidele lastele võrdselt. Kui lapsetoetus oleks 300€ lapse kohta, siis saaksite ju ikka oma tonni kontole ja poleks põhjust kibestunuda olla ????

Mis teil viga on? Kellele te need lapsed küll sünnitasite. Rahakotiks. Kuldmuna on liikuv rahakott perele. Häbi teil sedasi räusata pole vôi? Sinu lastest olgu need munad vôi mitte pole huvitatud mitte keegi peale sinu enda. Ise sa nendega hakkama ei saa rahaliselt ega ka vaimselt.

kui midagi kärpida, siis see on kôige valutum, lihtsam ja ausam koht saad sa aru aru. Mis arvad kas on ausam vanurid jätta pensionita, arstiabi kättesaamatuks jne. vôi siiski lôpetada môtetu priiskamine maksumaksja rahaga. Miks riik e meie kôik peaks laenu vôtma et sind lennutada palmisaarele ja seda lôbu sul maksma veel pôlvkondi. Vôta ise see laen. Reisilaen peaks ju täitsa saadaval olema.

Oot-oot, alates mitmendast lapsest laekub kontole suurem summa? Alates kolmandast, 1-2 last ei ole kohe kindlasti raha pärast valmis tehtud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole tulnud veel teatist otsuse kohta. Tekkis õigus ka suureperetoetusele. Hetkel täiesti null. Aga väga ootan seda raha. Tekib võimalus lastele midagi enamat lubada. Kui muidu vanimat last enam reisidele kaasa võtta ei saanud,raha sai talle vähem antud sest nooremate peale kulub palju. Siis nüüd lõpuks ometi saan oma lapsi võrdselt kohelda. Jep ma viingi oma lapsed reisile ka. See avardab maailmavaadet ja ühendab perena. Mul täitsa suva mida need kibestunud 1 ja 2 lapsevanemad nüüd sellest arvavad. Fakt on see et kiunuvad siiski ainult need kel toetustele õigust pole ja kibestumine on suur.

Oi aga äkki 1-2 lapsega soovivad ka oma lapsi võrdselt kohelda ja toetuse raha eest reisile minna, kui olemasolev palk seda ei võimalda. Eriti praegu, kui palgad ei tõuse aga elu on topelt kallim. Lapsetoetus peaks olema suunatud kõikidele lastele võrdselt. Kui lapsetoetus oleks 300€ lapse kohta, siis saaksite ju ikka oma tonni kontole ja poleks põhjust kibestunuda olla ????

Mis teil viga on? Kellele te need lapsed küll sünnitasite. Rahakotiks. Kuldmuna on liikuv rahakott perele. Häbi teil sedasi räusata pole vôi? Sinu lastest olgu need munad vôi mitte pole huvitatud mitte keegi peale sinu enda. Ise sa nendega hakkama ei saa rahaliselt ega ka vaimselt.

kui midagi kärpida, siis see on kôige valutum, lihtsam ja ausam koht saad sa aru aru. Mis arvad kas on ausam vanurid jätta pensionita, arstiabi kättesaamatuks jne. vôi siiski lôpetada môtetu priiskamine maksumaksja rahaga. Miks riik e meie kôik peaks laenu vôtma et sind lennutada palmisaarele ja seda lôbu sul maksma veel pôlvkondi. Vôta ise see laen. Reisilaen peaks ju täitsa saadaval olema.

Oled üks paras hüsteerik.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis mõttes mis mõttes. Kui vanim laps on mul 18a.ja tal on juba pruut.

Oh sa tupsununnukene, pisikene lapsukene. Muide, kui laps on puudega, siis ta loetakse tööealiseks juba sellest hetkest, kui ta saab 16-aastaseks. Sinu 18-aastast on juba niigi riigi poolt liiga kaua poputatud. Puuetega laste vanemaid peaks hoopis rohkem toetama, mitte mingeid kolmelapseliste perede “lapsi” kuni 24-aastaseks saamiseni. See uus peretoetuse süsteem on täesti haige ja läbinisti mäda just selles valguses, et meil on riigis väga palju reaalselt abivajavaid lapsi ja nende vanemaid, kellele miskipärast trääsa näidatakse ja öeldakse, et kebigu tööle, vana küll juba. Tõestagu oma puuet. Ja so what, et kurt või ratastoolis, mingit tööd ikka leiab.

Sina nutad, et pruudiealise täiesti terve ja elujõulise mehe reisi ei saa riigi toetuse abil kinni maksta.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes mis mõttes. Kui vanim laps on mul 18a.ja tal on juba pruut.

Oh sa tupsununnukene, pisikene lapsukene. Muide, kui laps on puudega, siis ta loetakse tööealiseks juba sellest hetkest, kui ta saab 16-aastaseks. Sinu 18-aastast on juba niigi riigi poolt liiga kaua poputatud. Puuetega laste vanemaid peaks hoopis rohkem toetama, mitte mingeid kolmelapseliste perede “lapsi” kuni 24-aastaseks saamiseni. See uus peretoetuse süsteem on täesti haige ja läbinisti mäda just selles valguses, et meil on riigis väga palju reaalselt abivajavaid lapsi ja nende vanemaid, kellele miskipärast trääsa näidatakse ja öeldakse, et kebigu tööle, vana küll juba. Tõestagu oma puuet. Ja so what, et kurt või ratastoolis, mingit tööd ikka leiab.

Sina nutad, et pruudiealise täiesti terve ja elujõulise mehe reisi ei saa riigi toetuse abil kinni maksta.

Super hästi kirjutatud.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks inetu? Sest keegi juhib tähelepanu sellele, mis lauslollus ja omavaheline sõimlemine siin teemas on?

Kas noku- teemad on siis sisukamad? või teema naisest, kes endale ise käega teeb. No kui on nii, siis on nii, mõtle neis teemades kaasa, mitte ära käi siin minestamas.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oi aga äkki 1-2 lapsega soovivad ka oma lapsi võrdselt kohelda ja toetuse raha eest reisile minna, kui olemasolev palk seda ei võimalda.

Soovivad ka lapsetoetusest loobuda, ajavad taga kooliaastamaksu ja tahavad kõik ise teha. Anname neile võimaluse, kõik ise maksta. 100% EI lastetoetusele. Kõik ise, andke vinti!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saad aru, et see pole riigi asi selliseid asju toetada?

Ei ole riigi asi toetada ka alkoholi, tubaka, õgimis ja teisi kahjustus. Ikka toetatakse,aga miks!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kuidagi ei ole võimalik, et 1-2 lapselised pered on teinud lapsi raha pärast. Kui riik aga on otsustanud toetada lapsi, siis tuleks seda teha võrdselt.

Toetatakse mitte lapsi, vaid suurpere, lasterikast pere. Lapsetoetust saavad kõik lapsed, on hoitud ja toetatud.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas saad aru, et see pole riigi asi selliseid asju toetada?

Ei ole riigi asi toetada ka alkoholi, tubaka, õgimis ja teisi kahjustus. Ikka toetatakse,aga miks!

Kas toetatakse, kuidas? Aktsiis ju antud toodetel. Helmed küll alandasid, aga ei kaotanud

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kuidagi ei ole võimalik, et 1-2 lapselised pered on teinud lapsi raha pärast. Kui riik aga on otsustanud toetada lapsi, siis tuleks seda teha võrdselt.

Toetatakse mitte lapsi, vaid suurpere, lasterikast pere. Lapsetoetust saavad kõik lapsed, on hoitud ja toetatud.

Toetus oli väidetavalt selle jaoks, et suurendada kolmandate laste sündivust.

Aga tegelikkuses on probleem juba esimeste ja teiste laste sündivuses.

Kas kolmelapseline pere ikka on suurpere või lasterikas pere?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte kuidagi ei ole võimalik, et 1-2 lapselised pered on teinud lapsi raha pärast. Kui riik aga on otsustanud toetada lapsi, siis tuleks seda teha võrdselt.

Toetatakse mitte lapsi, vaid suurpere, lasterikast pere. Lapsetoetust saavad kõik lapsed, on hoitud ja toetatud.

Toetus oli väidetavalt selle jaoks, et suurendada kolmandate laste sündivust.

Aga tegelikkuses on probleem juba esimeste ja teiste laste sündivuses.

Kas kolmelapseline pere ikka on suurpere või lasterikas pere?

Kas kärgpere on ikka kolmelapseline pere? Kas iive tôusis?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see toetus ära võetaks ega selline lüke anna küll tulevikus veel lapsi saada!

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see toetus ära võetaks ega selline lüke anna küll tulevikus veel lapsi saada!

Kas sa tôesti sünnitad rahakoti? Mina ei eelda küll mingeidki toetuseid. Miks peaks mind toetama, kui mul käed, jalad terved, pea otsas. Toetusi peaks saama ikka vajaduspôhiliselt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas toetatakse, kuidas?

Sina siin inimesi tööle ja siberisse saadad. Mis tööd teeb alkoholik, kelle tervis tööd teha enam ei võimalda, kes tarbib nii medistiini kui sotsiaali. Kes maksab.

+1
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui see toetus ära võetaks ega selline lüke anna küll tulevikus veel lapsi saada!

Kas sa tôesti sünnitad rahakoti? Mina ei eelda küll mingeidki toetuseid. Miks peaks mind toetama, kui mul käed, jalad terved, pea otsas. Toetusi peaks saama ikka vajaduspôhiliselt.

Sa inimene saad aru, et lapsi ei saada raha pärast vaid see annab ju signaali, et võin anda ja võtta kuidas heaks arvan toetusi! Mõned pered on julgenud lapsi saada rohkem just seepärast, et riik toetab suuremaid peresid

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toetus oli väidetavalt selle jaoks, et suurendada kolmandate laste sündivust. Aga tegelikkuses on probleem juba esimeste ja teiste laste sündivuses. Kas kolmelapseline pere ikka on suurpere või lasterikas pere?

Lapsi sünnib pidevalt.  Probleemi ei näe. Rahvavool on suur, sünnitavad ka teistest riikidest tulijad järglasi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tôesti sünnitad rahakoti? Mina ei eelda küll mingeidki toetuseid. Miks peaks mind toetama, kui mul käed, jalad terved, pea otsas. Toetusi peaks saama ikka vajaduspôhiliselt.

Mille alusel sa vajaduspõhisust oled valmis toetama? Kes paremini valetab. Inimesed ei saa koduvoodis räägitud petmisest, ja sa eeldada, et vajaduspõhisus toetub aususele? Ohhhh

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see toetus ära võetaks ega selline lüke anna küll tulevikus veel lapsi saada!

Kas sa tôesti sünnitad rahakoti? Mina ei eelda küll mingeidki toetuseid. Miks peaks mind toetama, kui mul käed, jalad terved, pea otsas. Toetusi peaks saama ikka vajaduspôhiliselt.

Sa inimene saad aru, et lapsi ei saada raha pärast vaid see annab ju signaali, et võin anda ja võtta kuidas heaks arvan toetusi! Mõned pered on julgenud lapsi saada rohkem just seepärast, et riik toetab suuremaid peresid

Laps on siis sul ju rahakott. Riik toetab abivajajaid ja kolmas laps ei vii perekonda kohe vaesusesse.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sa tôesti sünnitad rahakoti? Mina ei eelda küll mingeidki toetuseid. Miks peaks mind toetama, kui mul käed, jalad terved, pea otsas. Toetusi peaks saama ikka vajaduspôhiliselt.

Mille alusel sa vajaduspõhisust oled valmis toetama? Kes paremini valetab. Inimesed ei saa koduvoodis räägitud petmisest, ja sa eeldada, et vajaduspõhisus toetub aususele? Ohhhh

Miks sa siis valetad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 1,2 lapselised elavad oma jutu järgi heal järjel ja teenivad kõik ise? Milleks siis see virin ja allkirijad jne, et raha neil vähe. Miks saadi siis üleüldse üle ühe lapse, kui nüüd vaja suurpersesid mutta tampida!

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid näiteid on mitmeid kordi toodud, kus sissetulek jagada pereliikmete vahel ja ei ole need suurpered rikkamad, kui 1,2 lapselised

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstidest kolmelapselistel on tõesti inimese kohta väiksem sissetulek, kui mõnel tuhandeste palkadega kahelapselisel perel?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid näiteid on mitmeid kordi toodud, kus sissetulek jagada pereliikmete vahel ja ei ole need suurpered rikkamad, kui 1,2 lapselised

Siin on hulgaliselt näiteid toodud, kus suurperetoetust pole vaja igapäevaseks äraelamiseks, vaid reisimiseks ja muudeks lõbustusteks, mida madalama palgaga ühe- ja kahelapselised endale lubada ei saa. Üks tädike räägib siin koguni täiskasvanud lapse ja tema pruudi reisile viimiseks, selleks on toetust vaja. Kas tõesti ei võiks selle rahaga toetada näiteks puudega laste vanemaid, kes saaksid ehk tõesti rohkem ühiskonda panustada, kui neil oleks võimalik oma puudega lapsi näiteks kasvõi hoidu jätta, nende lapsed saaksid hea ravi korral ehk ka tööle kunagi hakata jne. Seal oleks sellest rahast reaalselt ühiskonnale kasu. Mingit kasu pole inflatsiooni õhutamisel, et igasugused täiskasvanud lastega pered saaksid rohkem asju osta või reisil käia koos lapse pruudiga. Võiks vahet teha, mis on päriselt vajadus ja mis on lihtsalt oma elujärje parandamine ja luksuse võimaldamine teiste arvelt.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 320 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas keegi on saanud tagantjärgi jaanuari eest suurema peretoetuse hüvitamise