Esileht Ilu Kas keegi proovinud näokontuuride tõstmiseks SMAS-liftingut?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kas keegi proovinud näokontuuride tõstmiseks SMAS-liftingut?

Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et enne kui facelift ette võtta, tasuks ehk proovida seda
Kas keegi on seda teinud ja jagaks kogemusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 1,5 aastat tagasi. Oli pikk, kallis, valus protseduur ja tulemus oli suur ümmargune null. Ei olnud näha mõju ei kohe peale protseduuri ega ka hiljem.  Ainuke koht kus muutust näha – oli rahakott 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et enne kui facelift ette võtta, tasuks ehk proovida seda

Kas keegi on seda teinud ja jagaks kogemusi?

mina olen teinud ultherapyt. see on põhimõtteliselt sama asi, aga kallim aparaat.

minule mõjus küll hästi, mõlgutasin ka facelifti mõtteid, aga enam mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et enne kui facelift ette võtta, tasuks ehk proovida seda

Kas keegi on seda teinud ja jagaks kogemusi?

mina olen teinud ultherapyt. see on põhimõtteliselt sama asi, aga kallim aparaat.

minule mõjus küll hästi, mõlgutasin ka facelifti mõtteid, aga enam mitte.

Kus Sa ultherapyt tegid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud ultherapyt ja täiesti mõttetu protseduur :). Tegin silmalaugudele ja poole aasta pärast läksin ikkagi lõikusele. Siis oli ka tulemus. 

Smas-lifti ei ole proovinud ja ei hakka ilmselt ka, sest inimesed ei käiks lõikustel, kui odavate aparaadihooldustega asjad korda saaks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 1,5 aastat tagasi. Oli pikk, kallis, valus protseduur ja tulemus oli suur ümmargune null. Ei olnud näha mõju ei kohe peale protseduuri ega ka hiljem. Ainuke koht kus muutust näha – oli rahakott ????

Tore, et ausalt oma kogemust jagasid. Avasin ka lingi ja no appi, millised suured lubadused:

HIFU SMAS – LIFTING – naha noorendamise ja näo pehmete kudede taastamise uus efektiivsem ja ohutum meetod, mis võimaldab 30-60 minuti jooksul aega tagasi keerata!

???????????? Kas tõesti keidub keegi, kes seda teenust kasutab?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et enne kui facelift ette võtta, tasuks ehk proovida seda

Kas keegi on seda teinud ja jagaks kogemusi?

mina olen teinud ultherapyt. see on põhimõtteliselt sama asi, aga kallim aparaat.

minule mõjus küll hästi, mõlgutasin ka facelifti mõtteid, aga enam mitte.

Kus Sa ultherapyt tegid?

Mare Malva juures

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud ultherapyt ja täiesti mõttetu protseduur :). Tegin silmalaugudele ja poole aasta pärast läksin ikkagi lõikusele. Siis oli ka tulemus.

Smas-lifti ei ole proovinud ja ei hakka ilmselt ka, sest inimesed ei käiks lõikustel, kui odavate aparaadihooldustega asjad korda saaks.

Kas käisid ka Malva juures või mujal?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et enne kui facelift ette võtta, tasuks ehk proovida seda

Kas keegi on seda teinud ja jagaks kogemusi?

mina olen teinud ultherapyt. see on põhimõtteliselt sama asi, aga kallim aparaat.

minule mõjus küll hästi, mõlgutasin ka facelifti mõtteid, aga enam mitte.

Kus Sa ultherapyt tegid?

Mare Malva juures

Kaua Sul tulemus püsis/püsinud on? Kas tegid tervele näole või mingile osale? Seal vist päris kallis, 2000 ringis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 1,5 aastat tagasi. Oli pikk, kallis, valus protseduur ja tulemus oli suur ümmargune null. Ei olnud näha mõju ei kohe peale protseduuri ega ka hiljem. Ainuke koht kus muutust näha – oli rahakott ????

Tore, et ausalt oma kogemust jagasid. Avasin ka lingi ja no appi, millised suured lubadused:

HIFU SMAS – LIFTING – naha noorendamise ja näo pehmete kudede taastamise uus efektiivsem ja ohutum meetod, mis võimaldab 30-60 minuti jooksul aega tagasi keerata!

???????????? Kas tõesti keidub keegi, kes seda teenust kasutab?

Huvitav, kui palju nad seda aega siis tagasi keeravad? Paar kuud või mõned nädalad ainult? 😉

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud ultherapyt ja täiesti mõttetu protseduur :). Tegin silmalaugudele ja poole aasta pärast läksin ikkagi lõikusele. Siis oli ka tulemus.

Smas-lifti ei ole proovinud ja ei hakka ilmselt ka, sest inimesed ei käiks lõikustel, kui odavate aparaadihooldustega asjad korda saaks.

Kas käisid ka Malva juures või mujal?

Tema juures jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 1,5 aastat tagasi. Oli pikk, kallis, valus protseduur ja tulemus oli suur ümmargune null. Ei olnud näha mõju ei kohe peale protseduuri ega ka hiljem. Ainuke koht kus muutust näha – oli rahakott ????

Tore, et ausalt oma kogemust jagasid. Avasin ka lingi ja no appi, millised suured lubadused:

HIFU SMAS – LIFTING – naha noorendamise ja näo pehmete kudede taastamise uus efektiivsem ja ohutum meetod, mis võimaldab 30-60 minuti jooksul aega tagasi keerata!

???????????? Kas tõesti keidub keegi, kes seda teenust kasutab?

Huvitav, kui palju nad seda aega siis tagasi keeravad? Paar kuud või mõned nädalad ainult? ????

30-60 minutit.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et enne kui facelift ette võtta, tasuks ehk proovida seda

Kas keegi on seda teinud ja jagaks kogemusi?

mina olen teinud ultherapyt. see on põhimõtteliselt sama asi, aga kallim aparaat.

minule mõjus küll hästi, mõlgutasin ka facelifti mõtteid, aga enam mitte.

Kus Sa ultherapyt tegid?

Mare Malva juures

Kaua Sul tulemus püsis/püsinud on? Kas tegid tervele näole või mingile osale? Seal vist päris kallis, 2000 ringis?

käisin alles pool aastat tagasi, seega ei oska püsimise kohta öelda, pigem alles tulemus kujuneb. tegin tervele näole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

käisin alles pool aastat tagasi, seega ei oska püsimise kohta öelda, pigem alles tulemus kujuneb. tegin tervele näole.

Kaua see kujuneb siis? Pool aastat möödas ja ikka ootad, et midagi läheb paremaks? Kas praegu pole mitte midagi paremini?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua see kujuneb siis? Pool aastat möödas ja ikka ootad, et midagi läheb paremaks? Kas praegu pole mitte midagi paremini?

Maksimaalne efekt saabub 2 kuu jookul, ju ei saabunudki.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua see kujuneb siis? Pool aastat möödas ja ikka ootad, et midagi läheb paremaks? Kas praegu pole mitte midagi paremini?

Maksimaalne efekt saabub 2 kuu jookul, ju ei saabunudki.

Ja kogu raha on nagu maha visatud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kogu raha on nagu maha visatud.

Kurb, et isegi tunnustatud arstid soovitavad protseduure ikka ainult enda rahakotist lähtuvalt, aga mitte selle järgi, mis patsiendi jaoks parim oleks. Kui käisin Malva juures konsultatsioonil, siis oli esimene asi, mida ta soovitama hakkas, see tema aparaadihooldus. Mitu korda tõi selle jälle jutuks. Samamoodi on mulle mõttetuid protseduure mujal soovitatud, millest mitte midagi kasu ei olnud. Väga kurb, kui tegelikult mitte kedagi usaldada ei saa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kogu raha on nagu maha visatud.

Kurb, et isegi tunnustatud arstid soovitavad protseduure ikka ainult enda rahakotist lähtuvalt, aga mitte selle järgi, mis patsiendi jaoks parim oleks. Kui käisin Malva juures konsultatsioonil, siis oli esimene asi, mida ta soovitama hakkas, see tema aparaadihooldus. Mitu korda tõi selle jälle jutuks. Samamoodi on mulle mõttetuid protseduure mujal soovitatud, millest mitte midagi kasu ei olnud. Väga kurb, kui tegelikult mitte kedagi usaldada ei saa.

Ilmselt on aparaadihooldus arsti jaoks oluliselt stressivabam ja kergem teenistus. Võiks ju soovitada kirurgiat, kuna tegeleb sellega ka, aga see ikkagi keeruline protsess.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on aparaadihooldus arsti jaoks oluliselt stressivabam ja kergem teenistus. Võiks ju soovitada kirurgiat, kuna tegeleb sellega ka, aga see ikkagi keeruline protsess.

See ongi paraku tihti asja iva: teenusepakkuja lähtub sellest, mis talle väiksemate kuludega kiirema sissetuleku toob. Kliendi ootused ja rahulolu pole nii oluline. Pead lihtsalt mõningaid müüginõkse tundma ja papp voolab.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt on aparaadihooldus arsti jaoks oluliselt stressivabam ja kergem teenistus. Võiks ju soovitada kirurgiat, kuna tegeleb sellega ka, aga see ikkagi keeruline protsess.

Ma saan aru arsti seisukohast. Ta on ostnud kalli masina, mis vajab tasateenimist ja aparaadihooldusega sama raha saada kui kirurgiaga on muidugi ju palju kergem teenistus. Aga see pole ju kuidagi patsiendi seisukohalt ilus, et soovitatakse talle asju arsti rahalisest perspektiivist, mitte neid asju, mis patsiendile kõige suurema kasu tooks. Ma olen mitu protseduuri teinud, mida mulle on soovitatud ja mille kasutegur on ümmargune null. Ja kui nii minuga käitutakse, siis ma selle arsti juurde enam ka teise protseduuri pärast tagasi ei lähe. Aga ilmselgelt on neil sellest savi, sest kliente jookseb sisse nagunii uksest ja aknast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

käisin alles pool aastat tagasi, seega ei oska püsimise kohta öelda, pigem alles tulemus kujuneb. tegin tervele näole.

Kaua see kujuneb siis? Pool aastat möödas ja ikka ootad, et midagi läheb paremaks? Kas praegu pole mitte midagi paremini?

nagu esimeses postituses ütlesin – olen rahul ja on parem. lõuaalune ja nina-suu vaod ei riiva enam silma peeglisse vaadates.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Ilu Kas keegi proovinud näokontuuride tõstmiseks SMAS-liftingut?