Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Väikelaps Kas keegi teab sellest turvatoolist midagi – Recaro Young Sport – negatiivset?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas keegi teab sellest turvatoolist midagi – Recaro Young Sport – negatiivset?

Postitas:

Positiivset võib ka mainida – pean lapsele tooli ostma, kõik on kiddyt soovitanud, aga samas, mina tahaksin ikkagi rihmadega kinnitusi vist sisimas – seal on kirjas ka, et annab signaali, kui laps sõidu ajal avab rihmad.

Ma kardan, et need kiddy toolid jäävad ikkagi suhteliselt kitsaks keskkohast mingi aeg, kui laps juba 5-6 aastane :S

Mis arvate sellest toolist?

Tean, et hinna järgi ei sa aotsustada, aga samas, see on isegi kallim, kui kiddy toolid, seega ei sa aju eriti palju vähem turvalisem olla? Või mis arvate?

http://www.beebimaailm.ee/product/youngsport2011/lang/et/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan minna poodi proovima seda. Mina ostsin selle aga netist http://www.beebile.ee/node/512 on see soodsam.
Tundub ok tool aga suhteliselt kitsas mudel. Ei teagi kas 5-6 aastane sinna mahub eriti talveriietega. Aga praegu olen tooliga kül rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu mäletaks, et recaro toolide turvatestide tulemused olid suhteliselt kehvad. Ise valisin Kiddy Gurdian Pro ja olen ülirahul. Poiss on suurt kasvu, aga kitsas tal seal küll pole, seda saab vastavalt lapse kasvamisele reguleerida ka.
Ma ei suutnud hetkel seda turvatestide lehekülge leida kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul mõlemal lapsel recaro yang sport ja väga rahul siiani.Lapsed on 1a ja teine 2a7k

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin recaro young sporti kasutusele siis kui laps oli 7 kuune, nüüd on ta 4 aastane ning ilmselt sõidab sellega pisut veel, kuna minu autos ei ole autoturvavöö veel päris õigel kohal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps Kas keegi teab sellest turvatoolist midagi – Recaro Young Sport – negatiivset?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.