Esileht Kodunurk kas keegi oskab soovitada toredat koristajat

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kas keegi oskab soovitada toredat koristajat

Postitas:

kas keegi oskab soovitada toredat koristajat. Piirkond Nõmme, eramaja 100m2.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:04; 15.03 01:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuluta Facebooki grupis “Koristajad/puhastusteenused/работы в уборке”
Mina leidsin sealt kaudu endale toreda koristaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes “tore”? Teeb palju nalja ja toob lastele nänni?
Kui ise vajaks, otsiks kohusetundlikku, tervet, lojaalset, ausat, hea füüsiluse vormiga, taiplikku ja loogilist mõtlemist omavat, konfidentsiaalsusest kinnipidavat, ratsionaalset, targalt tarbivat töötahtelist inimest. Toreduse üle ei oska arutleda, pigem olgu asjalik.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 17:04; 15.03 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes “tore”? Teeb palju nalja ja toob lastele nänni?

Kui ise vajaks, otsiks kohusetundlikku, tervet, lojaalset, ausat, hea füüsiluse vormiga, taiplikku ja loogilist mõtlemist omavat, konfidentsiaalsusest kinnipidavat, ratsionaalset, targalt tarbivat töötahtelist inimest. Toreduse üle ei oska arutleda, pigem olgu asjalik.

vau, loodan, et palk on ka vastav nii kõrgete ootuste puhul. miks selline super inimene koristajana peaks töötama?

Olen teemaalgataja.

Mõtlesin ise sama. Tule taevas appi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 18:04; 15.03 01:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes “tore”? Teeb palju nalja ja toob lastele nänni?

Kui ise vajaks, otsiks kohusetundlikku, tervet, lojaalset, ausat, hea füüsiluse vormiga, taiplikku ja loogilist mõtlemist omavat, konfidentsiaalsusest kinnipidavat, ratsionaalset, targalt tarbivat töötahtelist inimest. Toreduse üle ei oska arutleda, pigem olgu asjalik.

vau, loodan, et palk on ka vastav nii kõrgete ootuste puhul. miks selline super inimene koristajana peaks töötama?

No mõeldi vast ikka seda, et toredus on viimane, mida valikul ise jälgiks, muud omadused oleks esikohal.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes “tore”? Teeb palju nalja ja toob lastele nänni?

Kui ise vajaks, otsiks kohusetundlikku, tervet, lojaalset, ausat, hea füüsiluse vormiga, taiplikku ja loogilist mõtlemist omavat, konfidentsiaalsusest kinnipidavat, ratsionaalset, targalt tarbivat töötahtelist inimest. Toreduse üle ei oska arutleda, pigem olgu asjalik.

vau, loodan, et palk on ka vastav nii kõrgete ootuste puhul. miks selline super inimene koristajana peaks töötama?

Vaata, sinu ja minu vahe on selles, et sina näed vaid raha, mina eeskätt inimest. Kui sa laisa, lohaka ja kleptomaaniakalduvustega odava inimese tahad palgata, on see sinu asi. Mina leian, et eespool nimetatud kõik omadused on täiesti loogilised ja peaks igas inimeses leiduma (lisaks muudele väärtustele). Mida üleliigset ma siis sinu arvates nõuan, et “olgu palk kah vastav”? Ole rahulik, see on piirkonnale ja inflatsioonile vägagi vastav ja inimene on mul kuuendat aastat koristamas. Järelikult sobib.

– kohusetunne – ma tahan kindel olla, et inimene tuleb ja teeb kui on lubanud. Sul ükskõik?
– terve – vabandust, aga koristamistöö nõuab liikumist, kummardamist, upitamist, silmanägemist, tervet selga ja jalgu jne. Füüsiliselt ja vaimselt haiget inimest ma ei soovi. Sinul ilmselt ka see ükskõik.
– lojaalne – kui ta on lubanud minu juures olla, ei taha ma, et samal ajal otsustab ta teise tööandja kasuks, jättes mu teadmatusse. Konfidentsiaalsus käib siia juurde, sest igasugused lukud-koodid-võtmed-väärtasjad jne ei ole teisele tööandjale või oma sõbrannadele edasirääkimiseks.
– aus – minu arust sõnadetagi selge. Valeliku inimesega rohkem kokkusaamist ei toimu.
– hea füüsilise vormiga – juba seletasin
– taiplikkus ja loogiline mõtlemine – no kuidas siis veel? Mida ma teeks koristajaga, kes näiteks peseb kõigepealt põranda, siis tatsutab ise seal sees ja lõpuks hakkab lampi tolmust pühkima. Hea, kui ta taipab pärast põranda uuesti üle tõmmata, aga see on aeg ja minu raha! Või virnastab mingid õrnad asjad alla ja rasked peale, sest ta ei taipa ega oma loogikat. Sina oleksid niisuguse inimesega rahul?
– ratsionaalne ehk praktiline – no muidugi: nii aja kui töö ja vahendite suhtes.
– targalt tarbiv – oh jah, mu 4-aastane oskas terve pudeli nõudepesuvahendiga oma piimakruusi pesta, täiskasvanult ootaks natuke teistsugusemaid lahendusi. Ka ei pea 5m kätepaberit ühe kohvipleki pärast ära kulutama. Sul on ilmselt säästlikkusest ja targalt tarbimisest savi, isegi siis kui sa selle eest peale maksad?
– töötahteline – sellest kõik algabki! Mina näiteks ei taha olla juuksur, sest mulle on vastuvõetamatu mõte teiste inimeste peades sobrada. Ma ei oska ka hästi koristada ja see ei meeldi mulle, seega palkan kellegi, kes oskab ja tahab. Saan aru, et sinul on täiesti kama kaks, millise inimese sa oma koju lubad? Nojah, oma asi muidugi.

Kas oleksid nüüd kena ja kirjutaksid, millised neist vähestestki omadustest sulle üle mõistuse tunduvad? Loodan, et sa pisutki argumenteerida või selgitada oskad.
Teema algatuses välja toodud toredus on muidugi…tore, aga minu jaoks mitte primaarne. Kuna koristamise ajal ma ise kodus ei viibi, jääb sest toredusest suur osa nägemata. Mulle on oluline asjaliklus ja kogu eespoolne loetelu.

Ootan huviga sinu arvamust.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.03 17:04; 15.03 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, keegi ei oska. Teame ainult luuaga sõitvaid mõrdasid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohusetunne – ma tahan kindel olla, et inimene tuleb ja teeb kui on lubanud. Sul ükskõik?
– terve – vabandust, aga koristamistöö nõuab liikumist, kummardamist, upitamist, silmanägemist, tervet selga ja jalgu jne. Füüsiliselt ja vaimselt haiget inimest ma ei soovi. Sinul ilmselt ka see ükskõik.
– lojaalne – kui ta on lubanud minu juures olla, ei taha ma, et samal ajal otsustab ta teise tööandja kasuks, jättes mu teadmatusse. Konfidentsiaalsus käib siia juurde, sest igasugused lukud-koodid-võtmed-väärtasjad jne ei ole teisele tööandjale või oma sõbrannadele edasirääkimiseks.
– aus – minu arust sõnadetagi selge. Valeliku inimesega rohkem kokkusaamist ei toimu.
– hea füüsilise vormiga – juba seletasin
– taiplikkus ja loogiline mõtlemine – no kuidas siis veel? Mida ma teeks koristajaga, kes näiteks peseb kõigepealt põranda, siis tatsutab ise seal sees ja lõpuks hakkab lampi tolmust pühkima. Hea, kui ta taipab pärast põranda uuesti üle tõmmata, aga see on aeg ja minu raha! Või virnastab mingid õrnad asjad alla ja rasked peale, sest ta ei taipa ega oma loogikat. Sina oleksid niisuguse inimesega rahul?
– ratsionaalne ehk praktiline – no muidugi: nii aja kui töö ja vahendite suhtes.
– targalt tarbiv – oh jah, mu 4-aastane oskas terve pudeli nõudepesuvahendiga oma piimakruusi pesta, täiskasvanult ootaks natuke teistsugusemaid lahendusi. Ka ei pea 5m kätepaberit ühe kohvipleki pärast ära kulutama. Sul on ilmselt säästlikkusest ja targalt tarbimisest savi, isegi siis kui sa selle eest peale maksad?
– töötahteline – sellest kõik algabki! Mina näiteks ei taha olla juuksur, sest mulle on vastuvõetamatu mõte teiste inimeste peades sobrada. Ma ei oska ka hästi koristada ja see ei meeldi mulle, seega palkan kellegi, kes oskab ja tahab. Saan aru, et sinul on täiesti kama kaks, millise inimese sa oma koju lubad? Nojah, oma asi muidugi.

Seda kõike saab palju lühemalt ka ju öelda – professionaalne. Ja kui leiad professionaalse koristaja, siis võib vabalt öelda, et ta on tore. Isegi sinu öeldud “asjalik” ajaks asja ära. Tõesti pole mõtet kõiki ilusaid omadussõnu ritta laduda, inimesed taipavad ju niigi. Ah soo, särasilmse unustasid ära. 🙂

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 17:58; 15.03 18:24; 16.03 08:38;
To report this post you need to login first.

Ah soo, särasilmse unustasid ära. ????

Ei unustanud, ta ütles ju, et pole sel ajal kodus ja silmde sära nagunii ei näeks. (oma f. lugemisoskust lihvi, pr. ahsoo!)

Ja tema mõttest ma sain kah aru; tark inimene lihtsalt oskas käisest puistata omadusi, mis on koristaja puhul palju olulisemad, kui TA pakutud “tore”.
Sa said kindlasti kuidagi teisiti aru?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 18:09; 16.03 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah soo, särasilmse unustasid ära. ????

Ei unustanud, ta ütles ju, et pole sel ajal kodus ja silmde sära nagunii ei näeks. (oma f. lugemisoskust lihvi, pr. ahsoo!)

Ta ei näeks ka seda kui töötahteline see inimene on, aga kirja pani ikka. Ju ta ikka raha pärast koristamas käib, mis muud. 😀

Ja tema mõttest ma sain kah aru; tark inimene lihtsalt oskas käisest puistata omadusi, mis on koristaja puhul palju olulisemad, kui TA pakutud “tore”.
Sa said kindlasti kuidagi teisiti aru?

Ma saan asjadest aru ka ilma paljusõnalise nämmutamiseta. Väljend “tark inimene” on inimeste jaoks väga erineva tähendusega. Ma seda perekoolis üldse ei kasutaks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 17:58; 15.03 18:24; 16.03 08:38;
To report this post you need to login first.

Ma seda perekoolis üldse ei kasutaks.

Sina ära kasuta, mina võin.

Sest mul tekkis teemaalgataja “toredat” lugedes täpselt sama emotsioon, ainult et ma ei osanud seda kirja panna. (kuigi, tavaliselt ma ei jää selliste pisiasjadega hätta)
Tema oskas ja sellest piisas, et minu jaoks sel hetkel tark olla.
Ära vaidle.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.03 18:09; 16.03 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma seda perekoolis üldse ei kasutaks.

Sina ära kasuta, mina võin.

Sest mul tekkis teemaalgataja “toredat” lugedes täpselt sama emotsioon, ainult et ma ei osanud seda kirja panna. (kuigi, tavaliselt ma ei jää selliste pisiasjadega hätta)
Tema oskas ja sellest piisas, et minu jaoks sel hetkel tark olla.
Ära vaidle.

Sina ära vaidle, mina võin.
Toredat päeva! 😀

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 17:58; 15.03 18:24; 16.03 08:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda teemat lugedes tuli meelde, et pean oma koristajale helistama. ta vanem inimene, et pole vast vaja ühistranspordiga ringi liikuda, võib viiruse külge saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi oskab soovitada toredat koristajat. Piirkond Nõmme, eramaja 100m2.

Kuhu endast teada anda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohusetunne – ma tahan kindel olla, et inimene tuleb ja teeb kui on lubanud. Sul ükskõik?

– terve – vabandust, aga koristamistöö nõuab liikumist, kummardamist, upitamist, silmanägemist, tervet selga ja jalgu jne. Füüsiliselt ja vaimselt haiget inimest ma ei soovi. Sinul ilmselt ka see ükskõik.

– lojaalne – kui ta on lubanud minu juures olla, ei taha ma, et samal ajal otsustab ta teise tööandja kasuks, jättes mu teadmatusse. Konfidentsiaalsus käib siia juurde, sest igasugused lukud-koodid-võtmed-väärtasjad jne ei ole teisele tööandjale või oma sõbrannadele edasirääkimiseks.

– aus – minu arust sõnadetagi selge. Valeliku inimesega rohkem kokkusaamist ei toimu.

– hea füüsilise vormiga – juba seletasin

– taiplikkus ja loogiline mõtlemine – no kuidas siis veel? Mida ma teeks koristajaga, kes näiteks peseb kõigepealt põranda, siis tatsutab ise seal sees ja lõpuks hakkab lampi tolmust pühkima. Hea, kui ta taipab pärast põranda uuesti üle tõmmata, aga see on aeg ja minu raha! Või virnastab mingid õrnad asjad alla ja rasked peale, sest ta ei taipa ega oma loogikat. Sina oleksid niisuguse inimesega rahul?

– ratsionaalne ehk praktiline – no muidugi: nii aja kui töö ja vahendite suhtes.

– targalt tarbiv – oh jah, mu 4-aastane oskas terve pudeli nõudepesuvahendiga oma piimakruusi pesta, täiskasvanult ootaks natuke teistsugusemaid lahendusi. Ka ei pea 5m kätepaberit ühe kohvipleki pärast ära kulutama. Sul on ilmselt säästlikkusest ja targalt tarbimisest savi, isegi siis kui sa selle eest peale maksad?

– töötahteline – sellest kõik algabki! Mina näiteks ei taha olla juuksur, sest mulle on vastuvõetamatu mõte teiste inimeste peades sobrada. Ma ei oska ka hästi koristada ja see ei meeldi mulle, seega palkan kellegi, kes oskab ja tahab. Saan aru, et sinul on täiesti kama kaks, millise inimese sa oma koju lubad? Nojah, oma asi muidugi.

Seda kõike saab palju lühemalt ka ju öelda – professionaalne. Ja kui leiad professionaalse koristaja, siis võib vabalt öelda, et ta on tore. Isegi sinu öeldud “asjalik” ajaks asja ära. Tõesti pole mõtet kõiki ilusaid omadussõnu ritta laduda, inimesed taipavad ju niigi. Ah soo, särasilmse unustasid ära. ????

Professionaalne on elukutseline. Kirjeldatud isikuomadused ei kuulu ainult elukutselise koristaja kompetentsi, need on nii normaalsed omadused ükskõik mis elualal töötavale inimesele.
Seega ei saa asja ühe sõnaga iseloomustada.
CV’des pole samuti märganud, et otsitakse “toredat” töötajat. Paljud vbl ei teagi, et see on kellegi meelest professionaalsuse tähendus.

Ilmselgelt sina arutleda ja analüüsida ei oska või ei viitsi, seega teeb tuska teise inimese põhjalik selgitus. Siinkohal ei pea küll oponendist viga otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin aidata koristamisel. Olen varasemalt pakkunud koristusteenust Helsingis.
tammepold1@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk kas keegi oskab soovitada toredat koristajat