Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 191 )

Teema: Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Postitas:
Kägu

Aga mis põhimõtteline vahe seal on? Varastatud asja pole ju vaja, seega on tegu sama irratsionaalne, objekti väärtusest olenemata.

Ei ole ju. Sa võid varastada asja, sest sa tahad seda, kuigi otseselt vaja pole. Kleptomaan ei mõtle, et ma “tahan” seda, ta lihtsalt võtab kaasa selle.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna saad ravi ja teraapiat, siis on spetsialistide hinnagud olemas, samuti kõik psühh diagnoosid. Oled ise ainete-laps? Kahju, väga kahju, kuna s.tud eestlaste mainet välismaal.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna saad ravi ja teraapiat, siis on spetsialistide hinnagud olemas, samuti kõik psühh diagnoosid. Oled ise ainete-laps? Kahju, väga kahju, kuna s.tud eestlaste mainet välismaal.

Kle, ma olen siin 10a ja vahel ka mitmel töökohal töötanud, kuni 50 prossa vahel maksudeks maksnud. Mul on raskusi olnud – jah! Aga õpin ja töötan oma problemaatikaga.

Eestlastele mainet kujundavad paraku sellise suhtumisega inimesed nagu sina.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mida tähendab “ainete-laps?” Kas see, kes joobes eostati? See oleks kah veider süüdistus. Mis see aine-laps siis tegema peaks, kui ta siin ilmas juba on?

Mul küll olid üsna korralikud, kuigi vanad vanemad, aga nende patte minu kaela ajada oleks ka ebaloogiline.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kle, ma olen siin 10a ja vahel ka mitmel töökohal töötanud, kuni 50 prossa vahel maksudeks maksnud. Mul on raskusi olnud – jah! Aga õpin ja töötan oma problemaatikaga. Eestlastele mainet kujundavad paraku sellise suhtumisega inimesed nagu sina.

Sellest ikka saad aru, et teise sibulapeenras ei käida! Tahad, et sinult midagi ära varastatakse- telefon või misiganes. Ei taha ju. Mis teed siis? Normaalne on töötada, makse maksta ja korralik olla. Või mõtledki nii paigalseisu teha? surmani välja.  Välismaale ei mida vargile, ahhoi mõistus! Fakt on see, et sina eestlane varastad ja see on rõveduse tipp. Sina ikka ise kujundad eestlaste mainet, kahjustad ka Eesti turmiskultuuri. Vargad ja litsid, aga see ju nii ongi! Parem hakka tehtud halba heastama, mine käi koolides ennast näitamas ja rääkimas oma “endisest” elust. ja tee seda tasuta!

+6
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mida tähendab “ainete-laps?” Kas see, kes joobes eostati? See oleks kah veider süüdistus. Mis see aine-laps siis tegema peaks, kui ta siin ilmas juba on?

Kõik, kõik raseduse ajal tehtud asjad mõjutavad last. See ei ole süüdistus vaid fakt. Ainete mõjud ja tagajärjed on ju teada ja kõikidele kättesaadavad. Nii lähebki.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik, kõik raseduse ajal tehtud asjad mõjutavad last. See ei ole süüdistus vaid fakt. Ainete mõjud ja tagajärjed on ju teada ja kõikidele kättesaadavad. Nii lähebki.

Ja kuidas saaks selles last süüdistada, kui nii oleks? Sesmõttes, et ainuke aine, mis mind kahjustada oleks võinud, oli Tšernobõli tuumapilv, mille jääkide käes ema rõdul päikest võttis, aga isegi kui ta oleks liimi nuusutanud terve raseduse aja, kuidas laps selles vastutav on?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kle, ma olen siin 10a ja vahel ka mitmel töökohal töötanud, kuni 50 prossa vahel maksudeks maksnud. Mul on raskusi olnud – jah! Aga õpin ja töötan oma problemaatikaga. Eestlastele mainet kujundavad paraku sellise suhtumisega inimesed nagu sina.

Sellest ikka saad aru, et teise sibulapeenras ei käida! Tahad, et sinult midagi ära varastatakse- telefon või misiganes. Ei taha ju. Mis teed siis? Normaalne on töötada, makse maksta ja korralik olla. Või mõtledki nii paigalseisu teha? surmani välja. Välismaale ei mida vargile, ahhoi mõistus! Fakt on see, et sina eestlane varastad ja see on rõveduse tipp. Sina ikka ise kujundad eestlaste mainet, kahjustad ka Eesti turmiskultuuri. Vargad ja litsid, aga see ju nii ongi! Parem hakka tehtud halba heastama, mine käi koolides ennast näitamas ja rääkimas oma “endisest” elust. ja tee seda tasuta!

Käi ennast näitamas? Nagu tsirkuses koloniaalajastul?

Kes mind vaadata tahab, saab seda teha nendes grupiteraapiates, kus käin. Ühes olen sellest kuust ka mentor.

Mis objektiivset halba ma heastada peaks? No tõesti. Mitte ükski inimene pole mitte midagi minu varastamisest kaotanud, peale minu enda ja vaimse heaolu.

Aga noh okei, proua kohtumõistja, oled rääkinud. Mul kui eestlasel on oma sünnikohast tulenev kohustus esindada riiki, aga muidu olen ma nii üldiselt lits ja peaksin vabtahtlikult seisma häbipostis. Väga loogiline sõnavõtt.

0
-10
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kleptomaan, ma arvan. Nii üldiselt kirjeldaks ennast kui kompulsiivset varastajat.

Üldiselt käib see periooditi tujukõikumiste või pingelisemate elusituatsioonidega koos. Vahel olen varastanud ka lihtsalt sp, et on võimalus.

Minevikus olen varastanud tööandjatelt, kui olen tundnud, et nad töötajaid ei hinda. Bussi eest ei maksa, sest siin, kus elan on nende teenus väga kehv.

Vahepeal oli pikk korralik periood, aga viimased paar nädalat olen erinevatel põhjustel jälle oma sõltuvuse küüsis. Käin poes, pakin seljakoti head paremat täis (mul on tehnika, millega vahele pole jäänud ja ehk ei jää ka), ostan midagi odavat ja lähen minema.

Mul ei ole mitte mingeid süümepiinu ja mingi ketipoe kadu ei huvita, aga mure on rohkem selle algpõhjuse pärast. Ei pea ennast sugugi lolliks ega vaimselt haigeks, aga võin täiesti külma närviga, sotsiopaatsel kombel minna poodi ja toppida 100 euro eest kraami kotti.

Keegi oskab midagi öelda?

Mis kleptomaan?! Lihtlabane varas oled!

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

psühhopaat on sündinud selliseks, sotsiopaat on kasvanud selliseks. oled pigem jah, see teine variant ning kindlasti on ka nartsissistlike jooni. kas sa valetad igapäevaelus täiesti tühiste asjade kohta?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei ole mitte mingeid süümepiinu ja mingi ketipoe kadu ei huvita, aga mure on rohkem selle algpõhjuse pärast. Ei pea ennast sugugi lolliks ega vaimselt haigeks, aga võin täiesti külma närviga, sotsiopaatsel kombel minna poodi ja toppida 100 euro eest kraami kotti. Keegi oskab midagi öelda?

Keegi, kellelt varastasid, võiks sulle korraliku keretäie peksa anda ning avalikult häbistada. Sotsiopaatidele minul empaatiat ei jagu.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte ükski inimene pole mitte midagi minu varastamisest kaotanud, peale minu enda ja vaimse heaolu.

Kust ometi sul selline arvamus? Ausad ostjad maksavad ju su vargused kinni.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühes olen sellest kuust ka mentor.

Kuidas see küll juhtus?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühes olen sellest kuust ka mentor.

Kas seal grupis teatakse, et käid ikka vargil edasi?

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga sel juhul pole. Kirjas on, et varastada tegelikult vaja poleks, aga tung on siiski.

Ütles ju, et varastab seda, mida ise osta ei raatsi. Puhas kalkulatsioon, pole siin mingit kleptomaaniat.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tundub imelik, et anorektik paneb tomati peale parmesani.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte ükski inimene pole mitte midagi minu varastamisest kaotanud, peale minu enda ja vaimse heaolu.

Ära luiska, sa pole kaotanud. Tundud väga rahulolev, ei tunne süüdi, veendunud, et teised ei kannata jne. Psühhopaat sa pole, aga mingi isiksushäirega võib tegemist olla küll.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul küll olid üsna korralikud, kuigi vanad vanemad, aga nende patte minu kaela ajada oleks ka ebaloogiline.

Fetal alcohol syndrome -äkki sellest räägib.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Eestlastele mainet kujundavad paraku sellise suhtumisega inimesed nagu sina.

Üks ei välista teist. Tema kujundab ja sina kujundad. See, et sa pole vahele jäänud – jah, ametlikult pole olnud.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Varastan toidukaupu, mida ise osta ei raatsi.

Sa oled lihtsalt varas, mitte kleptomaan.

aga miks varas varastab?

Sest tal on seda asja vaja. Kleptomaan ei varasta sel põhjusel

Aga sel juhul pole. Kirjas on, et varastada tegelikult vaja poleks, aga tung on siiski.

Kirjutas ju, et varastab seda, mida osta ei raatsi. Kleptomaan selle järgi ei otsusta.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok, ausad tarbijad, te näete ka palju norm kaupa õhtuti maha kantakse? See on suurem probleem kui keegi, kes paki juustu varastab.

Teema ajenduseks oli pigem see, et ma ei saa aru, miks tundeid sellisel viisil reguleerin. Kuigi tegelikult on ka päris hea tunne süüa krevette, serrano sinki ja lindti šokolaadi, ilma eelarvele mõtlemata. Kõlab nagu provokatsioon, aga olge siis provotseeritud, kui tahate.

+1
-11
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok, ausad tarbijad, te näete ka palju norm kaupa õhtuti maha kantakse? See on suurem probleem kui keegi, kes paki juustu varastab.

Jaa, aga luuakse pretsedent. Et varastab üks, siis tahavad teised ka. Küsimus on ju ebaõigluses, üks varastab ja teised ei saa tasuta. Ei saa tasuta ka need, kes sooviksid mahakantud kraami (vist visatakse ära?). See on põhjus, miks vargust ei saa tolereerida.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema ajenduseks oli pigem see, et ma ei saa aru, miks tundeid sellisel viisil reguleerin. Kuigi tegelikult on ka päris hea tunne süüa krevette, serrano sinki ja lindti šokolaadi, ilma eelarvele mõtlemata. Kõlab nagu provokatsioon, aga olge siis provotseeritud, kui tahate.

Enesehinnangut tõstad sellega.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle ees?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi tuleb ja hakkab sinu kodust samamoodi varastama. Nummi.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle ees?

Saad süüa krevette, Serrano sinki ja Lindti šoksi, mida muidu ei raatsi osta. Tunned neid süües end hästi.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tunned, et kuulud sinna klassi, kes saab neid tihti lubada ja kes ei pea selleks varastama. Eelpool rääkisid ka kaupmeestest midagi, kuidas neil suva, kirjutavad korstnasse vms. Sõnastus oli teine muidugi.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelle ees?

No kuule, see läks sul rappa nüüd. Sõna ENESEhinnang tähendabki seda, et ikka iseenda ees.

Aga huvitav küll, et inimene, kes eespool väitis end veel ka anoreksiahaige olevat, räägib nüüd, et naudib krevettide, singi ja šokolaadi söömist. Kohe nii väga tahaks neid süüa, et peab vargile minema.

Hakkab nagu kiskuma sinnapoole, et libateema vist.

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh. Anoreksia on mu diagnoos, sest mu KMI on piisavalt madal ja mul on toitumishäired, mis seostuvad toidukoguste piiramise ja kontrollimiselt. Psühhiaatria on lapsekingades, mis puudutab toitumishäireid.

KMI alampiir anoreksia diagnoosimiseks on 18,5, minu KMI viimati oli 16,5 – seega, süsteemis diagnoosiks anoreksia.

Mulle meeldib väga süüa ja seda teha, aga see on mulle problemaatiline.

Söömishäirete puhul on üpris levinud ka, et seda tegevust varjatakse ja võib kujuneda kinnisideeks.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Oeh. Anoreksia on mu diagnoos, sest mu KMI on piisavalt madal ja mul on toitumishäired, mis seostuvad toidukoguste piiramise ja kontrollimiselt. Psühhiaatria on lapsekingades, mis puudutab toitumishäireid.

KMI alampiir anoreksia diagnoosimiseks on 18,5, minu KMI viimati oli 16,5 – seega, süsteemis diagnoosiks anoreksia.

Mulle meeldib väga süüa ja seda teha, aga see on mulle problemaatiline.

Söömishäirete puhul on üpris levinud ka, et seda tegevust varjatakse ja võib kujuneda kinnisideeks.

Modelliks sobid ju.

0
0
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 191 )

Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?