Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 191 )

Teema: Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?

Postitas:
Kägu

Oeh. Anoreksia on mu diagnoos, sest mu KMI on piisavalt madal ja mul on toitumishäired, mis seostuvad toidukoguste piiramise ja kontrollimiselt. Psühhiaatria on lapsekingades, mis puudutab toitumishäireid.

KMI alampiir anoreksia diagnoosimiseks on 18,5, minu KMI viimati oli 16,5 – seega, süsteemis diagnoosiks anoreksia.

Mulle meeldib väga süüa ja seda teha, aga see on mulle problemaatiline.

Söömishäirete puhul on üpris levinud ka, et seda tegevust varjatakse ja võib kujuneda kinnisideeks.

Modelliks sobid ju.

169cm on liiga lühike üldiselt, aga mis see modelliks olemine üldse asjasse puutub, kui ma ülikoolis praegu käin 😀

jutu mõte oli see, et anorektikud ei näe alati välja nagu sent surmale võlgu ega pole neil täpselt samasuguseid käitumismustreid. olen rääkinud kliiniliste psühholoogidega, kes ütlevad, et ok, võta 10kg juurde ja siis hakkame teraapiaga pihta.

kui ma tšillilt 47 kg pealt 57 peale läheks, ei oleks vist enam patsient, aga et ma üksi ei oska, pole neile nagu arusaadav.

õhh. kuna ma siin juba mingit vahekokkuvõtet teen, siis täna tegin oma treeningjura ära, kuulasin valimisõhtut ja käisin poes, kust lahkusin 8 burgeri, mövenpicki jäätise, parmesani, poole liitri tšillikastme, karbi lõhe, jääkohvi, midagioliveel ja maksin paki friikartulite eest.

Tunded: homme on esmadpäev ja peab ennast uueks nädalaks ette valmistama.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuulasin valimisõhtut ja käisin poes, kust lahkusin 8 burgeri, mövenpicki jäätise, parmesani, poole liitri tšillikastme, karbi lõhe, jääkohvi, midagioliveel ja maksin paki friikartulite eest.

Kes kõik sellise kraami siis ära sööb, kui sa anorektik oled?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hahaa, päris lõbusaks hakkab minema siin teemas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hakkabki välja kooruma, et lisaks veel patoloogiline valetaja

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hakkabki välja kooruma, et lisaks veel patoloogiline valetaja

Tunub tõesti. Kui ma kaaluks 47 kg, ei jaksaks seda kraami äragi tassida, aga tema veel varastab niimoodi, et keegi ei pane tähelegi. Ja anorektiku jaoks väga kummaline kraam, mina anorektik ei ole, aga kaheksat burgerit ma iial koju ei tassiks, makstagu või peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hakkabki välja kooruma, et lisaks veel patoloogiline valetaja

Ohh, muidugi varas on valetaja. Iga sõna ja liigutus on vale.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaheksat burgerit

Eks ikka sööb ära ja oksendab välja. Päris anorektik kardab toitu nagu tuld. Õgimissööstudega buliimik võib toitu varastada küll. Sööb ja oksendab, sööb ja oksendab. Kulukas tegevus!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teemaalgataja on täisopakas valetaja.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/1008236/johkraid-kurjategijaid-jalitanud-politseiuurija-osutus-saripetturiks-prokuratuur-kuritegu-ei-nainud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, paraku on see tõsi, mis ma kirjutan.

Anoreksiat diagnoositaksegi puhtalt kaalu järgi. Kui olin veel raskem, siis oli minu diagnoos bulimia nervosa. Palju toitumishäiretega inimesi suhtuvad toitu obsessiivselt. Kes kardab teatud asju, kellele meeldib valmistada, aga on ka selliseid, kellel esineb söömahoostusid. Ma langen sinna kategooriasse.

Ja sesmõttes et kaheksa burgerikotletti, mis siis? Need olid sügavkülmutatud ja panin need kodus ka sinna. Poest pühapäeva õhtul varastada ei ole raske: rahvas on uimane, konkreetses poes olid ainult need peeglid ukse kohal, mis sissekäiku näitavad. Lihtne ja kiire käik.

Kui ma päris opakas oleks, siis vist ei suudaks sellist värki välja mõeldagi. Enamasti on need kõige imelikumad lood paraku tõesed, sest elu on veidram kui väljamõeldis.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sesmõttes et kaheksa burgerikotletti, mis siis? Need olid sügavkülmutatud ja panin need kodus ka sinna.

Pidid ju varastama kraami, mida ei jõua ise osta. Kas mingid külmutatud kotletid on sinu unistuste kraam? On tõesti vaja neid? Ja friikartulid? Kes ostab neid üldse. Eks sa ükskord hakkad vahele ka jääma, kõik on jäänud. See võiks toimuda kiiremini, siis sa ei oleks enam nii ennast täis, et võid kõike teha ja oled kõigist kõige nutikam. Suurem osa vargaid nii arvab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anoreksiat diagnoositaksegi puhtalt kaalu järgi. Kui olin veel raskem, siis oli minu diagnoos bulimia nervosa.

Mõlemad surmahaigused. Järgmine küsimus on, kas surma ei karda? Buliimia on su esialgne diagnoos ja see on õgimis- oksendamishaigus. Sellepärast sina ka vargil käid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, paraku on see tõsi, mis ma kirjutan.

Anoreksiat diagnoositaksegi puhtalt kaalu järgi. Kui olin veel raskem, siis oli minu diagnoos bulimia nervosa. Palju toitumishäiretega inimesi suhtuvad toitu obsessiivselt. Kes kardab teatud asju, kellele meeldib valmistada, aga on ka selliseid, kellel esineb söömahoostusid. Ma langen sinna kategooriasse.

Ja sesmõttes et kaheksa burgerikotletti, mis siis? Need olid sügavkülmutatud ja panin need kodus ka sinna. Poest pühapäeva õhtul varastada ei ole raske: rahvas on uimane, konkreetses poes olid ainult need peeglid ukse kohal, mis sissekäiku näitavad. Lihtne ja kiire käik.

Kui ma päris opakas oleks, siis vist ei suudaks sellist värki välja mõeldagi. Enamasti on need kõige imelikumad lood paraku tõesed, sest elu on veidram kui väljamõeldis.

Tundud nagu uhkegi olevat?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundud nagu uhkegi olevat?

Eks ta ikka on, tema fantaasialend on siin juba 4lk inimesi köitnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, paraku on see tõsi, mis ma kirjutan.

Anoreksiat diagnoositaksegi puhtalt kaalu järgi. Kui olin veel raskem, siis oli minu diagnoos bulimia nervosa. Palju toitumishäiretega inimesi suhtuvad toitu obsessiivselt. Kes kardab teatud asju, kellele meeldib valmistada, aga on ka selliseid, kellel esineb söömahoostusid. Ma langen sinna kategooriasse.

100% kindel pole, aga minu meelest see ei pea paika. Anorektik saab olla ka normaalkaalus ja samas alakaalus olles ei ole sul kohe anoreksia. Anorektikud ei õgi ja oksenda nagu buliimikud nii et ei ole võimalik, et lihtsalt kaaluerinevus kohe su diagnoosi muutis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, paraku on see tõsi, mis ma kirjutan.

Anoreksiat diagnoositaksegi puhtalt kaalu järgi. Kui olin veel raskem, siis oli minu diagnoos bulimia nervosa. Palju toitumishäiretega inimesi suhtuvad toitu obsessiivselt. Kes kardab teatud asju, kellele meeldib valmistada, aga on ka selliseid, kellel esineb söömahoostusid. Ma langen sinna kategooriasse.

100% kindel pole, aga minu meelest see ei pea paika. Anorektik saab olla ka normaalkaalus ja samas alakaalus olles ei ole sul kohe anoreksia. Anorektikud ei õgi ja oksenda nagu buliimikud nii et ei ole võimalik, et lihtsalt kaaluerinevus kohe su diagnoosi muutis.

Ega midagi ei muutnudki, ka minu meelest on see napakas, et ma haigusloos äkitselt anorexia nervosa nägin.

Kahjuks selline kategooria teeb mulle raskemaks vastava abi saamist.

st tervishoiusüsteemi jaoks on see võimalik küll “sest sellised on reeglid”.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas muidu teenid piisavalt, et saaksid neid samu asju ka osta? Lihtsalt ei raatsi?

Mul endal midagi sarnast vist aga ma nii julge varganägu ei ole. Aga kui varastan, siis alati mõtlen, kuidas see mulle kasulik oleks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on piisavalt raha, et normaalselt süüa.

Varastan selliseid asju, mille eest maksta ei taha. Need 8 burgerit oli tegelikult hea näide, et võtan vahel päris napakaid asju, mida ma muidu ei tarbiks ja nii see pakk näppu jäi. Kuigi ok sink, juust ja või on mulle täiesti kättesaadavad, siis kui näppamiseks läheb, eelistan pigem kallima otsa kaupa. Aga põhiline kriteerium on siiski see, et kas ma saan ja kas ma seda asja tahan. Olgu või jupp keeduvorsti.

Nii jultunud pole ma ka enne olnud. Pigem nagu iseteeninduskassas või nipet-näpet kähku taskusse, aga viimastel nädalaltel on selline veider ükskõikne olek (tegelikult pingeline aeg), et jah, lihtsalt niisama lähengi, vaatan, mida saab võtta ja päev läheb edasi nagu ikka.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varastan selliseid asju, mille eest maksta ei taha.

Miks seda kõike Eestis ei tee? Fuhhhh, mis elu see ka selline on!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varastan selliseid asju, mille eest maksta ei taha.

Miks seda kõike Eestis ei tee? Fuhhhh, mis elu see ka selline on!!!

Ma ei ela Eestis juba üle kümnendi, miks ma seal vargil peaks käima?

Elan teises riigis, õpin siin, käin siin ravil. Elu igatahes üldiselt läheb kogu aeg paremaks, kuigi vastikuid hetki on küll ka jah. Enesetapuusku pole kunagi olnud, aga vb natuke tõmbaks tagasi oma sõimuga, sest kõik, kes foorumisse anonüümselt oma probleemidesse kirjutavad, ei saa sellise vastukajaga ehk hakkama. Usun, et arvad, et see elu võib olla vastik, aga seda on võimalik ka konstruktiivselt väljendada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varastan selliseid asju, mille eest maksta ei taha.

Miks seda kõike Eestis ei tee? Fuhhhh, mis elu see ka selline on!!!

Ma ei ela Eestis juba üle kümnendi, miks ma seal vargil peaks käima?

Elan teises riigis, õpin siin, käin siin ravil. Elu igatahes üldiselt läheb kogu aeg paremaks, kuigi vastikuid hetki on küll ka jah. Enesetapuusku pole kunagi olnud, aga vb natuke tõmbaks tagasi oma sõimuga, sest kõik, kes foorumisse anonüümselt oma probleemidesse kirjutavad, ei saa sellise vastukajaga ehk hakkama. Usun, et arvad, et see elu võib olla vastik, aga seda on võimalik ka konstruktiivselt väljendada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ela Eestis juba üle kümnendi, miks ma seal vargil peaks käima? Elan teises riigis, õpin siin, käin siin ravil. Elu igatahes üldiselt läheb kogu aeg paremaks, kuigi vastikuid hetki on küll ka jah. Enesetapuusku pole kunagi olnud, aga vb natuke tõmbaks tagasi oma sõimuga, sest kõik, kes foorumisse anonüümselt oma probleemidesse kirjutavad, ei saa sellise vastukajaga ehk hakkama. Usun, et arvad, et see elu võib olla vastik, aga seda on võimalik ka konstruktiivselt väljendada.

Ahsoo, et kohe lööb punni alt ära vää? Või sinule tehakse sõimu ja paha. Juustupakki lähed võtma, siis ei ole paha? Kus on mõistus!!!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õpin

Mida õpid, mida Eestis ei õpetata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õpin

Mida õpid, mida Eestis ei õpetata?

Enne mainisin ja õpetatakse ka Eestis. Ma lihtsalt ei ela Eestis, seega õpin mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ela Eestis juba üle kümnendi, miks ma seal vargil peaks käima? Elan teises riigis, õpin siin, käin siin ravil. Elu igatahes üldiselt läheb kogu aeg paremaks, kuigi vastikuid hetki on küll ka jah. Enesetapuusku pole kunagi olnud, aga vb natuke tõmbaks tagasi oma sõimuga, sest kõik, kes foorumisse anonüümselt oma probleemidesse kirjutavad, ei saa sellise vastukajaga ehk hakkama. Usun, et arvad, et see elu võib olla vastik, aga seda on võimalik ka konstruktiivselt väljendada.

Ahsoo, et kohe lööb punni alt ära vää? Või sinule tehakse sõimu ja paha. Juustupakki lähed võtma, siis ei ole paha? Kus on mõistus!!!

Mul ei löö ju nähtavasti, aga mis taset sa siin omaarust näitad oma “vää” ja nelja hüüumärgiga? Sisu pole nagu ollagi. Mainin, et ka foorumipostituste taga on ka elus inimesed. Kriitikale olen alati avatud olnud, aga et kelllegi teise võõral maal elava inimesed probleemid nii vihast vahtu ajama panevad, see on ka pisut pentsik.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on piisavalt raha, et normaalselt süüa.

Varastan selliseid asju, mille eest maksta ei taha. Need 8 burgerit oli tegelikult hea näide, et võtan vahel päris napakaid asju, mida ma muidu ei tarbiks ja nii see pakk näppu jäi. Kuigi ok sink, juust ja või on mulle täiesti kättesaadavad, siis kui näppamiseks läheb, eelistan pigem kallima otsa kaupa. Aga põhiline kriteerium on siiski see, et kas ma saan ja kas ma seda asja tahan. Olgu või jupp keeduvorsti.

Nii jultunud pole ma ka enne olnud. Pigem nagu iseteeninduskassas või nipet-näpet kähku taskusse, aga viimastel nädalaltel on selline veider ükskõikne olek (tegelikult pingeline aeg), et jah, lihtsalt niisama lähengi, vaatan, mida saab võtta ja päev läheb edasi nagu ikka.

Sa hakka ettevõtjaks, saad ise oma poeketist varastada.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus maal nii viletsad poed on, et vabalt varastada saab? Ma Eestis unustasin korra saiakesed piiksutamata ja kohe võeti kontrolli. Teise korra ei piiksutanud suurt WC paberi pakki piisavalt nähtaval alal ja ka kontrolliti kohe.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, paraku on see tõsi, mis ma kirjutan.

Anoreksiat diagnoositaksegi puhtalt kaalu järgi. Kui olin veel raskem, siis oli minu diagnoos bulimia nervosa. Palju toitumishäiretega inimesi suhtuvad toitu obsessiivselt. Kes kardab teatud asju, kellele meeldib valmistada, aga on ka selliseid, kellel esineb söömahoostusid. Ma langen sinna kategooriasse.

Ja sesmõttes et kaheksa burgerikotletti, mis siis? Need olid sügavkülmutatud ja panin need kodus ka sinna. Poest pühapäeva õhtul varastada ei ole raske: rahvas on uimane, konkreetses poes olid ainult need peeglid ukse kohal, mis sissekäiku näitavad. Lihtne ja kiire käik.

Kui ma päris opakas oleks, siis vist ei suudaks sellist värki välja mõeldagi. Enamasti on need kõige imelikumad lood paraku tõesed, sest elu on veidram kui väljamõeldis.

Olles ka ise pika staaziga anorektik, siis saan aru miinustajatest, sest see tuleneb teadmatusest. Anorektik=30kg inimvare. Kahjuks ka arstid panevad diagnoosi kehamassi järgi sageli, kuid teadlikumad juba teavad, et kehakaal ei saa olla diagnoosi alusel. Aastaid/aastakümneid kestnud anoreksia puhul on tavaline, et tekivad söömasööstud. Kahte kapsalehte näriv anorektik on stereotüüp. Aga kui 90% ajast siiski nälgida, ei taga enamikele anorektikutele söömasööstud norm/ülekaalu. See on nii keeruline ka raske teema. Olge lihtsalt ónnelikud, kellel pole kogemust söömishäirega. Põrgu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus maal nii viletsad poed on, et vabalt varastada saab? Ma Eestis unustasin korra saiakesed piiksutamata ja kohe võeti kontrolli. Teise korra ei piiksutanud suurt WC paberi pakki piisavalt nähtaval alal ja ka kontrolliti kohe.

Skandinaavia. Siin pole nõukamentaliteeti ja inimesed on usaldavamad. Nad eeldavad, et keegi ei varasta. Turvaelement viina küljes või kaamera igal nurgal oleks imelik. Poes pole turvamehigi, rääkimata mingist putkast, kus keegi kaamera pealt su sidrunikaalumist kontrollib.

Olen ühe korra sattunud ostukontrolli ja seekord kusjuures ei varastanudki. Tuli müüja, sest tuli vilkus, vaatas ahhaa, kontroll, tõmbas kaardi läbi ja minu kaupa ei vaadanud.

Võõrad rahvad, võõrad kombad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus maal nii viletsad poed on, et vabalt varastada saab? Ma Eestis unustasin korra saiakesed piiksutamata ja kohe võeti kontrolli. Teise korra ei piiksutanud suurt WC paberi pakki piisavalt nähtaval alal ja ka kontrolliti kohe.

Et keegi istub kusagil putkas ja vaatab, kas inimesed piiksutavad asju läbi? Suures poes, kus on samal ajal kümneid, kui mitte sadu inimesi? Jälgib neid kõiki?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 191 )


Esileht Ilu ja tervis Kas keegi teist on kleptomaan või tunneb mõnda?