Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas keegi teab mis on minu õigused antud olukorras(katkine diivan)?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas keegi teab mis on minu õigused antud olukorras(katkine diivan)?

Postitas:
Kägu

Ostsin kalli diivani ja kodus lahti pakkides oli mitu nahaviga diivanil. Pakend oli terve diivanil. Pakkisime kõik lahti ja viskasime sodi ära. Panime diivani kokku ja siis alles hakkasid vead välja paistma. Nahk katki siit ja sealt jne. Kõik vead ühel diivani otsal. Kirjutasin ka sinna kust ostsime diivani. Nüüd pakuvad nemad välja, et annavad mulle raha tagasi või valin uue toote. Aga mitte enam seda sama diivanit ei anna. Kuigi neil on neid. Kas mul õigus endiselt nõuda seda sama toodet kui neid on neidl seal? Raha tagsi ei ole nii lihtne, sest asi on ostetud järelmaksuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Kas keegi teab mis on minu õigused antud olukorras(katkine diivan)?

kliendil on õigus tootele esitada prentensioone,kui toode ei sobi 2 aastat peale kauba ostmist.
ja kui klienditeenindaja väidab,et sellel pole garantiid,siis see ei puutu asjasse,lugegu tarbijakaitse seadus läbi.pretensiooni esitamine ja garantii on kaks eri asja.
jah valid uue toote,aga vaid samasuguse,lihtne.
ja kui hakkavad sokkima,siis ütledki,et see on uus toode ju,mis siis et samasugune ja kui see uus diivan ka katki,siis lähed jälle esindusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt siis nad müüvadki mingi tehase praagi jääke ja lihtsalt loodavad sellele,et klient ei märka neid.
Sama ei taha nad sulle sellepärast müüa,et ilmselt tehase seadmed on suuremale partiile sellised defekti kohad teinud ja kv. kontroll seda enne ie märganud,kui diivanid olid kokku pandud.
Soovitaks raha tagasi või järelmaks tagasi pöörata,kui et nendelt uus toode võtta ja jälle selle sama reha peale astuda.
Paluks ettevõtte või e -poe nime ka,kus kohast sellist saasta müüakse.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

vii tagasi ja tõsta kisa. ütle, et võsapetsi number on selge.

ja mis kõige tähtsam. Järgmine kord kui tarbijateema teed, siis alusta firma nimest, muidu mind ka ei huvita.

Please wait...
Postitas:
rlv

Miks raha tagasi lihtne ei ole? Ega see diivan sul ju järelmaksu tagatiseks ei ole. Saad raha kätte ja ostad mujalt sobiva diivani, milles probleem.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas keegi teab mis on minu õigused antud olukorras(katkine diivan)?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.