Esileht Ilu Kas keegi on teinud läbi juuste siirdamise proteduuri?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas keegi on teinud läbi juuste siirdamise proteduuri?

Postitas:
Kägu

<span style=”color: #363636; font-family: -apple-system, system-ui, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, ‘Helvetica Neue’, sans-serif, Tahoma, ‘Times New Roman’, Arial; font-size: 18px; white-space: pre-wrap;”>Olen 30ndates naine ja mul on terve elu olnud õhukesed juuksed ja terve elu olen oma pehmeid ja ludusid juukseid vihanud ja häbenenud. Viimasel ajal on asi nii hulluks läinud, et peanahk kumab lausa läbi. Olen proovinud kõiki võimalikke vahendeid ja trikke, et asja parandada aga midagi ei aita. Emal ja tädil samasugused juuksed, nii et geneetika vastu ei saa. Olen hakanud kaaluma juuste siirdamist. Kas keegi on teinud seda? Kahetsesite? Jäite rahule?</span>

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean ühte meesterahvast kes on. Tal oli juba 24-aastaselt geneetiline kiilaspäisus. Lasi mingi 5 a tagasi juuksed siirdada. Annaks sulle ta facebooki, et saaksid ise uurida temalt, aga tunduks veider siin jagada, et kui võga soovid jõta oma e-mail. Tegu ei ole eestlasega, et Eesti keekt kõneleb minimaalselt, aga elab Eestis ja operatsioon sai teostatud samuti Eestis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu Kas keegi on teinud läbi juuste siirdamise proteduuri?