Esileht Kodunurk Kas keegi ostaks üksikud korrad kasutatud Lux tolmuimeja?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas keegi ostaks üksikud korrad kasutatud Lux tolmuimeja?

Postitas:
Kägu

Saime selle kingituseks mõned aastad tagasi ja kasutatud on tõesti vaid loetud korrad. Mis arvate, kas oleks huvilisi kui müüki panna või lasen kapis edasi kopitada :). MIngid lisaotsikud olid ka veel juurde ostetud aga kuna pole vist peaaegu kaks aastat sinna karpi sisse vaadanud, siis täpsemalt ei oska öelda, mille jaoks need mõeldud on.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Kas keegi ostaks üksikud korrad kasutatud Lux tolmuimeja?

kõik oleneb hinnast

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olles enne nn üks nende masinate pakujatest annan ideid kuidas mina seda masinat kasutasin 😉 äkki kellegile kasu. Masin ise oli suurepärane kasutamiseks õhupuhastajana köögis. st töötaval masinal torud küljest ära ja auk lahti jätta. Tolmuimeja otsikud sobisid ka tavalisele masinale. Seega kasutasin Luxi otsikuid sellel hoopis ja vaibad läksid palju puhtamaks kui tava otsikutega. Ise mõtlesin miks inimesed kellel raha vähe ei taippa, et võivad osta ainult otsikud. Kuid ei laida antud masinat maha. See oli tõesti hea kuna vastavalt oma geniaalsetele ideedele sai erinevates kodu toimingutes ära kasutada. Eriti hea oli sellega külmkappi sulatada. Toru sisse ja niikaua tegin muid asju kui tolmuimeja sulatas. Perest perre käies katseid tehes veendusin ka selles, et näiteks voodiotsikut on hädasti vaja peredesse kus on suured mehed või lambavilla tekid. Seal voodi poolel kus naised magasid oli kõik normi piires. Mehe magamise poolel tõmbas paljudes peredes masina umbe. Lambavilla tekkide puhul sain pea alati pool ämbrit valget naha puru ja see oli tõesti jube pilt. Äri ideena pakukuksin, et kasulik oleks seda masinat nt rentida tasu eest. Neid peresi oli meeletult palju kes uurisid, et äkki oleks võimalik nt üheks päevaks kuus võtta rendile paariks tunniks. Luxi müügistrateegia seda ei võimaldanud. Kuna Lux on teinud tohutu reklaami töö ette ära, siis ei tohiks raske olla pakkuda sellist renti 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ostaks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis hinnaga müüd?

Please wait...
Postitas:
Kägu

et siis nii kehv masin, et mitu aastat seisab niisama kapinurgas?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]et siis nii kehv masin, et mitu aastat seisab niisama kapinurgas?[/tsitaat]

Ma elan kahetoalises korteris ja kuna tänu lapsele on igapäevaselt kasutuses käsitolmuimeja ja mopp, siis ei ole tõesti viitsimist seda küllaltki suurt masinat lahti pakkida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui hind ei tapa, siis ma laenutaks seda masinat tõesti nii 1-2-3 korda aastas. Aga osta ei soovi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ka seisukohal, et kui üks asi on mõeldud kõigeks, siis ei sobi ta õieti millekski. Aga kindlasti on huvitav ja väärt mõte see rendivariant. Iial ei ostaks sellist kola endale koju seisma, aga rentimisest võiks isegi mina olla ehk vahel huvitatud.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Kodunurk Kas keegi ostaks üksikud korrad kasutatud Lux tolmuimeja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.