Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 191 )

Teema: Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Postitas:
Kägu

Olen kleptomaan, ma arvan. Nii üldiselt kirjeldaks ennast kui kompulsiivset varastajat.

Üldiselt käib see periooditi tujukõikumiste või pingelisemate elusituatsioonidega koos. Vahel olen varastanud ka lihtsalt sp, et on võimalus.

Minevikus olen varastanud tööandjatelt, kui olen tundnud, et nad töötajaid ei hinda. Bussi eest ei maksa, sest siin, kus elan on nende teenus väga kehv.

Vahepeal oli pikk korralik periood, aga viimased paar nädalat olen erinevatel põhjustel jälle oma sõltuvuse küüsis. Käin poes, pakin seljakoti head paremat täis (mul on tehnika, millega vahele pole jäänud ja ehk ei jää ka), ostan midagi odavat ja lähen minema.

Mul ei ole mitte mingeid süümepiinu ja mingi ketipoe kadu ei huvita, aga mure on rohkem selle algpõhjuse pärast. Ei pea ennast sugugi lolliks ega vaimselt haigeks, aga võin täiesti külma närviga, sotsiopaatsel kombel minna poodi ja toppida 100 euro eest kraami kotti.

Keegi oskab midagi öelda?

+6
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei pea ennast sugugi lolliks ega vaimselt haigeks, aga võin täiesti külma närviga, sotsiopaatsel kombel minna poodi ja toppida 100 euro eest kraami kotti.

Oled ikka vaimselt haige ja tuleks sellega tegeleda, pöörduda psühhiaatri poole. Mul on olnud mitmeid kokkupuuteid kleptomaanidega. Üks oli töökohas, ta lasti väga suure häbiga lahti. Teine oli koolis. Laps varastas teiste kalleid jopesid, saapaid jne, läks ja viskas need lähedal olevasse kraavi. Ta käis terve kooliaeg ravil, aga oli koolis ka täielik paaria kogu kooliaeg. Ka sinu harrastused tulevad välja ja maksavad väga halvasti kätte Lisaks võiks huvitada see, et põhjustad teistele inimestele oma tegevusega suuri kannatusi. Minult on varastatud paar asja, millel ei olnud isegi suurt rahalist väärtust. Aga tundsin ennast pärast seda vaimselt väga häirituna, et minu privaattsooni rikuti, mind võidakse rünnata ja kahjustada iga kell, ilma et ma ise mingit põhjust selleks annaks. Sina võiksid ka sellele mõelda, et kui palju halba enesetunnet sa teistele põhjustad oma tegevusega.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tõesti ei tunne, et põhjustan kellelegi otseselt probleeme. Tean, sest olen näinud, kuidas need asutused seestpoolt toimivad: suur osa kaubast tuleb õhust ja kirjutatakse õhku, nii et keegi ei vastuta. Üksikisikutelt pole kunagi varastanud ja seda ei teeks ka. Aga a la Rimi ees ei tunne ma mitte mingit süüd. Olen käinud teraapias mitmeid aastaid erinevatel põhjustel ja olen ka abi saanud, aga rasketel perioodidel hakkan jälle vargile.

Mind kõige rohkem häirivaid vist see pohuism, mis mul teema koja pealt on. Kibestumus? Sõltuvus? Igavus?

+2
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, minu jaoks on varastamine lihtsalt labane ja madal. Eriti, kui seda tehakse ilma tegeliku vajaduseta. Minna poodi, toppida kott kaupa täis ja minema jalutada? Ma ei suudaks seda nodi mingil moel tarbida, mul oleks nii häbi oma tegevuse pärast. Praktilisest küljest jääd sa varem või hiljem vahele ja päris lõpus – kuigi sinna on pikk tee – on ikkagi vangla. No milleks?

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kleptomaan, ma arvan. Nii üldiselt kirjeldaks ennast kui kompulsiivset varastajat.

Üldiselt käib see periooditi tujukõikumiste või pingelisemate elusituatsioonidega koos. Vahel olen varastanud ka lihtsalt sp, et on võimalus.

Minevikus olen varastanud tööandjatelt, kui olen tundnud, et nad töötajaid ei hinda. Bussi eest ei maksa, sest siin, kus elan on nende teenus väga kehv.

Vahepeal oli pikk korralik periood, aga viimased paar nädalat olen erinevatel põhjustel jälle oma sõltuvuse küüsis. Käin poes, pakin seljakoti head paremat täis (mul on tehnika, millega vahele pole jäänud ja ehk ei jää ka), ostan midagi odavat ja lähen minema.

Mul ei ole mitte mingeid süümepiinu ja mingi ketipoe kadu ei huvita, aga mure on rohkem selle algpõhjuse pärast. Ei pea ennast sugugi lolliks ega vaimselt haigeks, aga võin täiesti külma närviga, sotsiopaatsel kombel minna poodi ja toppida 100 euro eest kraami kotti.

Keegi oskab midagi öelda?

Lõpuks läheb nii käest ära, et satud tänavale või sotsiaalmajja.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi midagi konstruktiivselt ka oskab öelda?

Mul on elukoht, sissetulek, salavaras olen umbes 10 aastat olnud. Kui vahele jääks esimest korda, ütleks ilmselt ups, midagi läks sassi. Varastan toidukaupu, mida ise osta ei raatsi.

Ja täiesti hea meelega lõikan seda näpatud parmesani tomatite peale. Kuidas nii? Ma ei tea.

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi midagi konstruktiivselt ka oskab öelda?

Mul on elukoht, sissetulek, salavaras olen umbes 10 aastat olnud. Kui vahele jääks esimest korda, ütleks ilmselt ups, midagi läks sassi. Varastan toidukaupu, mida ise osta ei raatsi.

Ja täiesti hea meelega lõikan seda näpatud parmesani tomatite peale. Kuidas nii? Ma ei tea.

Ma olen jälle täitsa teises otsas, täielik vastand. Jah, tean küll paari. Väidetavalt lõpetasid enesetapuga.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi midagi konstruktiivselt ka oskab öelda? Mul on elukoht, sissetulek, salavaras olen umbes 10 aastat olnud. Kui vahele jääks esimest korda, ütleks ilmselt ups, midagi läks sassi. Varastan toidukaupu, mida ise osta ei raatsi. Ja täiesti hea meelega lõikan seda näpatud parmesani tomatite peale. Kuidas nii? Ma ei tea.

Eks mingil ajal jääda ka viiendat korda vahele ja muutub kehvaks see elukene. Kui politseisse satud, siis sinu karistusi saavad ju tulevased tööandjad vaadata. Kui oles iseenda tööandja, eks siis mainekahju ka midagi loeb. Ega ei ostaks vargalt midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mis see konstruktiivne on? Sitt lugu sinuga. Ilmselgelt on sul mingi häire. Eks oleks abi vaja, aga pole kindel, kas Eestis asjalikku abi üldse võimalik saada on. Lõpp on tõesti vangla, alguses väärteo karistused, sealt edasi juba kriminaalkorras. See, et sa täna pole vahele jäänud, ei tähenda, et sa saad jätkata surmani. Vähemalt mina ei usu. Samas kui sul on häire, siis ei saa sa ka lõpetada. Selles mõttes ongi sitt lugu. Lihtsalt tiksud oma häire küüsis vangla suunas, aeglaselt, aga üsna kindlalt.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi Eestis. Teraapias käinud ja saanud abi anoreksia ja teiste sõltuvushäirete vastu. Vargustega olen üsna ettevaatlik ja süstemaatiline, nii et vahelejäämine on kaheldav. Suutsin ka pool aastat võõrutusravis koha peal elada nii, et tarbisin keelatud aineid edasi, aga uriiniproovidega kordagi vahele ei jäänud. Miks ma seda tegin? Ainus vastus hetkes oli see, et ma ei salli, kui mind millekski sunnitakse. Abi sain sellest siiski, sest enam alkoholi ega narkootikume ei tarbi või kui siis väga harva, aga see periood pool aastat “puhas” olla oli mulle põhimõtteliselt vastumeelne.

Mis on konstruktiivne? Ootan vist arutelu teemal, miks inimene vahel mõttetult niiviisi kõige normaalse ja reglementeeritu vastu mässab. Mul ei ole vähematki põhjust olnud niiviisi käituda, aga ometi olen käitunud ja käitun ka praegu. Ja ma ei kahetse.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei kahetse ja õigustad ennast. Südametunnistust, moraali üldse pole? See pole mingi haigus ega häire sul, kui nii räägid, tavaline pätt.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi Eestis. Teraapias käinud ja saanud abi anoreksia ja teiste sõltuvushäirete vastu. Vargustega olen üsna ettevaatlik ja süstemaatiline, nii et vahelejäämine on kaheldav. Suutsin ka pool aastat võõrutusravis koha peal elada nii, et tarbisin keelatud aineid edasi, aga uriiniproovidega kordagi vahele ei jäänud. Miks ma seda tegin? Ainus vastus hetkes oli see, et ma ei salli, kui mind millekski sunnitakse. Abi sain sellest siiski, sest enam alkoholi ega narkootikume ei tarbi või kui siis väga harva, aga see periood pool aastat “puhas” olla oli mulle põhimõtteliselt vastumeelne.

Mis on konstruktiivne? Ootan vist arutelu teemal, miks inimene vahel mõttetult niiviisi kõige normaalse ja reglementeeritu vastu mässab. Mul ei ole vähematki põhjust olnud niiviisi käituda, aga ometi olen käitunud ja käitun ka praegu. Ja ma ei kahetse.

Reddit on seda infot täis. Kui elad välismaal, oskad ilmselt suurepäraselt inglise keelt. Loe sealt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muidugi, värk on selles, et sul peaks olema süütunne. Sul pole seda. Järelikult on sul mingite häirete kombinatsioon või tõesti need keelatud ained on sinu isiksust või aju kuidagi mõjutanud? Ei tea öelda. Spetsialistid teavad paremini.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok. Sinu elu on sinu vastutus. Võib ju olla, et selles on tühimikke, mida varem oled täitnud söömishäirete, narkomaania või muuga. Aga tagajärjed kogu selle jama eest on ikkagi lõpuks sinu kanda. Ilmselgelt ei ole sa hetkel õnnelik ega rahul. Ütled, et ei kahetse. Ilmselt ei kahetse tehtud kahju kannatanule, küll aga on sul kahju endast, sest tead, et sa oled pasas. Oledki. Paras puder muidugi, ühest küljest egoism ja protest ümbritseva vastu, teisalt häda iseendaga. Mina siiski usun, et lõpuks jääd sa vahele. Pisivargustest vanglani on küllap igas riigis pikk tee, aga olen näinud inimesi, kes selle tee on läbi käinud. Aga korduseks; see, mida sa praegu teed, on häire. Pole sinu süü, aga on sinu vastutus. Maailm ei kohane sinu häirega, sina pead kohanema. Või kui ei taha, ära kohane, ise helbid oma suppi. Tegelikult juba praegu helbid.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, viimasele. Olen oma teiste häiretega tegeledes näinud endas ja ka ümberringi palju suhtumist, et mul on haigus, ma pole süüdi või süüdi on süsteem või süüdi on vanemad. Vastutuse võtmine on raske. Teiste häirete eest vastutuse võtmine ei olnud mulle ületamatult raske: st üsna loogiline oli aru saada, et ma ei joo või ei näljuta ennast, kuna eksmees käitus halvasti või kasvasin üles ilma isata (näiteks). Võtsin vastutuse ja ütlesin, et ise tegin, ise vastutan ja teen seda siiani. Põhjus on minus eneses, aga ma ei jõua tuumani.

Ainus mõttepojuke, mis pähe tuleb on see, et olen vahetanud teised sõltuvused teise vastu, lisaks vaevab mind ilmselt endiselt alaväärsuskompleks. Käin hetkel ka koginitiivses teraapias, aga mingid tunded jäävad siiski kättesaamatuteks. Ma ei mõista, miks mul seda kaose-energiat vaja on, selmet minna poodi ja osta oma juustu ning mune nagu norm inimene. Aga mingi nihilistlik ja kuri mina sees ütleb, et heh, aga mis siis. Mine otsi kaamerapime nurk üles või kõnni lihtsalt mööda ja pane taskusse. Käi erinevates poodides. Müüjatel on nagunii ükskõik ja kiire.

Seega, üpris irratsionaalne. Aga mis tunnetest see tuleneb, see on müsteerium,

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suutsin ka pool aastat võõrutusravis koha peal elada nii, et tarbisin keelatud aineid edasi, aga uriiniproovidega kordagi vahele ei jäänud. Miks ma seda tegin? Ainus vastus hetkes oli see, et ma ei salli, kui mind millekski sunnitakse. Abi sain sellest siiski, sest enam alkoholi ega narkootikume ei tarbi või kui siis väga harva, aga see periood pool aastat “puhas” olla oli mulle põhimõtteliselt vastumeelne.

Minu meelest see on selline teismelise mõtlemine, et näe, suutsin sõltuvusravil ikka keelatud aineid tarbida, olen suur mässaja. Samas teismelise ümber veel askeldavad murelikud inimesed, kelle vastu mässates ennast mingi rebelina tunda. Reaalselt petad sa ainult iseennast. Seal raviasutuses antakse sulle võimalus ka vahendid, aga päeva lõpus lähevad need inimesed koju ja elavad oma elu ja neid ei mõjuta kuidagi, et sina oma elu ära rikud. Päriselt ka, kedagi võõrast ei huvita, see on sinu maks või karistusregister, mille peesse keerad. Ise enda elu eest vastutuse võtmine ongi esimene samm, mitte mingi lapsik autoriteedi vastu mässamine.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kleptomaan, ma arvan. Nii üldiselt kirjeldaks ennast kui kompulsiivset varastajat.

Üldiselt käib see periooditi tujukõikumiste või pingelisemate elusituatsioonidega koos. Vahel olen varastanud ka lihtsalt sp, et on võimalus.

Minevikus olen varastanud tööandjatelt, kui olen tundnud, et nad töötajaid ei hinda. Bussi eest ei maksa, sest siin, kus elan on nende teenus väga kehv.

Vahepeal oli pikk korralik periood, aga viimased paar nädalat olen erinevatel põhjustel jälle oma sõltuvuse küüsis. Käin poes, pakin seljakoti head paremat täis (mul on tehnika, millega vahele pole jäänud ja ehk ei jää ka), ostan midagi odavat ja lähen minema.

Mul ei ole mitte mingeid süümepiinu ja mingi ketipoe kadu ei huvita, aga mure on rohkem selle algpõhjuse pärast. Ei pea ennast sugugi lolliks ega vaimselt haigeks, aga võin täiesti külma närviga, sotsiopaatsel kombel minna poodi ja toppida 100 euro eest kraami kotti.

Keegi oskab midagi öelda?

Ei, ma ei tunne selliseid. Aga ma varastaks ka kui ei kardaks vahele jääda. Aga ma väga kardan ja seega ostan kõik ausalt.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest see on ainus koht, kus sa tunned üleolekut. Sa oled parem, kui mingi süsteem, teed süsteemile ära, see tekitab heaolutunde ja sa saad mingi hea söögi näol premeeritud jne Ja kuna sa pole vshele jäänud, käid oma kaifi juurde saamas.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuna sa pole vshele jäänud, käid oma kaifi juurde saamas.

Ega see e i lõppe jah enne, kui ei ole vahele jäänud. Minu teismeline teeb sedasama kohustusliku kirjandusega. Ta ei loe neid raamatuid ja saab nelja. Ütleb mulle, et miks ta peab aega raiskama raamatute peale, mis teda ei huvita, kui ilma lugemata saab nelja, kui loeks, saaks viie. Ja nii ongi. Seni kuni kahtesid ei panda, ta ei hakka neid raamatuid lugema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuna sa pole vshele jäänud, käid oma kaifi juurde saamas.

Ega see e i lõppe jah enne, kui ei ole vahele jäänud. Minu teismeline teeb sedasama kohustusliku kirjandusega. Ta ei loe neid raamatuid ja saab nelja. Ütleb mulle, et miks ta peab aega raiskama raamatute peale, mis teda ei huvita, kui ilma lugemata saab nelja, kui loeks, saaks viie. Ja nii ongi. Seni kuni kahtesid ei panda, ta ei hakka neid raamatuid lugema.

Kui teda ei huvita, siis miks ta peaks? Neli on hea hinne ja mingi 5 põhikoolitunnistusel teda tulevikus kuidagi ei aita. Eriti veel, kui see protsess muudab igasugusegi lugemise ebameeldivaks.

Oleneb täiesti, mille muuga ta oma aega sisustab. Ma lõpetasin 9 klassi kiituskirjadega ja siis alles hakkasin valima huvide järgi. Tulemuseks oli jah veidi kehvem tunnistus, aga end paeluvate teemadega sidumine on tulevikus palju olulisem kui mingi 4 seitsmenda klassi tunnistusel.

Sesmõttes, et ära muretse nii väga. Kohustusliku kirjandusega viilimisega saab küll vahele jääda, aga vangi ei panda, nagu mind siin hoiatatakse

Vaata aint, et ta chatgpt’s oma esseid genereerima ei hakka 😉 kui ta just ise ei koodi.

TA

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismelisena ühte tundsin, aga temal tekkis poes olles ületamatu kihk midagi mõttetut näpata ja impulsikontroll puudus. Muul ajal sai aru, et normaalne see pole. Sellise kirjeldusega varastamine on pigem mingi laiema sotsiopaatia sümptom.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

laiema sotsiopaatia

Või lihtsalt antisotsiaalse käitumise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest see on ainus koht, kus sa tunned üleolekut. Sa oled parem, kui mingi süsteem, teed süsteemile ära, see tekitab heaolutunde ja sa saad mingi hea söögi näol premeeritud jne Ja kuna sa pole vshele jäänud, käid oma kaifi juurde saamas.

See on õige, sest tunnengi, et olen hoolimata eeldustele pigem vähem saavutanud ja sisemistest kuid ka välimistest asjaoludest tingitult rahulolematu ning ka kurb ehk. Süsteemiga on mul juba väga kaugeleulatuvad probleemid, mis on tingitud osati pereajaloost, aga ka praegusest kapitalismiorjusest. Minus tekib vastuolu, kui tunnen, et ühiskonna ootustele vastavalt pole ma piisavalt edukas, aga sisimas ei jaga ma paljusid tõekspidamisi, mida selle saavutamine eeldaks. Kuuluvustunne on inimesele samas väga oluline, sest keegi meist ei ole üksik saar eks. Aga ma. ei. taha. elada. “nagu peab”.

Õnneks õpin praegu ümber, et saada küberturbespetsialistiks või eetiliseks häkkeriks või mis iganes selle valla amet ette satub. Ehk leian siis mingi eneseteostustunde.

Aga näis, kui eetiline ma suudan olla 🙂 See oli nali (pean üle kordama, sest paistab, et paljudel siin naljasoont pole nagu üldse).

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sind huvitab algpõhjus, siis pead meelde tuletama esimese korra, kui varastasid. Mis sellele eelnes? Kuidas sul tuli pähe mõte, et võiks proovida varastada? Selle oma “süsteemi” välja töötamisega läks kindlasti aega, kuidas sa päris alguses vahele ei jäänud ja mis tunde see tekitas?

Ma pakun, et sulle meeldib see adrenaliinilaks, ohtlik olukord, millest sina puhtalt pääsed. Mõned sõidavad rallit, mõned hüppavad langevarjuga, mõned hakkavad elukutseliseks sõjaväelaseks. Mõned teised hakkavad mõnuaineid tarvitama või ka varastama. Ühed adrenaliinisõltlased kõik.

Kui sul on ka anoreksia olnud, siis ilmselt tead, et see on seotud kontrollivajadusega. Kui inimene tunneb, et tal pole oma elu ja temaga toimuva üle mingit kontrolli, leiab ta endale ühe asja, mis on ainult tema kontrolli all, st söömise ja oma kehakaalu. Kaua sa seal välismaal elad ja kas tunned end seal koduselt ja turvaliselt? Mingi narko ja võõrutusravi, kõlab nagu oleksid suht puntras omadega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan eemal juba 12a. Mul on siin turvalisem ja kindlustatum olek kui Eestis, kuigi tõsi, olen üpris üksildase eluviisiga (alati olnud), kuigi inimestega saan hästi läbi ja ka töötanud head suhtlusoskust nõudvate aladel mitmeid aastaid.

Võõrutusravi tegin läbi: pool aastat sees ja pool aastat jälgimisel, sellega seotu jätsin selja taha (kuigi jah, ma ei teinud kõike täpselt reeglite järgi) ning tulin kogemuse võrra rikkamana tagasi. Anoreksia on hetkel siiani igapäevane valu, aga töötan teemaga kognitiivse grupiteraapia ja individuaalse teraapia vormis.

Üritan oma fookuse viia füüsilisele aktiivsusele, sest see aitab sõltuvushäirete puhul, aga on jällegi vastunäidustatud teatud söömishäirete puhul. Seega kangirebimise asemel (mis mulle muidu väga meeldib), eelistan kõndi, tantsimist, pilatest.

Kõik see võiks ju aidata jõle hästi, aga kuna pean endast selle aastatepikkuse harjumuse lahti rebima, siis olengi jälle oma enda ajuhägu lõksus. Mõtlen, et lähen jalutama, et mitte tunda ängi näiteks tuleva tähtaja või oma päevakava või mahajäämuse või mingi suvalise defineerimatu katastroofi pärast jaaaa siis, tee peal planeerin endale, kust tee peal midagi varastada. Nii labane ongi.

Seda kõike on üpris raske balansseerida täiskohaga õppimise kõrvalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kahju sinust. Tundud väga tubli, aga ikkagi väga sassis omadega. Siiralt loodan, et saad hakkama oma pusadega ja suudad elada täisväärtuslikku elu. Paljudel on lapse sünd asjad nö paika loksutanud. Mul näiteks endal ka. Olin ka enne last ülisuurte probleemidega.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kahju sinust. Tundud väga tubli, aga ikkagi väga sassis omadega. Siiralt loodan, et saad hakkama oma pusadega ja suudad elada täisväärtuslikku elu. Paljudel on lapse sünd asjad nö paika loksutanud. Mul näiteks endal ka. Olin ka enne last ülisuurte probleemidega.

Tänan! Ma tõesti teen nii hästi, kui suudan. Ei saaks öelda, et ei proovi kõiki variante. Lapsed jäävad loomulikult praegu pildist välja, sest ükski teine inimene mind aidata ei saa, eriti veel keegi, kes minust sõltuks.

Tore kuulda, et sul läheb hästi ja edu ka edaspidiseks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võehh, narkar ka veel. Ära palun Eestisse tule!

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu kiituseks peab ütlema, et sa oled oma olukorrast teadlik ja suudad analüüsida, et midagi on valesti. See peaks juba teraapias poolele teele viima.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik see jutt tundub veidi kahtlane. Tahad diskussiooni, aga samas ütled, et sul on ükskõik ja ei kahetse. Ma ei usu hästi ka, et see varastamine on kleptomaania. Kleptomaanid minu teada ei mõtle nii kalkuleeritult, et mida ja kellelt varastada. See on sul mingi muu asi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 191 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?