Esileht Koolilaps Kas keegi saab Sais-i sisse?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kas keegi saab Sais-i sisse?

Postitas:

Ma ei saa mitu päeva juba. Ei saa aru, et milles asi.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui mul on probleem kuskile sisselogimisega, siis ma teen Perekooli teema. Aitab alati.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on probleem kuskile sisselogimisega, siis ma teen Perekooli teema. Aitab alati.

Mis siis aitab? On ka lahenduse soovitus või ainult porisemine. Ikka tasub küsida siit sellepärast, et vähemalt aru saada, et kas mu arvutis on viga või on Sais-i süsteemis. Siiski mitmes päev juba, mis paneb mõtlema, et enda arvuti viga.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina saan SAISi sisse.

Küll on tobe see ninatarkade targutamine teemal, et mida sobib ja mida ei sobi perekooli teemaks teha. Perekool on suhtluskeskkond ja kõiki samu küsimusi, mida küsitakse sõbra, töökaaslase, abikaasa käest, on normaalne siitki küsida. Siit saab väga mitmekülgset ja kiiret abi, tihti palju kiiremat ja tõhusamat kui kuskilt klienditoelt uurides.

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina saan SAISi sisse.

Küll on tobe see ninatarkade targutamine teemal, et mida sobib ja mida ei sobi perekooli teemaks teha. Perekool on suhtluskeskkond ja kõiki samu küsimusi, mida küsitakse sõbra, töökaaslase, abikaasa käest, on normaalne siitki küsida. Siit saab väga mitmekülgset ja kiiret abi, tihti palju kiiremat ja tõhusamat kui kuskilt klienditoelt uurides.

Milles sinu abi siis seisnes peale pika targutamise? Ütle siis teemaalgatajale, miks tema sisse ei saa?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan SAISi sisse.

Küll on tobe see ninatarkade targutamine teemal, et mida sobib ja mida ei sobi perekooli teemaks teha. Perekool on suhtluskeskkond ja kõiki samu küsimusi, mida küsitakse sõbra, töökaaslase, abikaasa käest, on normaalne siitki küsida. Siit saab väga mitmekülgset ja kiiret abi, tihti palju kiiremat ja tõhusamat kui kuskilt klienditoelt uurides.

Milles sinu abi siis seisnes peale pika targutamise? Ütle siis teemaalgatajale, miks tema sisse ei saa?

See tähendab, et ilmselt pole üleüldine probleem, vaid probleem on konkreetsel isikul. Soovitaks kustutada küpsised, proovida teist brauserit, proovida hoopis telefonis sisse logida vmt.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Milles sinu abi siis seisnes peale pika targutamise? Ütle siis teemaalgatajale, miks tema sisse ei saa?

Minu abi seisnes selles, et vastasin küsitud küsimusele.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Kas keegi saab Sais-i sisse?