Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on seda koroonatõrjet…

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas keegi on seda koroonatõrjet…

Postitas:

…kasutanud?

https://www.biaks.eu/et/pood/32-medistus-antivirus.html

Tundub, et algul  pritsid nina, siis imed tabletti ja ongi kaitse viiruse eest olemas. Pole väga sedt kuskil räägitud. On keegi kasutanud, kasutab?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 16:09; 08.05 16:51;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

…kasutanud?

https://www.biaks.eu/et/pood/32-medistus-antivirus.html

Tundub, et algul pritsid nina, siis imed tabletti ja ongi kaitse viiruse eest olemas. Pole väga sedt kuskil räägitud. On keegi kasutanud, kasutab?

Scam

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agovirax (oli samuti müügil juba ammu enne COVIDit) väidetavasti toimib ka COVIDi vastu. Aga selge on see, et ega neil mingit supertõhusust kahtlemata ei ole, muidu oleks see juba ammu üle maailma sensatsioon. Samas natukene ilmselt nakatumise riski ikka vähendavad.

 

Seda sorti ennetavatest vahenditest ma võtaksin COVIDi kartuses ja vaktsineerimisvõimaluse puudumise korral ehk pigem siiski eestlaste Bioblocki, kus on konkreetselt COVIDi-vastased antikehad sees ja ühesemalt COVIDi vastu suunatud kaitse seega. Samas, kui tahaks rohkemate nöhaviiruste eest end universaalsemalt säästa, siis võib-olla mõni Agoviraxi või Medistuse tüüpi asi oleks parem. Nina kaudu siseneva viiruse puhul tundub mulle, et ninasprei võiks limaskestade kaitsekihiga katmisel siiski tõhusam olla kui imemistablett.

 

Konkreetselt Agoviraxi puhul on mu isiklik kogemus selline, et 3-aastane, kes seni oli sünnist saadik põdenud augustist maini konstantselt 2 nohu iga 3 nädala kohta, lõpetas selle ühest nohust teise rändamise päevapealt, kui ma talle ühel hilissügisel viimases ahastuses Agoviraxit panema hakkasin. Pärast seda on olnud aasta jooksul kokku 1-2 nohu. Aga kas see nüüd ongi Agoviraxi teene või ta lihtsalt juhuslikult täpselt samal hetkel sai suureks ja n-ö kasvas välja, kes seda enam tagantjärele öelda oskab. Igatahes nüüd ma ei julge enam järele ka jätta, et äkki algab jälle pidev nohudega kodus istumine. 😉

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 16:21; 08.05 16:58; 08.05 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Agovirax (oli samuti müügil juba ammu enne COVIDit) väidetavasti toimib ka COVIDi vastu. Aga selge on see, et ega neil mingit supertõhusust kahtlemata ei ole, muidu oleks see juba ammu üle maailma sensatsioon. Samas natukene ilmselt nakatumise riski ikka vähendavad.

Seda sorti ennetavatest vahenditest ma võtaksin COVIDi kartuses ja vaktsineerimisvõimaluse puudumise korral ehk pigem siiski eestlaste Bioblocki, kus on konkreetselt COVIDi-vastased antikehad sees ja ühesemalt COVIDi vastu suunatud kaitse seega. Samas, kui tahaks rohkemate nöhaviiruste eest end universaalsemalt säästa, siis võib-olla mõni Agoviraxi või Medistuse tüüpi asi oleks parem. Nina kaudu siseneva viiruse puhul tundub mulle, et ninasprei võiks limaskestade kaitsekihiga katmisel siiski tõhusam olla kui imemistablett.

Konkreetselt Agoviraxi puhul on mu isiklik kogemus selline, et 3-aastane, kes seni oli sünnist saadik põdenud augustist maini konstantselt 2 nohu iga 3 nädala kohta, lõpetas selle ühest nohust teise rändamise päevapealt, kui ma talle ühel hilissügisel viimases ahastuses Agoviraxit panema hakkasin. Pärast seda on olnud aasta jooksul kokku 1-2 nohu. Aga kas see nüüd ongi Agoviraxi teene või ta lihtsalt juhuslikult täpselt samal hetkel sai suureks ja n-ö kasvas välja, kes seda enam tagantjärele öelda oskab. Igatahes nüüd ma ei julge enam järele ka jätta, et äkki algab jälle pidev nohudega kodus istumine. ????

Huvi pärast võiks ju ikkagi proovida. Kuitõesti jääb haigeks sama tihedalt kui enne tablette oleks endal kindlus ja kui ei jääks siis poleks ju mõtet rohkem neid tablette tarbida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.05 16:09; 08.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvi pärast võiks ju ikkagi proovida. Kuitõesti jääb haigeks sama tihedalt kui enne tablette oleks endal kindlus ja kui ei jääks siis poleks ju mõtet rohkem neid tablette tarbida.

Agovirax on tegelikult ninasprei, mitte tabletid. Aga töötab kah teoorias niimoodi, et moodustab hingamisteede limaskestale mingi kilelaadse katte, mis ei lase viiruseosakestel kinnituda ja paljuneda.

Teoreetiliselt võiks muidugi proovida jah. Aga praktiliselt mul pole veel tekkinud seda hetke, et ah, polegi praegu nii väga häda tööl käia, prooviks järele, äkki saab hoolduslehele jääda. 😛 Eks ma suvel olen pausi teinud ikka, aga suvi on meil niikuinii augusti keskpaigani suhteliselt viirustevaba aeg olnud alati.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 16:21; 08.05 16:58; 08.05 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Humer stop virus spreid kasutanud. Kui on tunne, et hakkan tõbiseks jääma, lasen ninna. Enamasti siis ei jäägi, ärkan hommikul täiesti tervena. Viimati kasutasin ise ja lapsed ka kui abikaasa koroonas oli. Lasime kolm korda päevas ninna ja meist keegi ei nakatunud kuigi elasime koos. Mine sa võta kinni, kas tõesti töötas või olime mingil põhjusel lihtsalt vastupidavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Humer stop virus spreid kasutanud. Kui on tunne, et hakkan tõbiseks jääma, lasen ninna. Enamasti siis ei jäägi, ärkan hommikul täiesti tervena. Viimati kasutasin ise ja lapsed ka kui abikaasa koroonas oli. Lasime kolm korda päevas ninna ja meist keegi ei nakatunud kuigi elasime koos. Mine sa võta kinni, kas tõesti töötas või olime mingil põhjusel lihtsalt vastupidavad.

Jah, Humer Stop Virus on sama efektiga mis Agovirax. Aga kuna see on hüpertoonilise soolalahusega, siis erinevalt Agoviraxist ei tohi seda kasutada pidevaks profülaktikaks, vaid ainult lühiajaliselt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.05 16:21; 08.05 16:58; 08.05 18:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi on seda koroonatõrjet…