Esileht Kodunurk Kas keegi on tellinud lehelt lymaailm.ee?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas keegi on tellinud lehelt lymaailm.ee?

Postitas:

Et siis kas keegi on tellinud lehelt lymaailm.ee? Kas kaup on korralik ja maksmise, kauba kättesaamisega ka kõik ok?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks ikka pruutkleite vastavast salongist ja redeleid ehituspoest. Tundub olevat selline \”hiina täika\” või siis keegi üritab äri ajada, aga ei tea ise ka mida müüa :)))

Mina kindlasti ei ostaks, kodulehe järgi on küll väga kahtlane koht…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaatasin ka seda lehte ja no ei telliks sealt midagi. Ma saan aru, kui tellida Anttilast, aga no selliselt tundmatult lehelt redeleid, prügitünne ja pruutkleite – no tänan ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin sealt paar aastat tagasi kergkäru. Sain odavamalt kui tavapoest ostes. Kuller tõi kiirelt kauba kenasti koju. Kergkäru kvaliteet oli ka OK.
Ühesõnaga jäin rahule selle e-poe teenusega.

Rohkme aga midagi tellinud ei ole, nii et viimase aja kohta neile hinnangut anda ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tellisin ka sealt paar aastat tagasi vankri, siis juba mõtlesin, et päris lai haare, kaubad seinast seina.. 🙂 igatahes mingi meessoost tegelane tõi kiirelt kauba kohale, kvaliteet asjal hea ja hind oli selle kohta kohe väga soodne. enda kogemuse järgi – soovitan.

muuseas, ma ikka saan neilt kirju, et mingeid boonuspunkte laekunud, vist iga küü, et kui ostaks midagi, saaks vist juba väga märgatava sooduka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kodunurk Kas keegi on tellinud lehelt lymaailm.ee?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.